Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zaful grupno narucivanje

Pozz Zelim naručiti kupace sa zafula. Prosle godine sam narucila 2 i super sve, medutim ove godine je problem postarine koja je odletjela u nebo. Zato trazim par cura koje bi narucile zajedno sa mnom da imamo besplatnu postarinu, a mozda i jos neki popust na kolicinu. Narucivala bih pocetkom 5mj pa imate vremena🙂 Uzela bih prvih 5 cura koje mi se jave zbog lakse organizacije, odgovornosti i kupnje.
2021 04 16
Pazite samo na carinu
2021 04 16
> Poljak22: > Pozz > Zelim naručiti kupace sa zafula. Prosle godine sam narucila 2 i super sve, medutim ove godine je problem postarine koja je odletjela u nebo. > Zato trazim par cura koje bi narucile zajedno sa mnom da imamo besplatnu postarinu, a mozda i jos neki popust na kolicinu. > Narucivala bih pocetkom 5mj pa imate vremena🙂 > Uzela bih prvih 5 cura koje mi se jave zbog lakse organizacije, odgovornosti i kupnje. Pozdrav, moj odgovor se ne tice bas teme, ali ako zelis, skini si ovu aplikaciju besplatno, registriraj se i kod kupnje dobivas povrat svog novca. Ima mnostvo zanimljivih trgovaca. I jos, uvijek ima nekih dodatnih popusta. Nadam se da ce ti biti korisno 😉 https://cbw.to/z9oqjd Ispricavam se sto sam skrenulans teme 😁
2021 04 28
> Sanja354: > Pazite samo na carinu Zar jos uvijek ima carine? Mislila sam da su uveli i europsko skladiste s obzirom da naridzbe dooosta brze stizu a o cure dosta kupuju? :)
2021 05 02
Skinite Zaful app i svaki dan se check-inajte u nju (odete na svoj Profil- Check in i kliknete ne gumb Check-in). Nakon 3 dana za redom dobijete kupon za 4.38 EUR OFF, a nakon 7 dana za redom dobijete kupon za FREE SHIPPING. Ja nastavila i dalje to raditi, vec imam 3 kupona za free shipping i 3 ova za 4.38 EUR. 😂 plus, svaki put kad kliknem na to skupljam i tzv. Z points koje sad mogu pretvorit u dodatni popust od 6 EUR. Jedina je caka da ovaj Free shipping kupon vrijedi tek iznad 34 EUR (inace je iznad 50 i nesto), ali na FB sam procitala da ih vise ne carine - valjda su otvorili EU skladiste. Sretno. 😊
2021 05 07
Jel zna netko provjereno da salju s eu skladista i nema carine?
2021 05 08
Curke placa se carinaa za sve iznad 22€....naravno postoji mogucnost da vam paket prodje bez carine...pa eto tko zeli riskirati
2021 06 05