Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kućni treninzi

Bok zene! Mozda je sad vec kasno he he ali ipak bi nesto htjela promjeniti na sebi do ljeta :P pa trazim vase preporuke za kucne treninge, preporucate li mi sto? Nadem si ja na yt uvijek, ali me zanima mozda neko novo ime :D Prihvacam sve vase savjete:) Kakva su vasa iskustva? Uvijek mi dodatne zelje i volje da kad cujem neka dobra i zanimljiva iskustva drugih osoba :))
2021 04 10
Pozz,ja sam si skinula sa youtube-a razne vjezbe za sve dijelove tijela i kupila kvalitetnu prostirku u decathlonu.Vjezbam nekih tri mj.otprilike svaki drugi dan i mogu reci da osim sto sam skinula kilazu odlicno sam si i tijelo oblikovala.Treba biti samo uporan.Slusalice na usi i udri 💪
2021 04 10
jednon tjedno pojeden 8 umisto planiranih 16 Bajdera i osjeti se razlika. Inače svako jutro od 9-11h generalno čistin kuću, izblistan fuge i dovratke, čula san da je tako radila Greta Garbo i da nikad nije imala problema s kilažon...
2021 04 10
Ja obozavam Lily Sabri i Vicky Justiz...proslo ljeto sam si dovela stomak u savrsenu formu pa evo opet sam krenila da i ovo ljeto sve bude savrseno😌😊 No mene muci celulit na straznjici😤 Imate neke preporuke?
2021 04 11
Meni je najvaznije bilo da slusam nekoga tko zna sto prica. I uml moru kvazi trenera odusevila sam se sa nasim Bornom. Na yt upisite Fitzone.hr by Borna Butijer. Decko sve lijepo objasni i stvarno poznaje anatomiju tijela. Ja sam imala dijastazu koju sam rijesila sa njegovim vjezbama, trbuh kao da nisam rodila 🤗🤗. Guza stoji, a celulit otisao sa masazom. Malo muz malo ja svaki dan i nakon mj dana nema vise. Mislila ic na maderoterapiju ali zasto placati kad doma mogu sve 😉😉
2021 04 11
> Sanja354: > Ja obozavam Lily Sabri i Vicky Justiz...proslo ljeto sam si dovela stomak u savrsenu formu pa evo opet sam krenila da i ovo ljeto sve bude savrseno😌😊 No mene muci celulit na straznjici😤 Imate neke preporuke? Ja sam krenula vježbat malo, samo radi trbuha. Ostalo mi poslije drugog poroda nešto sitno šlaufića pa bi ga htjela eliminirat :') Napravila 2 skleka i plenk od 3 sekunde i eto upale mišića :') Možete li mi preporučit te vježbe koje ste vi radili za oblikovanje trbuha?
2021 04 11
> Chanella: > Meni je najvaznije bilo da slusam nekoga tko zna sto prica. I uml moru kvazi trenera odusevila sam se sa nasim Bornom. Na yt upisite Fitzone.hr by Borna Butijer. Decko sve lijepo objasni i stvarno poznaje anatomiju tijela. Ja sam imala dijastazu koju sam rijesila sa njegovim vjezbama, trbuh kao da nisam rodila 🤗🤗. Guza stoji, a celulit otisao sa masazom. Malo muz malo ja svaki dan i nakon mj dana nema vise. Mislila ic na maderoterapiju ali zasto placati kad doma mogu sve 😉😉 Imate od sutra njegov novi vođeni program za samo 99 kn. Super je dečko
2021 04 11
Caroline Girvan
2021 04 11
> Chanella: > Meni je najvaznije bilo da slusam nekoga tko zna sto prica. I uml moru kvazi trenera odusevila sam se sa nasim Bornom. Na yt upisite Fitzone.hr by Borna Butijer. Decko sve lijepo objasni i stvarno poznaje anatomiju tijela. Ja sam imala dijastazu koju sam rijesila sa njegovim vjezbama, trbuh kao da nisam rodila 🤗🤗. Guza stoji, a celulit otisao sa masazom. Malo muz malo ja svaki dan i nakon mj dana nema vise. Mislila ic na maderoterapiju ali zasto placati kad doma mogu sve 😉😉 Kaj ste se sami doma masirali i tako rjesili celulita? S nekom kremom ili samo masaza?
