Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kosa, kosa..

Drage sve, sto koristite vi za njegu kose? Tocnije, da nije suha i da ne ispada.... Htjela bih vratiti zivot u nju.. x-)
2021 04 14
Ricinusovo ulje jednom u tjedan dva, ostavim ga oko 20ak minuta pa odem prat kosu. Nakon toga koristim afroditin sampon od koprive(ne odgovara svakom), i onda isperem pivom iz limenke (pomaze za perut, sjaj,cvrstocu i volumen), i na kraju zijajin regenerator. Ricinusovo ulje mi je pomoglo i za rast kose, a dode 12kn u ljekarni i traje bas dugo, ali mozete koristiti i kokosovo ulje za suhocu.
2021 04 14
Ja koristim Orofluido ulje, stavljam ga na vlažnu kosu i svaki dan stavim malo na vrhove kose. Čak i ako ga stavim malo više, kosa ne izgleda masna, savršeno se upije i kosa izgleda svilenkasto, a miris je savršen.
2021 04 14
Maslinovo ulje i jedno jaje dobro sjediniti da bude kremasto, nanijeti najprije na tjeme, na kraju razvući prema krajevima. Zamotati kosu u najlon i preko ručnikom sve zamotati , držati tako 30 minuta. Kosu nakon toga dobro oprati na način kako to i radite.
2021 04 14
Macerat češnjaka i koprive koristim kao pakung i 2* godišnje uzmem tinkturu koprive.Ljeti pretežno kokosovo ulje.
2021 04 15