Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Što je zaista potrebno za bebu?

Jedna od boljih investicija mi je bila kvalitetna nosiljka. Prvo elastična marama, a od 4 mj nosiljka koju smo koristili za smirivanje, uspavljivanje, najjednostavniji transport u gužvama... I sad, sa 4 god na duža putovanja ide nosiljka sa nama jer lakše je nego u rukama ako se umori.😅
2021 05 28
Bebi treba mama i pelene. Sve ostalo je sporedno (u početku i tata, nažalost). Jaje za auto. Dvadesetak tetra pelena. Nešto odjeće (nemojte previše, fakat brzo prerastu te početne veličine). Mjesto gdje će beba spavati. Glasam za kinderbet, i to onaj većih dimenzija, koji ćete koristiti do kupnje kreveta. Kozmetika- bademovo ulje u početku. Ništa drugo. Komoda za presvlačenje - ako imate mjesta, zašto ne; u njoj možete držati sve bebine stvari. Ja ju nisam koristila niti imala. Presvlačila sam dijete na krevetu na jednokratnim podlogama za presvlačenje i to mi je bilo super.
2021 05 29
> Tralala0060: > > Natalija77: > > Meni je najkorisniji bio stol za presvlačenje...nakon mučenja presvlačenja bebe na niskom krevetu umirala sam od bolova u križima,tako da sam ga sa drugim djeteom kupila i nisam požalila.Prvih mjeseci mi je u ladice stala sva robica,pelene i kremice tako da mi je to sve to bilo na nadohvat ruke... > Evo ovo me buni. Neke žene kažu da su ga bezveze kupovale, a nekom je bio spas. Nisam pametna jer ne znam u koju ću skupinu ja spadati haha Mojoj kumi je stol bio bezveze.Brzo ga je izbacila van kao visak namjestaja.Meni je bio potreban jer mi je bebica bila jako ziva.Krevet nizak i stalno sam bila u tom zgrbljenom polozaju .Nesto ti pofali da presvuces bebicu ,ajmo traziti s bebom u rukama...Ovako mi je bilo super prakticno,odjecica na jednom mjestu zajedno sa ostalom opremom za presvlacenje.Kasnije sam navlaku maknula i komoda mi je posluzila kao ormaric za igracke .😉
2021 06 05
Stol za prematanje je praktičan jer na višem položaju pa se ne morate sagnuti kod prematanja. Odličan je i ako ima ormarić ispod i ladice jer možete spremiti stvari Naš stol za prematanje je imao i kadicu za kupanje, tako da je bilo super. Njihaljka nam je bila super,jer ne može pasti, do nekih 7-8 mj. dok se ne počne samostalno naginjati prema naprijed Osobno mislim da ne treba kupovati sve novo, jer dijete brzo preraste.Ima stvarno prekrasnih stvari i rabljenih Od kozmetike nismo korisitli ništa osim sudokrema( on je dobar ako se pojavi crvenilo na guzi) i krema Becutan ili slična Treba usisavač za nos Vlažne maramice sam koristila samo vani, a kod kuće običnu vodu i krpice za pranje Neka djeca puno bljuckaju pa treba i više odjeće.Sve ovisi koliko često želite prati, računajte za svaki dan dva tri bodića i tutica ili majica i hlačica Uvijek sam za platnene pelene, umjesto jednokratnih
2021 06 08
Hvala puno na odgovoru ❤️
2021 06 08
1 2