Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel toliko tesko ostaviti povratnu?

evo ja ću još samo nadodati :) PRIJEDLOG ZA ADMINA!! Uvedite vidljivost neutralnih ocjena. Osobno mi se više puta dogodilo da sam kupila nešto od krpičarke koja ima sve pozitivne, te nisam bila sasvim zadovoljna, otvorim povratne kad ono svaka druga neutralna...da sam znala ne bih uopće ni započinjala suradnju...
2021 06 09
Vecinom ne ostave, uvijek kao prodavac pisem prva povratnu i lijepo naglasim da mi se javi kad paket stigne i ostavi povratna. Ali vecinom se ne jave, vidim da je paket podignut i sad neka si ja mislim jel sve u redu i da se stresiram zbog toga? Svoj dio odradim korektno, saljem brzinski, odgovaram brzinski i uvijek izađem u susret. Nekoc sam odmah slala poruke kad bi vidjela da je paket stigao, sad vise ne, pobrisem artikl i cao đaci. To smatram osnovnom kulturom, ostaviti povratnu, minuta posla, a jako puno govori o osobi.
2021 06 11
Ponekad se dogodi da se više ne jave nakon što podignut paket, ni nakon što ih kontaktiram se ne jave. Šteta, jer me uvijek zanima kako su zadovoljne, ali ne zamaram se, povratnu ostavim i tako odradim sve što je na meni i mirna sam, a na tuđe ne javljanje ne mogu utjecati pa ni ne razmišljam o tome. Treba čuvat živce i ne zamarati se sitnicama, glavno je odraditi sve sa svoje strane. 😊 Tako ja na to sve gledam.
2021 06 11
Pa mozda ne vrate povratnu jer nisu zadovoljni sa time sto su kupili a bed im je rec ista 😂
2021 06 12
> AntoniaBea: > Pa mozda ne vrate povratnu jer nisu zadovoljni sa time sto su kupili a bed im je rec ista 😂 Prije da su nepristojni. Ako nisu zadovoljni u smislu da nesto nije ok sa proizvodom onda se svakako trebaju javiti za povrat i sl... A ako im se ne svidja kako stoji to nije nas problem kao prodavaca. Isto je ok poslati poruku, zahvaliti i ostaviti pivratnu..
2021 06 12
A daleko od toga, naravno da je nepristojno al eto.. sto ljudi sto cudi Ne treba se nervirat oko takvih stvari nego samo produljit dalje 😂
2021 06 12
ja bih voljela da se mogu korisnici blokirati pa da onda takve neodgojene mogu jednostavno blokiranjem spriječiti da mi uopće šalju poruke ,:) a za povratne me više nije briga - to u zadnje vrijeme nije pokazatelj ničega, korisnice sa 500+ pozitivnih varaju, žicaju se povratne iz usluge i sl. sve je ošlo kvragu nekako :s
2021 06 13
> Nelanela97: > Ja sam taman izbrisala jedno 4-5 povratnih jer mi nisu uzvratili🤷🏻‍♀️ Ja to jednom napravila, žena me napala 😂😂😂😂😂
2021 06 13
Dosta cura mi se nakon slanja artikla javi da ćemo se čuti kada joj stigne artikl preko povratnih, što je meni sasvim u redu, jer sam na početku ostavljala povratnu odmah nakon slanja artikla, a u par slučajeva cure nisu ni javile da su artikl preuzele, ni ostavile povratnu. Tako da sada u rijetkim slučajevima ostavim povratnu odmah nakon slanja... Btw, nisam znala da mogu obrisati povratne koje sam ostavila curama koje nisu uzvratile istom mjerom
2021 06 14
Meni se više puta dogodilo, da prodavaču javim da je paket stigao, da sam zadovoljna, zahvalim se..Naravno ostavim i povratnu. A da ne dobijem ne samo ne povratnu, već ni odgovor na tu poruku. I da je bilo nekog cjenkanja, pa da bi postojalo možda neko nezadovoljstvo tog tipa s druge strane, ali nije, sve prošlo super na obostrano zadovoljstvo, pa na kraju opet muk😅. Tako da sam isto počela brisati svoje povratne... Da stvar bude bolja, to su uglavnom žene sa 70,100+ suradnji.
2021 06 14
Prethodni 1 2 3