Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

jutro.......

kako Vam protjeće ovo kišno jutro..
prije 10 dana, 10:27
Dobar odradjen trening po kisi🌧 Vama? 😊
prije 10 dana, 12:25
Jutro cure,,, baš onako bezvezno kišno vrijeme u Zagrebu. Čitam knjigu (HP i kamen mudraca) jer mi se drugo ništa neda. Dobra stvar je što mi je došao paket na tisak (jedna draga krpičarka darovala mi je zavjese) i to ću preuzet poslije ručka kad budem išla u nabavku :-)
prije 10 dana, 12:55
Meni se raspolozenje uvijek podigne za 200 kad mi stigne paket🙂 Uzivajte! > marbil: > Jutro cure,,, baš onako bezvezno kišno vrijeme u Zagrebu. Čitam knjigu (HP i kamen mudraca) jer mi se drugo ništa neda. Dobra stvar je što mi je došao paket na tisak (jedna draga krpičarka darovala mi je zavjese) i to ću preuzet poslije ručka kad budem išla u nabavku :-)
prije 10 dana, 14:07
Dan svima. Evo kava iza ručka, jedna cura spava, druga je još u vrtiću. Nije ni sunce ni kiša, nego ludo jugo ovdje dole.
prije 10 dana, 15:22
Kišno u Zagrebu...kućni poslovi.. :)
prije 10 dana, 16:47
Protječe radno...jedno djete gleda crtić, drugo kod bake...a ja kavica i laptop. I čekammm paketić sa krpica. To će mi uljepšat cijeli tjedan jer je poklon za dragog za rođendan :D :D
prije 9 dana, 09:20
organizacija doma uz Marie Kondo :")
prije 9 dana, 10:01
> PretrpaniOrmar: > organizacija doma uz Marie Kondo :") znači bit će stvari na krpicama :')
prije 9 dana, 10:05
> Vicky1: > > PretrpaniOrmar: > > organizacija doma uz Marie Kondo :") > znači bit će stvari na krpicama :') hahaha...baš tako...
prije 9 dana, 21:45
> PretrpaniOrmar: > organizacija doma uz Marie Kondo :") Tvoje ime profila je super :-)
prije 9 dana, 21:45
> marbil: > > Vicky1: > > > PretrpaniOrmar: > > > organizacija doma uz Marie Kondo :") > > znači bit će stvari na krpicama :') > hahaha...baš tako... hahahaha recimo da sam u zadnje dvije godine sa tri ormara stvari došla na dva kofera stvari :') tako da sada kad radim čišćenje uglavnom stvari završe na njuškalu, barem dok tu ne dodaju rubriku za dom 🙈 nemam više što za objaviti ovdje :')
prije 8 dana, 20:10
> marbil: > > PretrpaniOrmar: > > organizacija doma uz Marie Kondo :") > Tvoje ime profila je super :-) tnx, to mi je za sjećanje kada sam dva puta godišnje morala prebacivati stvari iz podruma u ormar radi promjena sezona jer mi ormari u stanu nisu bilo dovoljno 🙈 :') 🤦🏼
prije 8 dana, 20:12