Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Poslan posljednji mail za potvrdu profila

> Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. Nisam dobila mail
2021 05 08
> SbAvonAnja: > > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. > Nisam dobila mail Okej, ali ste ulogirani što znači da nemate nepotvrđeni profil. Naime, u tom slučaju se ne biste mogli ulogirati.
2021 05 08
> Admin2nd: > > SbAvonAnja: > > > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. > > Nisam dobila mail > Okej, ali ste ulogirani što znači da nemate nepotvrđeni profil. Naime, u tom slučaju se ne biste mogli ulogirati. Ok Hvalaaaaa Vam 🤗
2021 05 09
> PigmyPuff: > > Vikili: > > Mi koji možemo na krpice, a nismo dobili mail za potvrdu...znači da je nama već potvrđeno ? > da Sjajno, čitajući ovo, gledam, nikakvog maila nema... WTF? Valjda sam ga davno potvrdila.
2021 05 10
> Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. pozdrav! htjela bih prijaviti jedan profil jel me je jedna osoba prevarila. ako mozete mi odgovoriti kome da se obratim? hvala!
2021 05 11
Još uvijek nisam dobila mail za potvrdu Mail adresu nisam mijenjala ... [email protected] S tim da normalno za sada ulazim na krpice pa ne znam trebam li se strpiti još ili je ipak sve Okej Bojim se da se nebi kasnije ugasio profil 🙈
2021 05 26
> -Tash-: > Još uvijek nisam dobila mail za potvrdu > Mail adresu nisam mijenjala ... > [email protected] > S tim da normalno za sada ulazim na krpice pa ne znam trebam li se strpiti još ili je ipak sve Okej > Bojim se da se nebi kasnije ugasio profil 🙈 Pa jel znate čitati?
2021 05 27
> -Tash-: > Još uvijek nisam dobila mail za potvrdu > Mail adresu nisam mijenjala ... > [email protected] > S tim da normalno za sada ulazim na krpice pa ne znam trebam li se strpiti još ili je ipak sve Okej > Bojim se da se nebi kasnije ugasio profil 🙈 sve je okej ;)
2021 05 27
Idem preko Fejs profila na Moje Krpice, nisam na mail dobila ništa za potvrdu profila, pošaljite mi da potvrdim, jer ne želim ostati bez profila.. [email protected] Unaprijed hvala, s poštovanjem
2021 05 28
Poštovana Ne mogu pronaći mail, tek sad sam vidjela temu vezanu za potvrdu profila. Molim Vas pošaljite mi ponovno. [email protected] Lp
2021 11 05
1 2 3