Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ricinusovo ulje

Pisalo se već nešto u starijim temama.. možete li podijeliti svoje savjete i iskustva za primjenu tog ulja za kosu? 😊
2021 04 17
Ja imam pozitivna iskustva. Buduci da je jako gusto pomijesam ga sa malo kokosovog ulja, umasiram u vlasiste i tako ostavim pola sata- sat i onda operem kosu. Ojacalo mi kosu, manje ispada i primjetila sam pojacani rast mlade kose nakon 2-3 mjeseca koristenja
2021 04 17
Stavljate li samo na vlasište ili i na cijelu kosu?
2021 04 17
> hulalula: > Stavljate li samo na vlasište ili i na cijelu kosu? Ja osobno stavljam samo na vlasiste i kosu svezem u pletenicu dok se ne odem tusirati. Evo ja ga tipa mjesam sa toplom vodom i tako ga stavljam na kosu, dosta mi je pomoglo i kosa mi je inace rasla presporo, a sad se sisam svaki mj skoro
2021 04 17
Ja ga miješam s eteričnim uljem ružmarina i stavljam na vlasište, a na ostatak kose nego rjeđe ulje tipa maslinovog, držim 4-5h prije pranja. To radim već godinama i kosa mi baš brzo raste, uz to se i progustila, baš primjetim uvijek hrpu nove kose oko čela. Ponekad mi nakon držanja zna jače opadati kad perem jer je gusto ulje, ali to rast sve nadomjesti. Koristila sam ga i za obrve i trepavice.
2021 04 17
Hvala vam na savjetima 😊
2021 04 18
Koliko često ga stavljate na kosu?
2021 04 20
Ja ga stavljam jednom tjedno na razdjeljak i pustim da stoji barem nekoliko sati (moze i cijelu noc). Zdravija kosa vidljiva nakon mjesec dana, znaci nekih 3-4 koristenja i evo vec trecu godinu radim istu stvar, bolje izgleda, sjajnije, puno manje ispada... Kljuc je u strpljenju, nece odmah nakon prvog puta biti promjene ali se isplati biti uporan.bocica iz ljekarne za 20tak kuna max.
2021 04 21