2021 04 12
> cmicmacmo: > > Sanja354: > > Ja obozavam Lily Sabri i Vicky Justiz...proslo ljeto sam si dovela stomak u savrsenu formu pa evo opet sam krenila da i ovo ljeto sve bude savrseno😌😊 No mene muci celulit na straznjici😤 Imate neke preporuke? > Ja sam krenula vježbat malo, samo radi trbuha. Ostalo mi poslije drugog poroda nešto sitno šlaufića pa bi ga htjela eliminirat :') > Napravila 2 skleka i plenk od 3 sekunde i eto upale mišića :') > Možete li mi preporučit te vježbe koje ste vi radili za oblikovanje trbuha? Joj ne sjecam se tocno po kojem programu sam radila, ali ona ima puno besplatnih programa na svojoj stranici- evo link https://www.leanwithlilly.com/pages/workout-guides?mc_cid=ba094d8d9d&mc_eid=70cf8db133... Mislim da se zvalo nesto intensive abs i trajalo je, ako se ne varam ,14 dana... Zatim sam nakom toga jos 2 tjedna trenirala (5× tjedno) vjezbe s videa po vlastitom izboru za stomak i struk. Moram naglasiti da ja nemam puno sala ili neke slaufove pa mi je samim time i bilo lako dovest se u dobru formu.
2021 04 12
> Sanja354: > > cmicmacmo: > > > Sanja354: > > > Ja obozavam Lily Sabri i Vicky Justiz...proslo ljeto sam si dovela stomak u savrsenu formu pa evo opet sam krenila da i ovo ljeto sve bude savrseno😌😊 No mene muci celulit na straznjici😤 Imate neke preporuke? > > Ja sam krenula vježbat malo, samo radi trbuha. Ostalo mi poslije drugog poroda nešto sitno šlaufića pa bi ga htjela eliminirat :') > > Napravila 2 skleka i plenk od 3 sekunde i eto upale mišića :') > > Možete li mi preporučit te vježbe koje ste vi radili za oblikovanje trbuha? > Joj ne sjecam se tocno po kojem programu sam radila, ali ona ima puno besplatnih programa na svojoj stranici- evo link https://www.leanwithlilly.com/pages/workout-guides?mc_cid=ba094d8d9d&mc_eid=70cf8db133... Mislim da se zvalo nesto intensive abs i trajalo je, ako se ne varam ,14 dana... Zatim sam nakom toga jos 2 tjedna trenirala (5× tjedno) vjezbe s videa po vlastitom izboru za stomak i struk. Moram naglasiti da ja nemam puno sala ili neke slaufove pa mi je samim time i bilo lako dovest se u dobru formu. Super! Hvala Vam na info. Budem ju pogledala. Meni su ostale doslovno 2 kile viška i baš u trbuhu. Nije velik i lako ga prekrijem sa malo širom majicom ali meni smeta i baš ga se želim riješit, pogotovo jer dolazi ljeto :)
2021 04 12
> Sanja354: > > cmicmacmo: > > > Sanja354: > > > Ja obozavam Lily Sabri i Vicky Justiz...proslo ljeto sam si dovela stomak u savrsenu formu pa evo opet sam krenila da i ovo ljeto sve bude savrseno😌😊 No mene muci celulit na straznjici😤 Imate neke preporuke? > > Ja sam krenula vježbat malo, samo radi trbuha. Ostalo mi poslije drugog poroda nešto sitno šlaufića pa bi ga htjela eliminirat :') > > Napravila 2 skleka i plenk od 3 sekunde i eto upale mišića :') > > Možete li mi preporučit te vježbe koje ste vi radili za oblikovanje trbuha? > Joj ne sjecam se tocno po kojem programu sam radila, ali ona ima puno besplatnih programa na svojoj stranici- evo link https://www.leanwithlilly.com/pages/workout-guides?mc_cid=ba094d8d9d&mc_eid=70cf8db133... Mislim da se zvalo nesto intensive abs i trajalo je, ako se ne varam ,14 dana... Zatim sam nakom toga jos 2 tjedna trenirala (5× tjedno) vjezbe s videa po vlastitom izboru za stomak i struk. Moram naglasiti da ja nemam puno sala ili neke slaufove pa mi je samim time i bilo lako dovest se u dobru formu. a jeste li osin treninga strogo pazili na prehranu?
