Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Splićanke, molim preporuku za frizerski salon!

Drage cure, Molim preporuku za frizerski u Splitu. Imam dugu, gustu kosu i želim šišanje s puno slojeva. Ako je moguće negdje oko Starog Placa, HNK, taj neki uzi dio centra jer ostali dio grada ne poznam. Ako znate i cijenu i/ili broj salona bila bih zahvalna do neba!
2021 06 05
Image Gravij, Matošića 8, tel. 389-111 facebook.com/frizerskistudioImageGravij normalne cijene, šišanje oko 100 kn
2021 06 06
Studio Mare, Ulica A.G.Matoša 26, to ti je kad ideš od Starog Placa ulicom prema Marjanu. Ja se šišam kod Ivane, već 15 god, išla sam za njom od salona do salona i sada je nedavno njena prija i kolegica otvorila ovaj salon pa tu radi. Inače iman gustu kosu i sada san skroz kratko ošišana. Al tokom ovih 15 god san imala stvarno svakakve frizure i uvik san bila zadovoljna kako me ošišala. Šišanje ti je 130 kn. Sretno u potrazi! 😊
2021 06 06
Ako ti nije problem otić do Brda, tamo imaš frizerski salon Cabel, super su i jako kvalitetni, a povoljni, tipa threading obrva koncem 35kn dok je po centru i 80, pa je tako i za frizure jefinije
2021 06 07
Ne znam o cemu pricate. Image Gravij je jedan od najskupljih u gradu. Bezobrazno visoke cijene a i ako vam nesto vlasnica fali na glavi morat cete i platit popravak.
2023 01 03