Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dezodorans/deo krema - preporuka

Pozdrav! :) Teška srca sam zaključila da sam se dosta špricala aluminijem. :D Godinama koristim razne antiperspirante jer mi jedini dobro drže. Zanima me imate li kakvih preporuka za dezodoranse/deo kreme koje vam dobro drže, a imaju prihvatljiv sastav? Unaprijed hvala! :)
2021 06 20
Nisam inace velika ljubiteljica Alverde, ali ove dezodoranse koristim godinama. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d46d7c92c26b47e24229083651f19730.jpg) 75 ml dodje oko 15 kuna, ako se dobro sjecam, a najbolji mi je miris mente, sa plavim cepom. Takodjer imaju i u sticku, ali su mi ovi sprejevi najdrazi.
2021 06 20
Dove proizvodi :)
2021 06 20
Meni je Melem stick super... Nema aluminija, ne ostavlja tragove i dobro drži... Inače imam jako osjetljivu kožu i namučila sam se dok nisam našla deo koji mi odgovara ... Od velike većine njih mi koža oko pazuha pocrveni i užasno me češe🤦
2021 06 20
Super, hvala Vam puno! :) Mene je jedino strah da ću se usmrditi do kraja dana. :( Drže vam u redu ti dezici?
2021 06 20
> kokaboka92: > Super, hvala Vam puno! :) > Mene je jedino strah da ću se usmrditi do kraja dana. :( > Drže vam u redu ti dezici? Meni je Alverde zaista odlican, ne usmrdi se niti mi ostavlja fleke, eventualno ga obnovim tijekom smjeme i to je sve. Sukladno na postove iznad moram reci da imam ekstremno losa iskustva sa Dove, i to bas sa dezodoransima bez aluminija. Nisu mi nista posebno osim sto su ekstremno nakrcani parfemom. Isto vrijedi i za njihove gelove za tusiranje od kojih mi koža poludi i doslovno bih ju mogla poderati od svrbeža, nevezano koja je linija u pitanju.. A zaista su mi bili dragi, prvenstveno zbog kultnog mirisa
2021 06 20
> ProDanovich: > > kokaboka92: > > Super, hvala Vam puno! :) > > Mene je jedino strah da ću se usmrditi do kraja dana. :( > > Drže vam u redu ti dezici? > Meni je Alverde zaista odlican, ne usmrdi se niti mi ostavlja fleke, eventualno ga obnovim tijekom smjeme i to je sve. > Sukladno na postove iznad moram reci da imam ekstremno losa iskustva sa Dove, i to bas sa dezodoransima bez aluminija. > Nisu mi nista posebno osim sto su ekstremno nakrcani parfemom. > Isto vrijedi i za njihove gelove za tusiranje od kojih mi koža poludi i doslovno bih ju mogla poderati od svrbeža, nevezano koja je linija u pitanju.. A zaista su mi bili dragi, prvenstveno zbog kultnog mirisa S ovim se slazem, sve im tako bajno mirisi, ali...ja koja nemam uopće osjetljivu kožu sam se znala osuti od njihovih proizvoda. :(
2021 06 21
Cure, puno vam hvala na info i preporukama! :") <3
2021 06 21
Ja mogu preporučiti Lush aromaco Koristila sam ga godinama. Jače se znojim i bilo mi je skroz ok. Smrditi ne možete nikako, ima jaki miris pačulija. Jedino vam to može smetati ako ne volite mirise Skroz je prirodan, košta oko 50 kn pločica, možete uzeti i manje za probu, a traje vječno Kasnije sam se navikla na njega i više mi ne djeluje pa sam prešla na dezić sa svim mogućim otrovima. Ne da mi se više brinuti imam li flek ispod ruke, smrdim li, a kažem, prirodno se baš jako znojim
2021 06 21
VICHY 48h Mineralni dezodorans, bez aluminija, alkohola i parabena. Odličan je, meni najbolji <3 Toplo preporučam! Drži cijeli dan. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0767cb6314f64a2c0a9727f5e9767951.jpg)
2021 06 21
Mogu preporučiti Loccitane dezić bez aluminijevih soli, dugotrajan, lagan i isplati se uložiti: https://hr.loccitane.com/revitaliziraju%C4%87i-dezodorans-s-eteri%C4%8Dnim-uljima,51,2,11786,356612.htm#s=6486
2021 06 21
Lidera deo krema > MiniMini: > Mogu preporučiti Loccitane dezić bez aluminijevih soli, dugotrajan, lagan i isplati se uložiti: > https://hr.loccitane.com/revitaliziraju%C4%87i-dezodorans-s-eteri%C4%8Dnim-uljima,51,2,11786,356612.htm#s=6486 O ovome sam s više strana čula sve najbolje 🤗
2021 06 21
Hvala vam svima puno, dale ste mi super ideje! :)) <3
2021 06 21
probala sam gotovo sve dezice u drogeriji, jedini koji mi drzi znoj pod kontrolom je Dove :)
2021 06 21