Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Korekcija usana - lip lift

Pozdrav svima! Evo već me neko vrijeme kopka ovaj tretman. Puno sam istraživala, ali voljela bih čuti ako postoji netko tko je osobno išao na ovaj zahvat. Naime, imam tanke usne i osobno smatram da zbog veće udaljenosti usana i nosa hijaluron ne bi bio opcija, a i samim time što se tretman mora ponavljati, ne čini mi se kao idealna opcija. Također, lip lift pomaže u eventualnom kasnijem popunjavanju usana hijaluronom, ali isto tako lip lift je trajan pa mi je zato ta opcija primamljivija. Vidjela sam da cijene variraju - od 4000 kn do 10000 kn kod različitih stručnjaka. Muči me konkretno što nema mnogo dostupnih slika radova, a voljela bih ako se i odlučim na to, doći što spremnija na konzultacije. Koliko sam vidjela, opciju lip lifta nude pokliklinke : Arcadia, Sinteza, dr.Miletic (njega bih prekrižila), poliklinika Kvaternik i dr. Bagatin. Sve osim Arcadie smještene su u Zg. Pa eto ako imate kakva iskustva s ovim zahvatom ili poliklinikom možete napisati ovdje ili privatno ako Vam je bolje.
prije 5 dana, 14:43
Privatno se javite
prije 4 dana, 07:53
Ljepši ste ovako..nemojte.. :'(
prije 4 dana, 09:31