Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kako do farmakologa u KBC Zagreb?

Dakl,e link kaže ovako: https://www.kbc-zagreb.hr/zavod-za-klinicku-farmakologiju.aspx Nisam nikad bila. Kad dođem Boltom do lokacije Kišpatićeva 12 - što dalje? Pretpostavljam da je brdo zgrada. Baš meni puno znači što piše "žuta zgrada" :@
prije 17 dana, 08:59
Zgrade se zovu tako po bojama, bijele, zelena, žuta... Imate odmah uz glavnu zgradu (prva s lijeva) kartu, ili pitajte na informacijama Žuta zgrada je prva s desne strane tako da ju ne možete fulati u svakom slučaju
prije 17 dana, 12:05
Okeeeeeeeeee...a samo je jedan ulaz u krug bolnice? Ako me vozač pita na koji ulaz ili ako sama moram odlučiti....i vjerojatno je negdje trijaža, ovo zbog COVIDA.
prije 17 dana, 12:13
Ulaz u kompleks je samo jedan, iz strane kišpatićeve ulice A trijaža je na ulazu u svaku zgradu, ne prije. Tražit će vas zdravstvenu iskaznicu i mjeriti temperaturu
prije 17 dana, 14:09
Hvala puno!
prije 17 dana, 14:14
Evo, da se zahvalim.....sve sam fulala :). Čak i sestra koja mi je odgovarala na mail, iako sam naglasila što mi treba (prvi pregled) uputila me na tu famoznu žutu zgradu koja je odmah do ulaza skoro. Dakle orijentirala se na tu žutu zgradu, ali tamo je odjel farmakologije, a pregledi se rade u bijeloj zgradi na drugoj strani cijelog kompleksa. Izgubila pola života skoro :). Ali dobro, eto, ako kome trebaju detalji, neka se javi.
prije 15 sata