Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Facebook marketplace

Pozdrav, otvaram ovu temu jer me Marketplace svakim danom sve više nervira. Ne znam da li se ja ne znam služiti njime ili je stvarno shit. Prvo me nervira kada tražim nešto, upišem naziv predmeta ili naziv marke, a on izbaci od igle do lokomotive i uglavnom ne baš povezano sa pojmom pretrage. Onda stavim da mi izbaci prema udaljenosti, pa tu ne bude baš tako već mi miješa udaljenost. Dalje, kada objavljujem oglase, uglavnom mi krše pravila ako napišem u oglasu (u tekstu ili baš stavim pod marku) ime marke jer kao oni smatraju da je replika. Kad se žalim i priložim račun, isto kao nije odobreno. A onda sa druge strane falševi, odnosno kopije se nude kapom i šakom i ti oglasi su kao u redu. Evo, ja zbog toga baš ne prodajem tamo.
prije 12 dana, 06:48
ja tamo prodajem i izbjegavam pisanje brendova u naslov, kod nekih kategorija se pojavi dodatna rubrika gdje se upise brend. Mene više nerviraju ljudi koji se stalno javljaju na oglase, pa se nakon mog odgovora više ne jave. ali barem ih mozemo tamo blokirati da vise ne gnjave
prije 12 dana, 07:33
Ne prodajem tamo, a htjela sam jednom nesto kupiti ali nije proslo uspjesno. Ono sto me zivcira je da za jako puno artikala vidim da pise cijena 1kn/besplatno, a u oglasu je 150 ili jos bolje, cijena na upit. 🙄
prije 12 dana, 08:35
> jelena693: > ja tamo prodajem i izbjegavam pisanje brendova u naslov, kod nekih kategorija se pojavi dodatna rubrika gdje se upise brend. Mene više nerviraju ljudi koji se stalno javljaju na oglase, pa se nakon mog odgovora više ne jave. ali barem ih mozemo tamo blokirati da vise ne gnjave To ni ja ne pišem u naslov, nego eventualno u opis oglasa ili baš u to mjesto koje se otvori za brand. I opet mi kao krši pravila... ne kužim uopće
prije 12 dana, 08:35
Meni je za sada baš ok, s time da tamo stavljam artikle koji nisu krpice već razna elektronika i sl. i dosta se toga brzo proda...krpice nisam bas stavljala...zanima me ide li Vam prodaja krpica na marketplacu? I prodajete li artikal po artikl ili lotove odjece?
prije 12 dana, 08:48
Meni odlicno ide prodaja na facebooku krpica Sto na marketplacu, ali i u razlicitim grupama Bas sam zadovoljna Donedavno nisam imala facebook, otvorila sam ga samo zbog toga 😂
prije 12 dana, 12:03
meni isto tamo ide super....zadnjih 10ak prodaja mi je baš bilo na MArketplace-u. Na žalost, isto kao i ovdje ima ljudi koji pošalju generički upit pa se više ne jave, ali tamo barem imam mogućnost da ih blokiram. A i zgodno mi je da mogu na jednom profilu imati i odjeću i tehniku. Jedino ne kužim FB profil ove stranice tamo....ne razumijem točno za što je to zamišljeno :|
prije 12 dana, 13:06
> IvonaKarasov: > Pozdrav, otvaram ovu temu jer me Marketplace svakim danom sve više nervira. Ne znam da li se ja ne znam služiti njime ili je stvarno shit. Prvo me nervira kada tražim nešto, upišem naziv predmeta ili naziv marke, a on izbaci od igle do lokomotive i uglavnom ne baš povezano sa pojmom pretrage. Onda stavim da mi izbaci prema udaljenosti, pa tu ne bude baš tako već mi miješa udaljenost. Dalje, kada objavljujem oglase, uglavnom mi krše pravila ako napišem u oglasu (u tekstu ili baš stavim pod marku) ime marke jer kao oni smatraju da je replika. Kad se žalim i priložim račun, isto kao nije odobreno. A onda sa druge strane falševi, odnosno kopije se nude kapom i šakom i ti oglasi su kao u redu. Evo, ja zbog toga baš ne prodajem tamo. Isto me nervira, kada trazim nesto izbaci nevezane gluposti. Iako prodaja ide super i nisam imala negativnih iskustva
prije 11 dana, 17:19
Mene samo nervira sta mi se javljaju ljudi samo eto da se jave il se jave pa me pokusaju prevarit kao ‘ja bih kupila posaljite tiskom evo vam podaci’ i kad kazem zao mi je ne moze, prvo uplata onda ili udru seen ili se naljute 😂😂
prije 10 dana, 18:03
> Nelanela97: > Mene samo nervira sta mi se javljaju ljudi samo eto da se jave il se jave pa me pokusaju prevarit kao ‘ja bih kupila posaljite tiskom evo vam podaci’ i kad kazem zao mi je ne moze, prvo uplata onda ili udru seen ili se naljute 😂😂 Daa🤣 neozbiljni kupci skroz.
