Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - vidansuzi, s_vid_

Pozdrav, Molim sve koji su surađivali s ova dva blokirana profila neka primatelja prijave policiji. https://mojekrpice.hr/vidansuzi-373663 https://mojekrpice.hr/s_vid__-375439
2021 06 17
Zar ne možete sada doći do podataka prevarantice kao u slučaju KM i riješiti to? #justasking
2021 06 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/34bf2703ab73265e3403f83b142acfed.jpg)
2021 06 17
Netko dobio sličnu poruku?
2021 06 17
> DavorNina: > Netko dobio sličnu poruku? Prevara, samo izbrisite poruku i ignorirajte.
2021 06 17
> Matea4707: > > DavorNina: > > Netko dobio sličnu poruku? > Prevara, samo izbrisite poruku i ignorirajte. Ok..hvala
2021 06 18
> kristinanu1996: > Zar ne možete sada doći do podataka prevarantice kao u slučaju KM i riješiti to? > #justasking Kad su prevarantima ikad ušli u trag... Al probaj napisat dva komentara koja se nekome ne sviđaju i dignut će 7 hakera i telekome triju država. Ako još spomeneš da stranica ne radi i ne valja ništa, poslat će i specijalce da te obore.
2021 06 19
> DavorNina: > Netko dobio sličnu poruku? Da, ja, rekla im jos jedna poruka i ide prijava policiji
2021 06 20
> kristinanu1996: > Zar ne možete sada doći do podataka prevarantice kao u slučaju KM i riješiti to? > #justasking Znaju se podatci, to je cijela obitelj. Hannasepp će biti filtrirana i također prijavljena službenim državnim organima.
2021 06 20
> Admin2nd: > Znaju se podatci, to je cijela obitelj. > Hannasepp će biti filtrirana i također prijavljena službenim državnim organima. 1. Znaci opet ste koristili taktiku IP adresa? 2. Odkud Vam podaci? I dalje niste odgovorili u drugoj temi na moje pitanje o nadleznima. 3. Tko su nadležni? Molim da odgovorite na postavljena pitanja.
2021 06 21
> 1. Znaci opet ste koristili taktiku IP adresa? > Taktiku nisam sigurna, ali informatičarke su otkrile, ali nisu, nemam dokaze, ali sam baaaaaaaaš jako uvjerena da je tako. A tko ne vjeruje bit će blokiran jer imam sve dokaze i sve znam, al neću vam reć jer nemam, al sam u pravu Ovo s familijama je očito neka urota na krpicama. Idem baku nazvat da otvori profil. Ali nema još 100 godina i nije dobila pismo od pape pa ne znam jel može to...
2021 06 21
> TinTina987: > > 1. Znaci opet ste koristili taktiku IP adresa? > > > Taktiku nisam sigurna, ali informatičarke su otkrile, ali nisu, nemam dokaze, ali sam baaaaaaaaš jako uvjerena da je tako. A tko ne vjeruje bit će blokiran jer imam sve dokaze i sve znam, al neću vam reć jer nemam, al sam u pravu > Ovo s familijama je očito neka urotama na krpicama. Idem baku nazvat da otvori profil. Ali nema još 100 godina i nije dobila pismo od pape pa ne znam jel može to... Plačem na ovo. :') :') :') :')
2021 06 21
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂> TinTina987: > > 1. Znaci opet ste koristili taktiku IP adresa? > > > Taktiku nisam sigurna, ali informatičarke su otkrile, ali nisu, nemam dokaze, ali sam baaaaaaaaš jako uvjerena da je tako. A tko ne vjeruje bit će blokiran jer imam sve dokaze i sve znam, al neću vam reć jer nemam, al sam u pravu > Ovo s familijama je očito neka urota na krpicama. Idem baku nazvat da otvori profil. Ali nema još 100 godina i nije dobila pismo od pape pa ne znam jel može to...
2021 06 22
https://mojekrpice.hr/apolo_bia-376229 Iste osobe, OBAVEZNO PRIJAVITI!
2021 06 28
> blozo29: > > Admin2nd: > > Znaju se podatci, to je cijela obitelj. > > Hannasepp će biti filtrirana i također prijavljena službenim državnim organima. > 1. Znaci opet ste koristili taktiku IP adresa? > 2. Odkud Vam podaci? > I dalje niste odgovorili u drugoj temi na moje pitanje o nadleznima. > 3. Tko su nadležni? > Molim da odgovorite na postavljena pitanja. Osobe koje su prevarene su sve poslale iste podatke, ali ne trebaju ih poslati meni, nego policiji. Drugi državni organ koji ima moć slati naloge je carina.
2021 06 28
1 2