Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Tablete za pse

Pozdrav, što dajete svojim psima kada imaju napadaje panike zbog grmljavine ili petardi? Čula sam da ima nekih tableta na prirodnoj bazi. Trebam li recept od veterinara? Radi se o malom psu od 6 kila.
2021 07 10
Pozdrav, ništa, vežemo maramu ovako: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/398abffe3346add805a6322285084e21.jpg) Možete upisat dog anti anxiety wrap na youtube, imate tutorijala kako točno vezati (treba vam dulja marama) Nama zbilja pomaže :) koristimo u olujama i recimo za novu godinu, kad se puca puno petardi i vatrometa.
2021 07 10
To sam baš bila probala, ali nije pomoglo, čak sam mu vezala i traku oko ušiju, ali ništa. Baš bude jako gadno, povisi mu se temperatura, jako dahče, trese se...ludi.. zato bih nešto jače probala, samo čekam da ga srce udari...kako je sve stariji
2021 07 10
Pozdrav! Upravo sam se s tim pitanjem obratila veterinaru, moj isto ima 6 kg, mali žuti ko ovaj zamotani na slici...ništa nam drugo nije pomoglo...vet je rekao slobodno dati normabel čak i onaj od 5 mg, ali ja joj dam od 2mg
2021 07 14
I da, moja ima 10g pa se isto bojim i radije joj dam tabletu...
2021 07 14
Mi kupili neki tabletice u veterinarskoj ljekarni nakraju, ali dobro je znat i za normabel. Znam od prije da daju, ali me strah tako na svoju ruku jer nisam znala jel to okej.
2021 07 23