Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Raščešljavanje kose

Pozdrav Sestra ima izrazito duugu i gustu kosu. Ne želi se šišati. A imamo problem što se tiče češljanja. Kosa joj se užasno petlja i stvaraju joj se "gnijezda" (ne znam kako bih nazvala; odnosno klupka zapetljane kose). Pokušavale smo sa raznim četkama itd. Nedavno sam joj uzela neki gliss proizvod, ali ni on ne pomaže nešt pretjerano. Ima li itko sličan problem ili savjet? Ima 11 godina, pa ne bih neki "preagresivni" proizvod Hvala
2021 06 23
Tangle Teezer Wet Detangler četka, može i na suhu i mokru kosu. Na mokru kosu najbolje dodati neku kremu, losion ili ulje za kosu. https://www.notino.hr/tangle-teezer/wet-detangling-cetka-za-kosu/p-16027782/
2021 06 23
Hvala, budemo naručile tu četku 😀
2021 06 23
Moj glas također za tangle teezer. Dakle ne varijante i kopije, isključivo original.
2021 06 23
> Magdalena_20: > Hvala, budemo naručile tu četku 😀 Zaboravila sam, povremeno vam na Notinu bude na sniženju za 80 kn ;)
2021 06 23
Moj glas ide botoxu isto ima na notinu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f857a4049531de92a062d0e8a729adfe.jpg) Kombinacija bi trebala biti dobitna
2021 06 24
Definitivno tangle teezer četka...na mall.hr vam znaju biti jeftinije :)
2021 06 24
Hvaala Vam💋 Isprobat ćemo to
2021 06 24
što se tice rascesljavanja, probajte ju cesljati mokru i punu regeneratora ili maske za kosu s tangle teezer četkom :D
2021 06 28
Evo jedne zapetljane 😂 Muku mucim citav zivot i ključno je njega kose. Orofluido ulje + tangle teezer cetka su me spasili. Uz to koristim glis kur sprej s keratinom te sam pocela koristiti Kallos pro tox sampon i masku. Sampone i maske mjenjam pa ne mogu to reci E to je bas to sto joj treba. Ali definitivno od kad koristim orofluido i tu cetku, iako se blajham, kosa je kao svila i ne petlja se uopce 😍
2021 06 29
> AntonelaKrizic: > Evo jedne zapetljane 😂 > Muku mucim citav zivot i ključno je njega kose. > Orofluido ulje + tangle teezer cetka su me spasili. > Uz to koristim glis kur sprej s keratinom te sam pocela koristiti Kallos pro tox sampon i masku. Sampone i maske mjenjam pa ne mogu to reci E to je bas to sto joj treba. Ali definitivno od kad koristim orofluido i tu cetku, iako se blajham, kosa je kao svila i ne petlja se uopce 😍 Slažem se što se tiče Orofluido ulja...najbolje koje sam dosad probala, a i miris je fantastičan :)
2021 06 29
Hvala na savjetima. Sad se češlja bez onog "seeko, opet se zapetljalo" 🤣🤣
2021 06 30