Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

E-cigarete, molim savjete

Pozdrav, drage krpičarke! Već dugo razmišljam o ovome, ali apsolutni sam laik i sve mi se čini overwhelming te ne znam kako da napravim prvi korak... Pa vas molim za savjete, upute... Naime, želja mi je prijeći na e-cigarete. Znam za iqos i za one parilice, vapere ili kako se već to naziva. Moja ideja za početak je pušiti samo uz kavu prave cigarete, a ostalo tu e-cigaretu. Voljela bih nešto u čemu mogu dozirati količinu nikotina te s vremenom unisiti minimalno. Moja ovisnost je više psihološka i pušim iz dosade jer imam i takav posao da stalno pušim dok radim. To je sve postalo neizdrživo... :( Samoj sebi smrdim, ne pušim u stanu, ali sebi se gadim, uništavam si kožu, zube, kašljem... grozno se osjećam, boli me grlo, odvratno je i puno trošim novca na to... Ne mogu tek tako prestati i vjerujem da neću moći nikad biti barem bez neke alternative, neki minimum. Neka e-cigareta bila bi mi idealna, pa bih s vremenom mozda i smanjivala i to, kolicinu nikotina ako se moze (bitno mi je da drzim nesto u ruci i da povremeno "parim", to mi vec oduzme zelju i namiri me samo po sebi). Koliko god znam da ste u pravu svi koji cete mi reci da treba samo prestati, da je i ovo nezdravo ili da je iluzija da cu uspjeti - molim vas, nemojte mi to govoriti jer mi takvi komentari nisu nikad pomogli, samo odmogli.. Molim vas samo za neki savjet otkud poceti, sto nabaviti, sto moram znati... Usla sam u neke grupe na fejsu o tome, ali tamo su ljudi totalno u tome i neugodno mi je bilo postaviti objavu i pitati jer sam laik :)
2021 06 28
Ne znam ni razliku izmedju jednog i drugog proizvoda, samo sam danas vidjela da postoji iqos nova generacija s dizajnom koji mi se svidio vise nego prethodni. No, nisam sigurna sto mi je prakticnije, sto bi mi bilo s vremenom bolje s obzirom na moje ideje... Spremna sam uloziti novce u to, misliti samo na kvalitetu jer ako sam mogla bacati na cigarete sebi i drugima 12 godina, onda mogu i jedan put napraviti nesto kvalitetnije. Znam da nije ni to idealno, ali je itekako bolje. Vec sam od neki dan presla s kutije na 12 cigarera dnevno i to mi jos tesko ide...Voljela bih poceti s tom alternativom, ali kad sam tako izgubljena, onda nikako da kupim i krenem :D HVALA svima na pomoci, unaprijed. Komentare cu procitat kad dodjem kuci :) :*
2021 06 28
Ne znam ništa o tome, ali mi je bilo jako lijepo pročitati kako sve svjesni problema i želite učiniti vlastiti život boljim i kvalitetnijim. Svi mi imamo neke poroke i ovisnosti, tako da niste sami u tome, veliki je korak priznati sama sebi da ovako više ne može. Šaljem virtualne zagrljaje i podršku ❤️❤️
2021 06 28
Pozdrav, ja sam na El cigareti već evo 6 godina i stvarno sam probala svakakve modele i tekućine. Najbolje su mi se pokazale Endura modeli, bitno da je baterija barem 1300mAh,lake su za odrzavat jer im grijači traju po mjesec dana. Meni baterija traje cijeli dan. Pusila sam na pocetku punjenje sa okusom prave cigarete obično tabaco, ali sad vec godinama pusim samo mentol ili jagodu, a stvarno ima varijanti valjda milijun. Najbolje punjenje je na Tisku virgnija i dode 23kn ja ga imam oko tjedan dana, na pocetku mi je trajalo 2 ili 3 jer je potreba za El cigaretom veca. Ima za kupit i velika punjenja u specijaliziranim radnjama koje prodaju El cigarete od 100ml meni to traje oko 2-3 tjedna. Iqos su mi uredaji bez veze i nije mi se dopalo iako sam probala. Islo mi je to na nerve. Ovako napunim El cigaretu navecer, ujutro sipam samo tekućine i to je to, ne moram vise razmisljat... Nadam se da sam barem malo pomogla, ako imate jos koje ptanje slobodno... 😁
2021 06 28
Probala sam e cigarete sa tekućinom prije par godina i odustala,ne sviđa mi se taj slatkasti okus.prije dvije godne prešla na iqos isključivo zbog smrada običnih cigareta ,i nisam zažalila .imam stariji aparat onaj duo .manji mi je problem u svemu bio aparat,najvažniji mi je okus cigarete ,pravi okus duhana,ne kašljem po njima ,koristim dvije vrste silver heets i mentol super zadovoljna
2021 06 28
> TinTina987: > Ne znam ništa o tome, ali mi je bilo jako lijepo pročitati kako sve svjesni problema i želite učiniti vlastiti život boljim i kvalitetnijim. Svi mi imamo neke poroke i ovisnosti, tako da niste sami u tome, veliki je korak priznati sama sebi da ovako više ne može. Šaljem virtualne zagrljaje i podršku ❤️❤️ Hvala ti puno 🥰🥰
2021 06 28
Hvala puno cure 😊😊😊
2021 06 28
Probala sam el. cigarete sa raznim tekućinama i okusima i sve su mi bile grozne. Isto tako i Iqos i nije loš, najbolji mi je light čisti okus duhana, ali mi malo prekratko traje i vrlo često stick bude nekako totalno prazan i stalno se aparat mora čisti inače okus bude užasan. Zato sam prije par mjeseci prešla na Glo, stick-duhan je pristojne dužine, (ne ovi sa okusima, previše su slatkasti) nema dima, smrada, pepela i bez problema se može pušiti i u kući, ništa se ne osjeti, od svega mi je najbliži normalnom duhanu, samo bez tih ružnih popratnih pojava :")
2021 06 28
> vedranapv: > Probala sam el. cigarete sa raznim tekućinama i okusima i sve su mi bile grozne. Isto tako > i Iqos i nije loš, najbolji mi je light čisti okus duhana, ali mi malo prekratko traje > i vrlo često stick bude nekako totalno prazan i stalno se aparat mora čisti inače okus bude užasan. > Zato sam prije par mjeseci prešla na Glo, stick-duhan je pristojne dužine, > (ne ovi sa okusima, previše su slatkasti) nema dima, smrada, pepela i bez problema se može > pušiti i u kući, ništa se ne osjeti, od svega mi je najbliži normalnom duhanu, > samo bez tih ružnih popratnih pojava :") Hvala na savjetu, bas cu vidjeti i to
2021 06 30
Ja prodajem wiip ako tko hoce🙈 Rozi
2021 07 02
Pozdrav curke ako netko ima da želi Glo uređaj( grijani duhan) bez katrana itd. nek mi se javi trenutno mu je cijena 50 kn( ja radim u duhanskoj industriji pa znam)
2022 01 19