Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veterinar Zagreb

imam super veterinara ali bih željela drugo mišljenje pa tražim veterinara koji je stručan kao stomatolog za ljubimce Svako iskustvo mi trenutno zlata vrijedi :") hvala vam p.s. ima li netko iskustva sa veterinarskim fakultetom kako to s njima ide ako želim pregled dogovoriti?
prije 10 dana, 14:26
Najbolje da nazoveš fax i pitaš. Kad sam ih trebala posljednji put negdje u listopadu, nisu nas mogli primiti zbog pandemije pod obrazloženjem da ne primaju "vanjske pacijente". S druge strane frendica je neki dan bez problema ušla s pesekicom u tretman, ali se radilo o hitnijem slučaju. Znam da im je ogromna gužva. To mi je razumljivo jer su najbolji, prema iskustvima mnogih.
prije 10 dana, 19:26
> PretrpaniOrmar: > imam super veterinara ali bih željela drugo mišljenje pa tražim veterinara koji je stručan kao stomatolog za ljubimce > Svako iskustvo mi trenutno zlata vrijedi :") hvala vam > p.s. ima li netko iskustva sa veterinarskim fakultetom kako to s njima ide ako želim pregled dogovoriti? Živim 15 min od veterinarskog fakulteta ne bi više ušla kod njih ni da oni meni plate .. Kod shitzuice od 4,5g nisu prepoznali piroplasmozu oko 20 h nego je nešto krivo pojela kakti, oko 22 je već bila praktički gotova da bi ja iz bezvezne knjižice dječje za pse našla da ako su blijede desni hitno otići veterinaru a bile su ne blijede nego prozirne ... Hitno u auto i za Veliku Goricu kod njenhg veterinara u ponoć jer ima i hitnu u sklopu...Da je tri dana bilo pitanje hoće izvući živu glavu je ali uz max. trud je uspjelo.. Nije da ih imam bar 6-7 u krugu 10 km i da mi je gorica baš usput al ona ne bi doživila ni 5, a kamoli skoro 15 i to u vrijeme kad nije bilo korone ni na vidiku pa nije bilo ni isprike da im takvo nešto promakne... Tako da je i novi malac s punim povjerenjem kod istih veterinara makar mi izgubili pola dana i špancirali okolo... Al ko zna zna a AVA zna... :")
prije 10 dana, 04:26
> PretrpaniOrmar: > imam super veterinara ali bih željela drugo mišljenje pa tražim veterinara koji je stručan kao stomatolog za ljubimce > Svako iskustvo mi trenutno zlata vrijedi :") hvala vam > p.s. ima li netko iskustva sa veterinarskim fakultetom kako to s njima ide ako želim pregled dogovoriti? I da nit su skupi, nit su razvikani ko neki jer im i ne treba reklama al od opreme imaju baš sve pa sam sigurna da se mogu i zubići riješiti, mi smo ako ništa drugo više puta čistili kamenac
prije 10 dana, 04:30
ma nije mi ni do novaca nego da još neko baci oko pa da budem ziher....ljubavna mrcina od malene muči muku sa zubićima i koliko god mi to okej održavamo pastom ipak bi voljela da malo čika doktor škicne :") naš vet (Goldie) kaže da je eto siroče moje sklono lošim zubima i nikada mu nisu davali terapiju da mu se to malo smiri.... pa eto. čisto bi voljela da još netko baci oko i da nam drugo mišljenje i neku terapiju (ako je potrebno)
prije 10 dana, 08:45
> teehee: > Najbolje da nazoveš fax i pitaš. > Kad sam ih trebala posljednji put negdje u listopadu, nisu nas mogli primiti zbog pandemije pod obrazloženjem da ne primaju "vanjske pacijente". S druge strane frendica je neki dan bez problema ušla s pesekicom u tretman, ali se radilo o hitnijem slučaju. Znam da im je ogromna gužva. To mi je razumljivo jer su najbolji, prema iskustvima mnogih. hvala ti, pokušat ću telefonom. Samo bi voljela prije vidjeti kojeg veterinara da tražim pa sam se nadala ovdje dobiti i moguću preporuku....
prije 10 dana, 08:46
Ja preporucam Vetpoint. Skuplji su, ali svaki put su me primili bez puno čekanja, uvijek su ljubazni, preko tel su mi davali savjete i sve probleme koje smo imali sa macama su uspješno riješili. Sestra također vodi psića tamo, pa smo se upisali po njenoj preporuci. 🙂
prije 6 dana, 00:10