Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel toliko tesko ostaviti povratnu?

Ja sam neki dan prvu negativnu morala ostavit..Idem nesto kupiti i cura se javi tek nakon tri moje poruke,kaze promakle joj poruke,pa ju pitam podatke da joj uplatim novac,ona nista..I tu sam odustala od kupovine..Ili hocu nesto kupiti a one jave vec je prodano a uopce ne pise..Ovih dana sam izludila sa tim nejavljanjima i glupostima..Pozdrav svima,morala sam se pozaliti,oprostite sto sam vas udavila..
2021 06 08
> Vanjakolak1: > Ja sam neki dan prvu negativnu morala ostavit..Idem nesto kupiti i cura se javi tek nakon tri moje poruke,kaze promakle joj poruke,pa ju pitam podatke da joj uplatim novac,ona nista..I tu sam odustala od kupovine..Ili hocu nesto kupiti a one jave vec je prodano a uopce ne pise..Ovih dana sam izludila sa tim nejavljanjima i glupostima..Pozdrav svima,morala sam se pozaliti,oprostite sto sam vas udavila.. po pravilima krpica za to se ne ostavlja negativna. čak ni neutralna se ne bi trebala ostaviti - to što ste iziritirani nije kriterij po kojem se ostavljaju ocjene :s
2021 06 08
SA STRANICA MK: Koja su pravila ostavljanja povratnih ocjena? Možete ostaviti pozitivne, neutralne ili negativne povratne informacije. Negativne povratne informacije dopuštene su nakon suradnje pa će sve negativne povratne informacije ostavljene bez suradnje biti obrisane Morate imati dobar razlog za ostavljanje negativnih ocjena - predmeti su u lošem stanju, bili ste prevareni ili ste morali pričekati svoje predmete, predmet je bio krivotvoren ... Neutralna povratna informacija ostavlja se za uzimanje osobnih podataka bez transakcije.
2021 06 08
Imala sam nekoliko suradnji gdje sam ostavila povratne ocjene i još uvijek stoje, a meni cure nisu. Jedna je čak bila primopredaja, pa sam ostala malo paf jer je djevojka bila prezadovoljna artiklom,još je dobila cijenu umanjenu za poštarinu naravno,i još 20kn manju. Isto tako osvojila sam par puta giveaway,i cure su mi bez da su išta rekle ostavile povratne jer je valjda i to jedan vid suradnje. Uglavnom ostave povratne bez da im se kaže,ali da, sto ljudi sto čudi.
2021 06 08
Isto se i ja pitam... Pocela sam brisat povratne ako vidim da mi nece ostavit.... > Chanella: > Ja nez kako Vama ali mene ovo uzasno zivcira. 🙄 > Prvo se ne javljaju nakon sto posaljem nikako. Onda ja saljem poruke "heii jel stiglo". Nakon toga dolazi poruka "da da zaboravila sam javiti". Ni hvala ni jel ok sve... Ja odgovaram "hvala Vam ostavim povratnu pa bi zamolila za isto". I nakon toga ona se ulogira xy puta ali povratnu ne ostavi nikad.. > Jel stvarno tesko ostaviti povratnu? Ili javiti da je stiglo.. 😅
2021 06 08
> PretrpaniOrmar: > > Vanjakolak1: > > Ja sam neki dan prvu negativnu morala ostavit..Idem nesto kupiti i cura se javi tek nakon tri moje poruke,kaze promakle joj poruke,pa ju pitam podatke da joj uplatim novac,ona nista..I tu sam odustala od kupovine..Ili hocu nesto kupiti a one jave vec je prodano a uopce ne pise..Ovih dana sam izludila sa tim nejavljanjima i glupostima..Pozdrav svima,morala sam se pozaliti,oprostite sto sam vas udavila.. > po pravilima krpica za to se ne ostavlja negativna. čak ni neutralna se ne bi trebala ostaviti - to što ste iziritirani nije kriterij po kojem se ostavljaju ocjene :s Mislim da je to od gospodje bilo jako neodgovorno ponasanje a i vidim da ima jos negativnih bas na racun toga sto uopce ne odgovara na poruke a svakih sat je ovdje..Ako vec nesto prodaje,red je i da se javi..I sta da sam joj kojim slucajem novac uplatila a ona nit salje nit se javi vise..Tako moze bilo koga zeznuti..To je moje misljenje..
2021 06 08
Kao prodavatelj uglavnom uvijek ostavim povratnu, ako je dobijem. Kao kupac ne ostavim povratnu ako nisam zadovoljna suradnjom u smislu da je ne bih vise ponovila s tom osobom iako je s artiklom sve u redu. Npr, ako netko oteze s dogovorom, slanjem ili je neljubazan i sl, ali su rijetke takve situacije. Cesto se i meni dogodi da ne dobijem povratnu kao prodavatelj iako je dogovor i slanje bilo brzo. Ne znam zasto, al sta da radim.
2021 06 08
> IvanaAnic: > Javim se osobama sa 100+ povratnih da bih nešto kupila i ne odgovore. Jel prodaju ili pokazuju što imaju u ormaru? Navlakuse.
