Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Pomooc mobitel

Moze pomooc Huawei p30 pro ili xiaomi mi note 10
prije 10 dana, 21:43
Ako možeš bez Google servisa uzmi Huawei, ako ne onda Xiaomi mi note 10. Ja trenutno imam Xiaomi mi note 10 i super mi je
prije 10 dana, 23:45
> Rina_07: > Ako možeš bez Google servisa uzmi Huawei, ako ne onda Xiaomi mi note 10. > Ja trenutno imam Xiaomi mi note 10 i super mi je Donekle se slažem jer sam baš jučer imala dubinsko proučavanje iz dosade kaj nabavit privremeno dok ludim na bolovanju a ja sam pak Samsung freak koji ne bi ni znala koji je moj mob u kući da nema upaljen always on display .... Ako je baš do kamere onda je i huawei p20pro koji definitivno još uvijek ima google servise jer je kupljen kad je kupljen (mislim 2018) bolji od svih Samsunga (mojih da ne nabrajam, zadnji S21ultra (poklon ,: s kojim nemam kaj osim za ukras čuvat) i ama baš svih xiaomia jer i Samsung i Xiaamomi i svi drugi koje ja raspoznajem rade na totalno drukčijem ˝digitalnom˝ principu pa to koliko megapixela ima kamerai koliko kamera ima, nema veze sa vezom i huaweiewom laica optikom.... Pogotovo svako malo digitalno nadograđivanje kamere na svakom updatu pa slika sa evo konkretno s9 iz 12/2018 g. i s9 iz 12/2020 g. kad je otpisan izgleda kao da nije s istog mobitela???? Tata ima malo opsesivni poremećaj sa fotografiranjem pa se ne da od huaweia (uz sve ostale profi fotiće male i velike )i da sad je odustao nakon što je p30 preskočio jer nije bilo neke razlike i kupio p40 pro koji isto nema google servise ali je genijalan za fotkat (cijene su im bar u T-comu bar na poslovne tarife jako niske jer ih nitko valjda i ne želi bez google servisa al to se opet da prevarit pa skinut drugom varijantom da opet ima sve). Moj s20 najobičniji jer neću ˝televizore˝ nego telefon za u jednu ruku je košto skoro 2,5 X više od p40 pro kupljen u isto vrijeme na istu pretplatu, a fotka jedna kraj druge nemaju veze s vezom i realnošću.. .https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9936&idPhone2=9106&idPhone3=9635
prije 10 dana, 01:10
A ako baš mora bit xiaomi onda je po meni ovaj mi note 10 u koji je kakti njihov flagship ko S verzija kod Samsunga u omjeru cijene i kvalitete definitivno preskup pa sad čekam da mi dođe Xiaomi poco x3 NFC koji nije uopće skup ali je isti vrag jer sad mi iz određenih razloga dok sam zatvorena treba ˝televizor˝ ali ipak ne tvrdoglav ko Samsung... :') :') :') https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9936&idPhone3=9635&idPhone2=10415 Cijene su s neta ove za usporedbu, meni stiže iz Slovenije kroz 2-3 dana Xiaomi poco x3 NFC 6+128GB za 270$ dok je isti MI note10 6+128 GB 450 $ (još su obadva na sniženju - doduše uvijek su - imam i xiaomi freka)... Sad razmisliti dali kupit skuplji Xiaomi jer je ipak više fancy ili proći jeftinije ako je već moguće ili ako je do kamere onda nema razmišljanja uopće ...
prije 10 dana, 01:11
Huawei p30 pro je zadnja Huawei serija koja ima Google play :)
prije 10 dana, 10:45
Hvalaa curkee na savjetima ❤
prije 8 dana, 10:32
Pozdrav, ja sam nedavno kupila Huawei p30 i prezadovoljna sam. Također svi huawei serije p30 (osim iz 2021) imaju Google.
prije 4 dana, 11:19