Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kada ce biti moguce prodati kucanski tekstil?

POsteljine, stoljnaci i slicno???
prije 16 dana, 12:35
Nitko ne zna :)
prije 16 dana, 13:12
Krhko je znanje.. 😀
prije 15 dana, 19:28
.....možda su sanje...😃
prije 14 dana, 17:14
....velim, ali ja ne znam da li da je želim (ovdje) 😃...
prije 14 dana, 07:51
PA ajde vise...ili cu gurnuti djecji poplun u kategoriju odjece za bebe kao sto smo do sad...
prije 14 dana, 11:38
U jednoj temi je adminka napisala da su prve na redu srpske i makedonske krpice, a zadnje će biti naše, jer imamo najveći portal. I navodno ćemo imati mnogo novih kategorija, ne samo za dom. Pretpostavljam da će biti do kraja godine.
prije 14 dana, 12:28
Zašto su sa mog profila skinute slike La Roche Posay preparative, nove, nekorištene, sa urednim rokom trajanja? Ne smije se više to prodavat ili je problem što su slike s neta (slike s moba su mi katastrofa, a ovako sam stavljala autentične slike s cijenama iz ljekarne da cure vide koliko sam spustila cijenu). Netko zna?
prije 7 dana, 17:39
Koliko znam Prva slika mora biti vasa, a onda i druge > StellaZuvela: > Zašto su sa mog profila skinute slike La Roche Posay preparative, nove, nekorištene, sa urednim rokom trajanja? > Ne smije se više to prodavat ili je problem što su slike s neta (slike s moba su mi katastrofa, a ovako sam stavljala autentične slike s cijenama iz ljekarne da cure vide koliko sam spustila cijenu). > Netko zna?
prije 7 dana, 08:20
Aha, ok. Onda ću ponovit oglas. Hvala.
prije 5 dana, 05:41