prije 10 dana, 18:27
blaženo bilo blokiranje za takve :') joj što mi to fali tu na krpicama nekada ;)
prije 10 dana, 06:10
> Nelanela97: > Mene samo nervira sta mi se javljaju ljudi samo eto da se jave il se jave pa me pokusaju prevarit kao ‘ja bih kupila posaljite tiskom evo vam podaci’ i kad kazem zao mi je ne moze, prvo uplata onda ili udru seen ili se naljute 😂😂 Evo nisam imala takva iskustva do sada. Jedino sam imala one prazne poruke jel dostupno. Uredno odgovorim, neki puta ni ne procitaju poruku, neki puta bude samo seen. Ali ova pretraga me izluđuje. Pa nema pola podataka. Npr. Kad trazim cipele 90% oglasa moram otvoriti da vidim broj jer to negdje kod naslova ne pise. Ajde, neki napisu u naslovu. Ali najvise od svega me izbaci iz takta kad mi ne odobre oglas jer kao ne podrzavaju laznjake (a moje sve original), a kad otvoris marketplace 90% brandova su laznjaci, odnosno fake. Po tome zakljucujem da oni poticu prodaju laznjaka, a ne obrnuto.
prije 10 dana, 09:52
> IvonaKarasov: > > Nelanela97: > > Mene samo nervira sta mi se javljaju ljudi samo eto da se jave il se jave pa me pokusaju prevarit kao ‘ja bih kupila posaljite tiskom evo vam podaci’ i kad kazem zao mi je ne moze, prvo uplata onda ili udru seen ili se naljute 😂😂 > Evo nisam imala takva iskustva do sada. Jedino sam imala one prazne poruke jel dostupno. Uredno odgovorim, neki puta ni ne procitaju poruku, neki puta bude samo seen. Ali ova pretraga me izluđuje. Pa nema pola podataka. Npr. Kad trazim cipele 90% oglasa moram otvoriti da vidim broj jer to negdje kod naslova ne pise. Ajde, neki napisu u naslovu. Ali najvise od svega me izbaci iz takta kad mi ne odobre oglas jer kao ne podrzavaju laznjake (a moje sve original), a kad otvoris marketplace 90% brandova su laznjaci, odnosno fake. Po tome zakljucujem da oni poticu prodaju laznjaka, a ne obrnuto. Ja sam radi svog originala bila blokirana tj banovana na marketu misec dana🥴 stranica ko stranica je uzas zivi al eto uspijem prodati 🤷🏻‍♀️
prije 10 dana, 10:33
> Nelanela97: > > IvonaKarasov: > > > Nelanela97: > > > Mene samo nervira sta mi se javljaju ljudi samo eto da se jave il se jave pa me pokusaju prevarit kao ‘ja bih kupila posaljite tiskom evo vam podaci’ i kad kazem zao mi je ne moze, prvo uplata onda ili udru seen ili se naljute 😂😂 > > Evo nisam imala takva iskustva do sada. Jedino sam imala one prazne poruke jel dostupno. Uredno odgovorim, neki puta ni ne procitaju poruku, neki puta bude samo seen. Ali ova pretraga me izluđuje. Pa nema pola podataka. Npr. Kad trazim cipele 90% oglasa moram otvoriti da vidim broj jer to negdje kod naslova ne pise. Ajde, neki napisu u naslovu. Ali najvise od svega me izbaci iz takta kad mi ne odobre oglas jer kao ne podrzavaju laznjake (a moje sve original), a kad otvoris marketplace 90% brandova su laznjaci, odnosno fake. Po tome zakljucujem da oni poticu prodaju laznjaka, a ne obrnuto. > Ja sam radi svog originala bila blokirana tj banovana na marketu misec dana🥴 stranica ko stranica je uzas zivi al eto uspijem prodati 🤷🏻‍♀️ E pa bas o tome govorim. Znaci zbog prodaje originala blokiraju ljude, a fejkove pustaju sakom i kapom, pa pun ih je marketplace.
prije 8 dana, 21:41
Koristim ga samo zbog kupnje nekretnine.. i baš se napatim dok mi ne izbaci nekretnine na željenoj lokaciji (ako mi izbaci). Ni tražilica mi uglavnom ne izbaci ono što tražim ,:)
prije 1 dan, 19:15