Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Mango.com narudžba problem - korisnička služa ne pomaže

Pozdrav! Molim informaciju jer je korisnička služba nesposobna, šalju mi generičke odgovore bez da su provjerili o čemu se radi. Prije tjedan dana sam napravila narudžbu, kao i uvijek dobila sam mail o otpremi. Nakon dva dana dobila sam još jedan identičan mail o otpremi. Sad je prošlo već pet dana od "slanja", a broj za tracking ne radi. Nakon što sam im se javila prvi put, Mango je odgovorio da kontaktiram prijevoznika (što nema smisla, ali sam ih kontaktirala).Prijevoznik je odmah odgovorio da paket nije ni poslan te zato nemaju nikakvu informaciju. Opet sam kontaktirala Mango jer je problem kod njih da bih na to dobila identičan copy paste mail kao i prvi put. Zanima me je li netko bio u sličnoj situaciji i što je poduzeo, razmišljam da postoji mogućnost da će biti poslano, no onda mi nemaju smisla njihovi odgovori. Ne znam kako da ih natjeram da rade svoj posao. :s
prije 15 dana, 09:40
Znam da će možda zvučati "too much", ali ako već ne žele pomoći u rješavanju problema privatno, pokušajte javno. Probajte objaviti nešto ili na njihovu FB stranicu ili ih negdje drugdje javno prozvati i u detalje objasniti problem. Na to bi se trebali osvrnuti. :D
prije 15 dana, 14:19
meni njihov tracking nikad ne radi, prvo mango salje po jednoj dostavnoj sluzbi, a kod nas preuzima overseas i dobije se drugaciji tracking. overseas posalje mail kad je paket kod njih. ali uvijek sve uredno stigne
prije 14 dana, 11:59
Korisnička služba im je blago rečeno KOMA, svaki put kad sam naručivala isti problem, pa ne šalju pa im ja pošaljem mail pa generičke poruke dobivam do te mjere da mislim da me lagano zaje*****. Ali svaki put uredno dođe, je da se čeka ali dođe sve tako da pričekajte još malo i moj savjet je da probate kupovati u njihovim fizičkim dućanima jer ovaj njihov webshop dovodi čovjeka do ludila....
prije 12 dana, 08:03