2021 04 12
> Chinchilla: > > Chanella: > > Meni je najvaznije bilo da slusam nekoga tko zna sto prica. I uml moru kvazi trenera odusevila sam se sa nasim Bornom. Na yt upisite Fitzone.hr by Borna Butijer. Decko sve lijepo objasni i stvarno poznaje anatomiju tijela. Ja sam imala dijastazu koju sam rijesila sa njegovim vjezbama, trbuh kao da nisam rodila 🤗🤗. Guza stoji, a celulit otisao sa masazom. Malo muz malo ja svaki dan i nakon mj dana nema vise. Mislila ic na maderoterapiju ali zasto placati kad doma mogu sve 😉😉 > Kaj ste se sami doma masirali i tako rjesili celulita? > S nekom kremom ili samo masaza? Da sama, i muz malo. Pogledala na YT malo o maderoterapiji, kupila sam si masazer obicni rucni za 20 kn izgleda kao neki kotacici( ubiti moze bilo koji rucni masazer) i svaki dan cca 40ak min masiranje.. Ruke otpadale ali isplatilo se 🤗
2021 04 13
> Chanella: > > Chinchilla: > > > Chanella: > > > Meni je najvaznije bilo da slusam nekoga tko zna sto prica. I uml moru kvazi trenera odusevila sam se sa nasim Bornom. Na yt upisite Fitzone.hr by Borna Butijer. Decko sve lijepo objasni i stvarno poznaje anatomiju tijela. Ja sam imala dijastazu koju sam rijesila sa njegovim vjezbama, trbuh kao da nisam rodila 🤗🤗. Guza stoji, a celulit otisao sa masazom. Malo muz malo ja svaki dan i nakon mj dana nema vise. Mislila ic na maderoterapiju ali zasto placati kad doma mogu sve 😉😉 > > Kaj ste se sami doma masirali i tako rjesili celulita? > > S nekom kremom ili samo masaza? > Da sama, i muz malo. Pogledala na YT malo o maderoterapiji, kupila sam si masazer obicni rucni za 20 kn izgleda kao neki kotacici( ubiti moze bilo koji rucni masazer) i svaki dan cca 40ak min masiranje.. Rule otpadale ali isplatilo se 🤗 Opa super, probat cu i ja tako upregnut svog x-)
2021 04 13
> Chinchilla: > > Chanella: > > > Chinchilla: > > > > Chanella: > > > > Meni je najvaznije bilo da slusam nekoga tko zna sto prica. I uml moru kvazi trenera odusevila sam se sa nasim Bornom. Na yt upisite Fitzone.hr by Borna Butijer. Decko sve lijepo objasni i stvarno poznaje anatomiju tijela. Ja sam imala dijastazu koju sam rijesila sa njegovim vjezbama, trbuh kao da nisam rodila 🤗🤗. Guza stoji, a celulit otisao sa masazom. Malo muz malo ja svaki dan i nakon mj dana nema vise. Mislila ic na maderoterapiju ali zasto placati kad doma mogu sve 😉😉 > > > Kaj ste se sami doma masirali i tako rjesili celulita? > > > S nekom kremom ili samo masaza? > > Da sama, i muz malo. Pogledala na YT malo o maderoterapiji, kupila sam si masazer obicni rucni za 20 kn izgleda kao neki kotacici( ubiti moze bilo koji rucni masazer) i svaki dan cca 40ak min masiranje.. Rule otpadale ali isplatilo se 🤗 > Opa super, probat cu i ja tako upregnut svog x-) Necete pozaliti. Ja sam doslovno rupe imala na bedrima. Bas sam bila skepticna ali sve frendice su isle na masaze i bile zadovoljne, a ja nisam htjela tolike pare platit haha. I eto isti efekt samo kucna radinost.. Ja odusevljena, bedra i noge bez ijedne tockice i nabora.. Koža isto punoo ljepsa, ruke se učvrstile 😅😂
2021 04 13
1 2