2021 06 08
> embrace: > Haha, meni isto nakon primopredaje ne ostave povratnu : ) onda si mislim, možda im se artikl ne sviđa, možda sam ja antipatična? : ))) > Ali primopredaju često traže krpičarke koje su nove, imaju malo povratnih, ili nijednu, pa još ne znaju da to uopće postoji... > A netko jednostavno zaboravi...nemojte to zamjerati ljudima, nikad ne znate što netko prolazi u životu, da li imaju problema, da su im povratne i krpice zadnja stvar na umu... Ako prolaze svasta onda ne vise cijeli dan na krpicama i ne dodaju artikle i posluju dalje... Pogotovo ako im cak par poruka posaljem. Rjesenje bi bilo da bar odgovori... Ali ako se mozes prijavit i staviti oglas onda mozes i ostaviti povratnu i ispostovati mene kao osobu..
2021 06 08
> Vanjakolak1: > > PretrpaniOrmar: > > > Vanjakolak1: > > > Ja sam neki dan prvu negativnu morala ostavit..Idem nesto kupiti i cura se javi tek nakon tri moje poruke,kaze promakle joj poruke,pa ju pitam podatke da joj uplatim novac,ona nista..I tu sam odustala od kupovine..Ili hocu nesto kupiti a one jave vec je prodano a uopce ne pise..Ovih dana sam izludila sa tim nejavljanjima i glupostima..Pozdrav svima,morala sam se pozaliti,oprostite sto sam vas udavila.. > > po pravilima krpica za to se ne ostavlja negativna. čak ni neutralna se ne bi trebala ostaviti - to što ste iziritirani nije kriterij po kojem se ostavljaju ocjene :s > Mislim da je to od gospodje bilo jako neodgovorno ponasanje a i vidim da ima jos negativnih bas na racun toga sto uopce ne odgovara na poruke a svakih sat je ovdje..Ako vec nesto prodaje,red je i da se javi..I sta da sam joj kojim slucajem novac uplatila a ona nit salje nit se javi vise..Tako moze bilo koga zeznuti..To je moje misljenje.. Svejedno krsite pravila krpica. To sto Vi smatrate da nesto nije fer to je Vase osobno misljenje. Ali se kosi sa pravilama Krpica prema tome bolje obrisite...eventualno neutralna ali i to ne bi cak trebalo..
2021 06 08
> Chanella: > Ako prolaze svasta onda ne vise cijeli dan na krpicama i ne dodaju artikle i posluju dalje... Pogotovo ako im cak par poruka posaljem. Rjesenje bi bilo da bar odgovori... Ali ako se mozes prijavit i staviti oglas onda mozes i ostaviti povratnu i ispostovati mene kao osobu.. Kako su povratne ocjene mjerilo 'nepostivanja kao osobe'?
2021 06 08
> Desinićka: > > Chanella: > > Ako prolaze svasta onda ne vise cijeli dan na krpicama i ne dodaju artikle i posluju dalje... Pogotovo ako im cak par poruka posaljem. Rjesenje bi bilo da bar odgovori... Ali ako se mozes prijavit i staviti oglas onda mozes i ostaviti povratnu i ispostovati mene kao osobu.. > Kako su povratne ocjene mjerilo 'nepostivanja kao osobe'? Jasno je navedeno ako nije bilo suradnje ne moze se ostaviti povratna. Tj u ovom slucaju nije doslo ni do podataka, a kamo li suradnje. I meni nije ok kad mi netko ne odgovori ili ignorira poruke pa ne ostavljam zato negativnu. Osvrnula sam se na to. A sto se tice postivanja pa msm da je ok ispostovati suradnju i zahvaliti se na taj nacin. Povratne su nam svima bitne naravno i ako sam ja ulozila svoje vrijeme i trud da sve to lipo poslikam, odgovaram na poruke i na poslijetku posaljem ok je da se makar jave i ostave povratnu 🤗
2021 06 09
> Nelanela97: > Ja sam taman izbrisala jedno 4-5 povratnih jer mi nisu uzvratili🤷🏻‍♀️ Dobra ideja! Idem ih nekoliko pobrisati
2021 06 09
A znam da je pristojno ostaviti povratnu, pogotovo ako vas kupac zamoli u poruci, ali nećete valjda vući osobu za rukav, ako iz nekog razloga ne želi ili joj se neda... Meni osobno su povratne u početku bile bitne, ali sada guram blizu 400, pa ono...par više ili manje...ne pada mi na pamet živcirati se oko toga. Uvijek uzvratim, jer shvaćam da je nekome bitno, ali neću trčati za nikime, niti razmišljati o tome.
2021 06 09
> Desinićka: > > IvanaAnic: > > Javim se osobama sa 100+ povratnih da bih nešto kupila i ne odgovore. Jel prodaju ili pokazuju što imaju u ormaru? > Navlakuse. Ali totalne navlakuše, drže artikle koje uopće ne prodaju ili su ih već prodale pa samo da im se gleda profil.. Određene artikle znam već napamet jer sam davno pitala za njih(prije 2 godine čak) i ni odgovora znači uopće ne prodaju, samo iznova objavljen oglas 🙄🤪 Točno treba crnu bilježnicu otvoriti za pojedine pa da si prelistamo i izbjegavamo suradnje. Sjećam se jedne sa preko 200 povratnih, nakon 2 upita je li vidjela poruku (jer nije odg, a ulogiravala se) - a ne bi ni pitala 2x da se nije radilo o nekom super artikl u kojeg je frendica htjela kupiti), konačno odgovori i napiše da ima ona pametnijeg posla nego biti na krpicama i da smo pasivno agresivne?!? Onak wtf?? Zahvalila sam na komentaru i odg da onda bolje nađe drugog kupca i da mi pasivno agresivne nećemo suradnju sa takvom prodavačicom 😂😂 Joj da se smiju dijeliti negativne i za takve bilo bi idealno
2021 06 09