Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Vip članstvo-pomoć

Drage korisnice, prvi put sam aktivirala Vip članstvo i pokušavam grupirati artikle. Napravila sam novu listu i s moje stranice prebacila jednu haljinu na drugu listu (preko one mape koja se pojavila uz svaki artikl), a s ove "glavne" liste gdje je sva robica sam obrisala tu haljinu. Međutim, nje sad više nikako nema, potpuno je obrisana. :-( S obe liste. Šta krivo radim? Ima li neko savjet ili me može uputiti negdje gdje je to objašnjeno? Mislila sam da malo počistim profil i da robicu grupiram u liste, ali izgleda da to ne ide baš tako. Moram aploudati artikl na novu listu pa ga tek onda obrisati sa ove postojeće? Nadam se da sam uspjela objasniti šta me zanima. :-))
2021 06 26
Ako se dobro sjećam, mislim da uopće ne smijete brisati artikl sa "glavne" liste jer se onda obriše u mapi. Glavna lista sa svim artiklima je uvijek vidljiva na Vašem profilu
2021 06 26
Onda je u redu. Hvala! 🙂
2021 06 26
Molim lijepo, što je vip - članstvo na Mojim Krpicama? Da li se uvjetuje i što uvjetuje vip - članstvo? Tko o tim uvjetima odlučuje? Koji je benefit toga članstva? Hvala.
prije 24 dana, 07:36
> jumanji: > Molim lijepo, što je vip - članstvo na Mojim Krpicama? > Da li se uvjetuje i što uvjetuje vip - članstvo? > Tko o tim uvjetima odlučuje? > Koji je benefit toga članstva? > Hvala. To je usluga koja se plaća 5 kn mjesečno, a korisnicima omogućuje grupiranje artikala kako bi profil izgledao organiziranije. Također, nudi opciju dodavanja naslovne slike profila, mogu se pratiti statistike i sl. https://mojekrpice.hr/services
prije 22 dana, 10:43