Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PBZ uplate molim pomoć

Pozz svima..u PBZu imam racun ..dali Vam se ikad desilo da vam netko uplati novce i u aplikaciji vam stoji uplata isti dan jer je osiba usto PBZ ,a slijedeći dan ne piše da je bila uplata.. Vjerujem da je nesto do aplikacije ,ali zanima me jel itko ima iskustva s tako necim ?
2021 06 17
Da, meni se to cesto dogada. Uglavnom se pojavi kada odete na listu svih transakcija.
2021 06 17
Baš sam imala istu situaciju jucer/danas. I prije mi se događalo. Mislim da je u aplikaciji problem
2021 06 17
Oke hvala vam,sad mi je lakše😅 Poslala sam curi paker jer znam da sam jucer vidjela odmah uplatu ,nisam luda😂 A danas gdje god odem u aplikaciji na prikaz transakcija kao da ne postoji ta uplata ,nadoci ce valda aplikacija haha
2021 06 17
Bez brige, meni se tako već godinama mijenja raspored transakcija u aplikaciji. :) Mislim svakako mora biti evidentirana, ali ne pri vrhu.
2021 06 17
Također, poznata situacija. Ja sam ih i kontaktirala u vezi tog čudnog nestajanja uplati. Rečeno mi je da rade na usavršavanju aplikacije, što god to značilo, ali da ne brinem, uplate neće nestati (još i o tome da brinem!) ... Znalo mi se desiti i da trošak koji sam učinila PBZ karticom tekućeg računa, ujutro vidim, a popodne ne? Na žalost, drugi dan se vratio i ostao😂
2021 06 19