Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Outlet - molim informaciju

Bok zene! 💐🦋 Posto nikad nisam bila u outlet trgovinama, htjela bi vas pitati gdje bi bilo najbolje otici po tenisice za djevojcicu (2 god.)? Nike ili Adidas bi voljela kupiti, kako se krecu cijene, otprilike? Ako nije problem, javite mi se u poruke s informacijama. Hvala!
2021 05 03
Iz mog iskustva s outletima Nike i Adidas ćete jeftinije kupiti u normalnim trgovinama na sniženjima. Shooster Vam zna imati i do 70%, Office shoes i Shoebedo isto dosta dobra sniženja kroz cijelu godinu samo trebate pratiti, najbolje se prijaviti na njihov newsletter. I u Massu znaju biti sniženja ali tamo ne kupujem pa ne znam detalje. Zna se naći jeftinih stvari u outletu ali Nike i Adidas su baš slabo sniženi.
2021 05 04
> Beatriss: > Iz mog iskustva s outletima Nike i Adidas ćete jeftinije kupiti u normalnim trgovinama na sniženjima. > Shooster Vam zna imati i do 70%, Office shoes i Shoebedo isto dosta dobra sniženja kroz cijelu godinu samo trebate pratiti, najbolje se prijaviti na njihov newsletter. > I u Massu znaju biti sniženja ali tamo ne kupujem pa ne znam detalje. > Zna se naći jeftinih stvari u outletu ali Nike i Adidas su baš slabo sniženi. Hvala na informacijama.👍
2021 05 04
Imate sad i web shop mass outlet pa pogledajte i tamo :)
2021 05 05
> Maraya: > Imate sad i web shop mass outlet pa pogledajte i tamo :) Hvalaa, pogledati cu svakako. 😁👍
2021 05 05
Imate jeftine dječje tenisice u Pittarosso trgovinama. Također drže Nike i Adidas :)
2021 05 07
> AntonijaP90: > Imate jeftine dječje tenisice u Pittarosso trgovinama. Također drže Nike i Adidas :) Hvala, pogledat cu. 😊
2021 05 09