Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Opatija- putovanje

Pozdrav, prijateljica i ja putujemo za prvi maj u Opatiju preko jedne agencije.Znamenitosti i takve stvari cemo obici s vodicem, nakon toga imamo slobodno vrijeme.Pa prijateljicu i mene zanima koje restorane preporucate i kafice? I slobodno pisite ako jos nesto treba pogledati
prije 14 dana, 13:25
Restoran Ružmarin! Mi svaki put kad idemo kod prijatelja u Istru, navratimo do Opatije samo da bi tamo jeli. Preporuka za janjetinu i gulaš s domaćim noklicama.
prije 14 dana, 15:02
Pratim, idem krajem 5.mj pa me zanima isto 😊 ako se sjetite nakon putovanja, napišite sve gdje ste bile
prije 14 dana, 17:11
Moze,naravno napisati cu:)
prije 13 dana, 10:34
Inace Opatija je dosta mali grad. Vjerujem da će vam vodič pokazati sve što se ima za viditi (a nema puno). Po meni vam u slobodno vrijeme ostaje šetnja uz more i shoping 😀
prije 13 dana, 12:33
Mene Opatija baš razočarala, osim šetnice uz more i parka kod crkve, drugo sve hrpa betona.
prije 12 dana, 10:27
Brod tours? 😉 Idem i ja, ali samo zbog Zelenog vira. Sto se tice Opatije, potpisujem Laninkutak.
prije 11 dana, 23:25
> MajaNikolic031: > Pozdrav, prijateljica i ja putujemo za prvi maj u Opatiju preko jedne agencije.Znamenitosti i takve stvari cemo obici s vodicem, nakon toga imamo slobodno vrijeme.Pa prijateljicu i mene zanima koje restorane preporucate i kafice? I slobodno pisite ako jos nesto treba pogledati Možda da pitate stožer. :')
prije 9 dana, 03:18
U Romero definitivno na kavicu i kolač ;)
prije 9 dana, 12:49
Ja sam iz Rijeke i u Opatiji se i nema baš nešto puno za vidjeti. Opatija je mali gradić sa svojim šarmom stare dame. Volim ići prošetati Lungo mare od Voloskog do Hotela Admiral, volim šetati parkom Angiolina, voljela sam ići na plažu Angiolina koju su sad pretvorili u restoran i bar (tamo me muž pitao da mu budem cura prije 15 godina), ali to je u biti to. Za Opatiju me više vežu uspomene nego neki vizualni doživljaj turističke destinacije. Još se spremam posjetiti Američke vrtove (shame on me što to još nisam posjetila).
prije 8 dana, 12:14
Ja živim u Opatiji i osim lijepe vizure i arhitekture, bojim se da bi se mogli razočarati, pogotovo ako ste mlađe dobi. Gastro ponude doduše ima kad nismo u lockdownu, ali ostalo je bez veze. Loše upravljanje gradom već godinama uništava poduzetnike, skoro sve poslovne prostore drži jedna jedina obitelj, nekadašnji dućani otišli u agencije i banke, ni traga od zabave osamdesetih i devedesetih. Baš mi je žao što moram ovo napisati.
prije 23 sata