Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim vas pomoć!

Pomoziteee, molim vas, jutros mi je dosao email niti znam od koga niti kako ali neka pošta da mi je narudžba neke srebrne ogrlice na putu, jos pise da cu ju platiti pouzećem, ja stvarno niti sam ostavljala adrese igdje niti znam sta o tome u šoku sam, u pitanju je neki ship24 😥 ne planiram to preuzeti ali ja nemam pojma sta se dešava
2021 05 06
Pa nemojete preuzet i to je to. Nekad su znali radit tipa takve prevare posalju Vam na adresu i kazu evo besplatan proizvod i samo trebate platit postarinu u iznosu koji je skoro kao i taj proizvod. A nemojte ni klikat na link i jednostavno ignorirajte. Mozda je i netko narucio to sebi i zabunom je upisao krivi broj moba koji je eto slucajno Vas.
2021 05 06
> kkorina: > Pa nemojete preuzet i to je to. Nekad su znali radit tipa takve prevare posalju Vam na adresu i kazu evo besplatan proizvod i samo trebate platit postarinu u iznosu koji je skoro kao i taj proizvod. > A nemojte ni klikat na link i jednostavno ignorirajte. > Mozda je i netko narucio to sebi i zabunom je upisao krivi broj moba koji je eto slucajno Vas. Nadam se da mi to neće ostavljati na pošti i neka se vrati,koji jutarnji šok 😳
2021 05 06
vec neko vrijeme kruze takve prevare. nemojte klikati na tracking ili neki link u mailu. nekima dolaze takve obavijesti preko whatsappa
2021 05 06
> jelena693: > vec neko vrijeme kruze takve prevare. nemojte klikati na tracking ili neki link u mailu. nekima dolaze takve obavijesti preko whatsappa Odjavila sam se sa njihovih obavijesti i svega što sam mogla, nadam se da nisam grešku napravila 😬
2021 05 06
Nemojte se uzrujavati nemate zašto, jednostavno nemojte ništa primiti što Vam dođe na kućna vrata, odbijte i nema nikakovih sankcija, jednom me nije bilo kod kuće i suprug mi zaprimio neku takovu pošiljku u njoj je bila neka jeftina bižuterija a jako puno platio, to je prevara, misio da sam nešto naručila, poslije je bilo prepiske u nedogled, ja prestala više jer nisam imala živaca, samo me čudi jer sve više je takovih stranica koje rade što hoće pa na kraju i ovo srebro preko tih stranica navodno nije srebro, zato ja sad kupujem isključivo u zlatarnicama ili srebrenarnicama., nemam više povjerenja u nikoga, kad na svakom koraku samo prevare,žalosno ali istinito, ili slike su jedno a kad Vam pošalju nešto sasvim drugo. Ne morate Vi ništa raditi nemojte primiti i to je to., nitko Vam nemože ništa.i ne birinite se vidim po tekstu da se gotovo uplašili., a oni se ne plaše što to rade uh uh uh.
2021 05 06
> maremarenda: > Nemojte se uzrujavati nemate zašto, jednostavno nemojte ništa primiti što Vam dođe na kućna vrata, odbijte i nema nikakovih sankcija, jednom me nije bilo kod kuće i suprug mi zaprimio neku takovu pošiljku u njoj je bila neka jeftina bižuterija a jako puno platio, to je prevara, misio da sam nešto naručila, poslije je bilo prepiske u nedogled, ja prestala više jer nisam imala živaca, samo me čudi jer sve više je takovih stranica koje rade što hoće pa na kraju i ovo srebro preko tih stranica navodno nije srebro, zato ja sad kupujem isključivo u zlatarnicama ili srebrenarnicama., nemam više povjerenja u nikoga, kad na svakom koraku samo prevare,žalosno ali istinito, ili slike su jedno a kad Vam pošalju nešto sasvim drugo. > Ne morate Vi ništa raditi nemojte primiti i to je to., nitko Vam nemože ništa.i ne birinite se vidim po tekstu da se gotovo uplašili., a oni se ne plaše što to rade uh uh uh. Uplašila sam se naravno jer i sama sam svjesna kakva je situacija danas zbog ovoga virusa, još da mi stižu pošiljke neke koje niti sam vidjela niti poručila i jos su cijene iznad 500 kuna.. Vjerujte da sam dobila skoro napad, smirila sam se i naravno skužila da neću i ne moram preuzeti nešto o čemu pojma nemam, pitala sam ovdje jer sam smatrala da imaju još neke curke iskustva sa tim.. Hvala vam puno svima 😊 ne želim se dublje uzrujavati sa tim, već će se riješiti sve ❤ Žao mi je jako što ste bili prevareni 😔
2021 05 06
Meni su na stari mail znale dolaziti obavijesti o pošičjci iz Slovenije, od slovenske pošte. Pa sam služila da neka žena ima isti mail kao ja. Prvo sam se nervirala kako i zašto, sada ignoriram. Tako da je možda greška, a ne prevara. U svakom slučaju, nećete ništa napraviti.
2021 05 07
> Peggy33: > > maremarenda: > > Nemojte se uzrujavati nemate zašto, jednostavno nemojte ništa primiti što Vam dođe na kućna vrata, odbijte i nema nikakovih sankcija, jednom me nije bilo kod kuće i suprug mi zaprimio neku takovu pošiljku u njoj je bila neka jeftina bižuterija a jako puno platio, to je prevara, misio da sam nešto naručila, poslije je bilo prepiske u nedogled, ja prestala više jer nisam imala živaca, samo me čudi jer sve više je takovih stranica koje rade što hoće pa na kraju i ovo srebro preko tih stranica navodno nije srebro, zato ja sad kupujem isključivo u zlatarnicama ili srebrenarnicama., nemam više povjerenja u nikoga, kad na svakom koraku samo prevare,žalosno ali istinito, ili slike su jedno a kad Vam pošalju nešto sasvim drugo. > > Ne morate Vi ništa raditi nemojte primiti i to je to., nitko Vam nemože ništa.i ne birinite se vidim po tekstu da se gotovo uplašili., a oni se ne plaše što to rade uh uh uh. > Uplašila sam se naravno jer i sama sam svjesna kakva je situacija danas zbog ovoga virusa, još da mi stižu pošiljke neke koje niti sam vidjela niti poručila i jos su cijene iznad 500 kuna.. Vjerujte da sam dobila skoro napad, smirila sam se i naravno skužila da neću i ne moram preuzeti nešto o čemu pojma nemam, pitala sam ovdje jer sam smatrala da imaju još neke curke iskustva sa tim.. Hvala vam puno svima 😊 ne želim se dublje uzrujavati sa tim, već će se riješiti sve ❤ > Žao mi je jako što ste bili prevareni 😔 O svasta. Sorry, al nisu mi jasni ljudi koji nasjednu na svaki spam kojeg dobiju. Odakle im vasa adresa da bi vam ista poslali? Sve i da imaju vase podatke jer ste se nekad registrirali u njihovoj bazi podataka, odbijte posiljku i bok. Tko vas moze natjerati i kako da platite nesto sto niste narucili?
2021 05 15