Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Šta se dešava sa stranicom??

Ne radi,jako teško se ulazi u razgovore, oglasi se nemogu otvoriti, upload ne radi..ups nešto se dogodilo ...
2021 09 08
Danas je užass... Valjda će popraviti problem. :P
2021 09 08
Ja se jučer uopće nisam mogla ulogirati 😩
2021 09 09
Uvodimo promjene po stranicama pa je server zauzet, spor za korisnike i ponekad javlja greške.
2021 09 10
Zasto kad objavim oglas i postiram ga mi nestane za koji sat tj nema ga vise na mog profilu? Postoje li neka nova ogranicenja ili je greska na stranici?
2021 09 15
Ja uopće ne mogu uplodat artikl, kad će biti riješen problem? To traje već dva tjedna
2021 09 15
Nemogu izmjenit oglas
2021 09 16
Unatrag mjesec dana pokušavam staviti oglase, ujutro, navečer, ponoć nikad ne mogu objaviti, kad će se to riješiti
2021 09 20
Unatrag mjesec dana pokušavam staviti oglase, ujutro, navečer, ponoć nikad ne mogu objaviti, kad će se to riješiti
2021 09 20
Također, već nekoliko dana želim sniziti cijene i ne mogu - otvara mi kao novi artikl... ajde pliz, jel se može to rješiti? Nije ni do browsera, probala drugi, ni do mobitela... neće ni tamo.
2021 09 27
Juhuuuu, ima li tu koga ili samo pišem o svojim osjećajima? :D Zbilja već nekoliko dana mi neće editirat oglas, niš... znači, edit, i otvori mi sasvim prazan kao novi artikl stranicu da ispunim... Frustrirajuće jer em nitko niš ne odgovara, em se niš ne popravlja... zar samo meni? I tako ja tipkam opet poruku u svemir....
2021 09 28
> Mjuiko: > Juhuuuu, ima li tu koga ili samo pišem o svojim osjećajima? :D > Zbilja već nekoliko dana mi neće editirat oglas, niš... znači, edit, i otvori mi sasvim prazan kao novi artikl stranicu da ispunim... > Frustrirajuće jer em nitko niš ne odgovara, em se niš ne popravlja... zar samo meni? I tako ja tipkam opet poruku u svemir.... Svima je tako s artiklima prije makovera stranice......
2021 09 28
> Mjuiko: > Juhuuuu, ima li tu koga ili samo pišem o svojim osjećajima? :D > Zbilja već nekoliko dana mi neće editirat oglas, niš... znači, edit, i otvori mi sasvim prazan kao novi artikl stranicu da ispunim... > Frustrirajuće jer em nitko niš ne odgovara, em se niš ne popravlja... zar samo meni? I tako ja tipkam opet poruku u svemir.... I meni je tako.. Htjela danas postaviti nekoliko novih oglasa al jednostavno ne reagira stranica 😒😒
2021 09 28
Ma ja bi snizila cijene, prepravila, al ništa - otvara kao novi artikl kojeg moram tek staviti :/ I tako već ziher 10 dana... i niš se ne događa i niš ne popravlja... jej > Mona_fashion: > > Mjuiko: > > Juhuuuu, ima li tu koga ili samo pišem o svojim osjećajima? :D > > Zbilja već nekoliko dana mi neće editirat oglas, niš... znači, edit, i otvori mi sasvim prazan kao novi artikl stranicu da ispunim... > > Frustrirajuće jer em nitko niš ne odgovara, em se niš ne popravlja... zar samo meni? I tako ja tipkam opet poruku u svemir.... > I meni je tako.. Htjela danas postaviti nekoliko novih oglasa al jednostavno ne reagira stranica 😒😒
2021 09 29
> Mjuiko: > Juhuuuu, ima li tu koga ili samo pišem o svojim osjećajima? :D > Zbilja već nekoliko dana mi neće editirat oglas, niš... znači, edit, i otvori mi sasvim prazan kao novi artikl stranicu da ispunim... > Frustrirajuće jer em nitko niš ne odgovara, em se niš ne popravlja... zar samo meni? I tako ja tipkam opet poruku u svemir.... I meni je isto. S time da su mi na brdo oglasa, veličine napisane onako - kako je valjda sustavu puknulo. Npr. prodajem lot majica za 7 - 8 godina, odnosno broj 122 128, a sustav mi napiše brojeve 104 - 110. Zbunjujuće za kupce i za traženje. A kako se ne mogu editirati oglasi, stoji mi dosta oglasa sa krivim veličinama, koje ja NISAM napisala, vece SUSTAV MK. :@
2021 10 04