Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kada neće korona, onda će dezinfekcija!

Drage moje! Eto kao da korona sama po sebi nije dovoljna, tu uskaču dezinfekcijska sredstva. Prolila mi se cijela bočica dezinficijensa po unutrašnjosti kožne torbe i naravno ostavila flekurinu veličine prepolovljene lubenice :( Čak mi za unutrašnjost torbe i nije toliko krivo (je, ali izdržljivo), koliko mi je izbilo žutilo na van. Torba je iznutra od brušene kože, a izvana od glatke, matirane kože. Tamnosiva boja je u pitanju. E sad ima li koja od Vas asa u rukavu što da radim? Ta torba mi je naravno ljubljena i ne mogu se pomiriti s tim da je uništena :( :(
prije 15 dana, 14:57
Je li dezificijens na bazi alkohola ili klora. Jer meni ovo zvuči kao izbjeljivač. Može slikica?
prije 15 dana, 15:39
Mojoj mami je kapnuo dezificijens (dok je bila kod doktora) na torbu i uništio joj torbu od umjetne kože. Također, meni je urar rekao da moram paziti da mi ne dođe u doticaj s remenom od sata, jer navodno svi ti dezificijensi (pogotovo oni jeftini) uništavaju materijale kad dođu u doticaj s njima. Znam da je mama na svojoj torbi pokušala sve DIY metode koje je našla na internetu i da ništa nije pomoglo, čak je pitala i postolara/torbara i on je rekao da je probao s nekoliko sredstava i fleke su i dalje tamo. Tako da, pazite za dezificijense.
prije 15 dana, 21:22
I meni se to desilo na koznoj Karl torbi koju sam platila bolje da ne kazem koliko. Moram li rec da je to bilo vec drugi dan i jos se preslikalo, srecom radi se o kapljici, ali dovoljno da mi u...e torbu. Na vrhu je kod pregiba, ali svejedno bas sam bila bijesna.
prije 15 dana, 22:05
Znam da postoje i obrti koji farbaju kožu...ne znam koliko se to isplati. Nekad je to bilo u Berislavićevoj ulici u Zagrebu. Možda da idete u tom smjeru.... :D
prije 14 dana, 09:03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/471bb176052a973c340bc2809369d70f.jpg) Nije dezinficijens, nego još gore. Ako mislite da ste baksuz, sjetite se mene. Počastim se D&g torbom, nosim je PRVI PUT i Mangova roza kožna jakna mi oboji ručku od torbe, hlače, majicu i sakoe u ormaru koje sam držala do jakne. Također je kožna i jedina nada koju sam našla je Lepen desing pa ću odnijeti idući tjedan, probajte i Vi.
prije 14 dana, 12:09
> Tralala0060: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/471bb176052a973c340bc2809369d70f.jpg) > Nije dezinficijens, nego još gore. Ako mislite da ste baksuz, sjetite se mene. Počastim se D&g torbom, nosim je PRVI PUT i Mangova roza kožna jakna mi oboji ručku od torbe, hlače, majicu i sakoe u ormaru koje sam držala do jakne. Također je kožna i jedina nada koju sam našla je Lepen desing pa ću odnijeti idući tjedan, probajte i Vi. Možemo li dobiti povratnu informacija kako je prošlo čišćenje? Imam nekoliko torbi koje treba profesionalno očistiti ,:)
prije 12 dana, 09:20
Odmah da kazem u ZG imaju kem, cistione koznih torbic a mozete i prefarbat torbicu, mozete im i postom poslat za ciscenje ili farbanje cijele torbice sa postavom.Pocetna cijena za manju torbicu ocistit 250 kn,,,,tako mi rekli preko tel.Meni se nije isplatilo za moju.
prije 12 dana, 14:13
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4ace2057507b02956da89af9b3cc528f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/55727f64780fda218b38765c0c8865d8.jpg) Imala sam radni vikend, pa tek sad pisem 🤦‍♀️ Di ima ta kemijska cistiona? Ako je mala 250, za moju ce onda bit duplo jer je ovo velika torba. Ovo za bojanje torbe sam isto cula, provjerit cu je li ima jos u Berislavicevoj 👍
prije 12 dana, 20:26
> Tralala0060: Ajme, zao mi je! Eto ovo je bas bas peh! I to je ona situacija kad si sam sebi kriv, a najradije bi da nisi 🤦‍♀️ Provjerit cu Lepen!
prije 12 dana, 20:28
> VeraM36: Alkoholni je bio u igri, ono kad si streber pa kupujes samo 90% alkoholni 🤦‍♀️ Jer kakti najbolje dezinficira, e pa bome je torbu izdezinficirao do zutila 😂
prije 12 dana, 20:30
Mislim da je to u Berislavicevoj.Rade sve i ciste i bojaju.Nisam iz ZG, pa sam ih zvala tel.
prije 12 dana, 23:14
> Možemo li dobiti povratnu informacija kako je prošlo čišćenje? > Imam nekoliko torbi koje treba profesionalno očistiti ,:) Može, javim! I mene je pomalo strah kako će ispast. 😄
prije 11 dana, 11:19