Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Adidas hrvatska help

Cure je li netko narucivao sa adidas stranice, moze li mi reci, mora li se placati iskljucivo sa eurima ili moze i kunama, jer tamo su cijene u eurima ali mi nikako ne prolazi uplata.
prije 10 dana, 21:17
Bok, Ja sam kupovala bez problema. Cijena je u eurima al mi s racuna skinu kune po tecaju eura na taj dan kad sam kupila. Priovjeri da li primaju tvoju karticu.
prije 10 dana, 23:00
> MarushkaZd: > Bok, > Ja sam kupovala bez problema. Cijena je u eurima al mi s racuna skinu kune po tecaju eura na taj dan kad sam kupila. Priovjeri da li primaju tvoju karticu. Pise da primaju, imam mastercard ali sam ja placala deviznom karticom bas eurima i nije mi proslo. Znaci mogu sigurno sa kunama platiti? Pokusam, hvala ti.
prije 10 dana, 23:16
Sto posto sam sigurna da mozes. Ja sam narucivala bar 5-6 puta svaki put bez problema. Zelim ti uspjesnu kupovinu:)
prije 10 dana, 23:28
Nisam uspjela kupiti, je li ovo mozda neka fejk stranica? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a6dbfb1fd1eccf373f78e63af47ccd29.jpg)
prije 8 dana, 12:10
Koliko mi je poznato, adidas nema svoju stranicu na hrvatskoj domeni. Ja sam unazad par godina narucivala sa talijanske adidas stranice (adidas.it) i sve je stiglo u najboljem redu. Imaju inace popuste do 50% u prvom i sedmom mjesecu. Ne znam ako dostavljaju za hrvatsku, ja sam narucila za tamo.
prije 8 dana, 14:57
> TinaCS1994: > Koliko mi je poznato, adidas nema svoju stranicu na hrvatskoj domeni. > Ja sam unazad par godina narucivala sa talijanske adidas stranice (adidas.it) i sve je stiglo u najboljem redu. Imaju inace popuste do 50% u prvom i sedmom mjesecu. Ne znam ako dostavljaju za hrvatsku, ja sam narucila za tamo. Ovo su sve prevare da je to strasno, vec sam skoro narucila a tako izgledaju dobro skoro kao prave stranice osim par detalja na koje eto ne obracas pozornost.
prije 8 dana, 15:20