Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

ADRIA LECE?

Pozz Narucuje li netko preko ove stranice kontaktne lece? Jesu li to original lece jer npr u optici za 6 mj kostaju duplo vise nego na toj stranici iako sam cula da je provjerena? Pa evo ako netko ima iskustva bila bih zahvalna da podijeli
prije 9 dana, 18:53
Redovno naručujem kod njih već godinu i pol i super sam zadovoljna.. Isporuka najčešće bude odmah slijedeći dan.
prije 9 dana, 20:18
ja sam u optici uzimala leće i adria lece su bili navedeni kao uvoznik i distributer, tako sam i saznala za njih pa sam narucivala direktno od tamo jer se vise isplati. ako optike od njih narucuju moraju biti original i provjerene. i uvijek je sve bilo dobro, brza je dostava i mozete platiti pouzecem
prije 9 dana, 21:45
Ja od njih imam sunčane naočale i super su mi.. Sve bi trebalo biti original... P.s. ne znam koliko pomaže, ali od 12.04. imat ću aktivan kod za popust kod adrialece, pa ako će kome trebati da prođe jeftinije neka se javi u poruke :)
prije 9 dana, 21:58
Hvala curkee, definitivno onda narucujem od njih😊 U optici stvarno nabiju cijenu😤
prije 9 dana, 00:56
> deedee94: > Ja od njih imam sunčane naočale i super su mi.. Sve bi trebalo biti original... > P.s. ne znam koliko pomaže, ali od 12.04. imat ću aktivan kod za popust kod adrialece, pa ako će kome trebati da prođe jeftinije neka se javi u poruke :) Taman bi mi dobrodosao🤩javljam se
prije 9 dana, 00:57
Moj necak godinama kod njih narucuje lece i tekucinu i prezadovoljan je. Pakiranja su originalna, a rokovi trajanja valjani, sve kao i u optici, nema razlike osim povoljne cijene. Kolegica je uzela naocale za vid (Crulle okviri, superjeftini) i takoder je zadovoljna.
prije 9 dana, 02:12
Nije poanta u nabijanju cijena, u optikama su drugačije nabavne cijene, samim time i maloprodajne. Adria leće vjerojatno zbog količine naručene robe i skladišta, a manjeg broja ljudi, tj. zaposlenih mogu biti superkonkurentni s cijenom. Optikama bi se isplatilo uzimati od njih, a ne od službenog dobavljača u HR. Ne znam jel' isto pakiranje, tj. kutijica kao i u optici? Nosim naočale i leće od malena, za mene je samo jedna radnja gdje ću to kupiti - službena radnja, tj. optika u koju mogu ušetati, isprobati, naručiti, javiti se ako imam problem itd.
prije 9 dana, 08:01
Imam pitanje vezano za leće koje nije nužno vezno za Adria leće. Ima li netko iskustva s tromjesečnim lećama?
prije 8 dana, 14:28
> Belvedere: > Imam pitanje vezano za leće koje nije nužno vezno za Adria leće. Ima li netko iskustva s tromjesečnim lećama? Ne znam sto vas tocno zanima, ali ja ih planiram uzeti.
prije 8 dana, 15:16
Već godinama kupujem preko Adria leće i nemam zamjerke- od kvalitete leća i otopina do brzine slanja
prije 5 dana, 10:22
Zadovoljna njihovim lećama, preporučujem!
prije 4 dana, 23:52