Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Poslan prvi mail za potvrdu profila

Drage dame, da li su ikom nestali artikli sa profila. Meni, evo, dvjestotinjak... Ajme meni! :))
2021 04 11
> mimi1107: > Drage dame, > da li su ikom nestali artikli sa profila. Meni, evo, dvjestotinjak... Ajme meni! :)) I meni pola oglasa...
2021 04 12
Sistem od prošlog tjedna briše artikle starije od godine i pol, a ubuduće će se brisati svi artikli stariji od dvije godine. Kozmetika će biti na sajtu godinu dana, a onda će automatski nestati.
2021 04 12
Hvala! 🍀 > Admin2nd: > Sistem od prošlog tjedna briše artikle starije od godine i pol, a ubuduće će se brisati svi artikli stariji od dvije godine. Kozmetika će biti na sajtu godinu dana, a onda će automatski nestati.
2021 04 12
Meni nije stigao nikakav mail?
2021 04 12
> Admin2nd: > Sistem od prošlog tjedna briše artikle starije od godine i pol, a ubuduće će se brisati svi artikli stariji od dvije godine. Kozmetika će biti na sajtu godinu dana, a onda će automatski nestati. Predobro 😍
2021 04 12
Vrh! 👏🏽 > Admin2nd: > Sistem od prošlog tjedna briše artikle starije od godine i pol, a ubuduće će se brisati svi artikli stariji od dvije godine. Kozmetika će biti na sajtu godinu dana, a onda će automatski nestati.
2021 04 13
Meni do sada nije ništa stiglo!
2021 04 14
Znači da je profil potvrđen 👌
2021 04 14
Pozz ja isto nista nisam dobila > Admin2nd: > Bok svima, > provjerite mailove jer je sinoć poslan prvi od tri verifikacijska maila na čiji link treba kliknuti. > Poslat ćemo tri maila i nakon toga će biti pokrenuto brisanje svih nepotvrđenih profila koji su stariji od 60 dana. > Ako vam na profilu ne piše da ga trebate potvrditi, slobodno zanemarite sve obavijesti vezane uz to.
2021 04 15
profil mi je potvrđen izgleda, ali ne mogu stavit ništa u omiljene niti poslati ikome poruku od danas. dal su neki radovi na webu sada ili što se dešava?
2021 04 15
100 artikla mi je brisano , pa znate vi koliko vremena treba da se to gore stavi , neki ohladi su možda 1 godinu stari i ne nisu kozmetika , moram doći na forum da vidim zašto ,
2021 04 20
*oglasi Ispravak 😂 Ne kužim čemu promjene , ako se osnovne stvari ne mogu popraviti .
2021 04 20
Ništa nisma dobila niti na jedan profil. Imam dva različita jer različite stvari prodajem. Ili samo dobila pa neznam.. Može pomož oko toga.
2021 04 27
Nisam dobila nikakav e-mail, i nije mi baš jasno šta se događa sa stranicom. Znam samo da ne mogu mijenjati cijene, i to me jako smeta.
2021 05 18
Prethodni 1 2 3 Sljedeći