Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

TELEOPERATERI, internet - imam filing da sam ubola k'o prstom u *****

Ok, djelomično se tako osjećam ,:) Mobilni operater (prepaid) Telemach trokira od kad je Tele promijenio ime. Interneta više nema nego što ima, a 4gb nikako potrošiti. Sreća u toj nevolji je što ne izbivam puno od kuće, a gdje god dođem spojim se. Imam prastaru SMART tarifu i dobro ju čuvam , košta me svega 40kn mjesečno (4gb, 1000min) , a kupovinom bona online dolaze i bonus kune. Omjer cijene i podataka je vrhunski samo kad bi radilo kako se hvale na svojoj stranici (hvalite me usta moja... :s ) Kućni net A1 homebox- neograničeni net, ne znam koja brzina (meni dovoljna) + mogućnost telefona koji ne koristim. - 165kn/mj. Također pristojna cijena. Aliiiiii... unazad 2-3 mjeseca taj net puca, gubi se...Nema ga po par minuta pa se vrati. Iritantno do bola. Zvala sam službu u par navrata, restartala... vele; ono što oni vide, sve je ok. Kakva su vaša iskustva sa navedenim teleoperaterima? Najviše me zanima za A1 homebox , jer za telemach sam naišla na iste situacije kao moja. Imate li kakvu preporuku za mob ili kućni net u okvirima ove potrošnje? Možda neki hint vezan za router..
2021 07 26
Koristim telemach internet na mobitelu i jako sam zadovoljna. Veza je odlicna i cesto ga spojim na svoj tv pa gledam netflix ili youtube preko tevea, nikakvih problema nema,sve je glatko. Ali... spajam se zato jer mi ide na zivce A1 homebox 😒 Dakle, kod kuce imamo A1 i sto se mene tice ok je za moje potrebe al moj sin je jaaako razocaran jer on igra igrice neke zahtjevne i stalno se zivcira zbog interneta. Spominje neki ping nesto, ne kuzim 🤭 Al nekad,kad on igra meni zna stekat tv pa se zato spojim sa svog telefona. Ne uvijek al desava se.
2021 07 26
Sto se tice telemacha, imam neogranicen internet,bespla pozive i poruke, Tidal i novi mobitel svake 2 godine za 170kn mjesecno. Zadovoljna sam i definitivno cu produziti ugovor opet. I stvarno nemam nikakvih problema s njhovim internetom
2021 07 26
Mi smo svi, obiteljski na A1. Imamo njihov internet, tv, kucni i svi imamo fonove na A1. Skroz smo zadovoljni, internet nam ne šteka. Nemamo problema sa tv-om. Dok npr tetka koja je na optimi se stalno žali na njih. Čim je malo ružno vrijeme, nemaju ni internet niti programe na tv-u. I često dobijemo neke poklone ili jeftinije mobitele. Ako internet npr šteka jedan dan, dobijemo na poklon 10-20gb.
2021 07 27
> sim3sim3: > Sto se tice telemacha, imam neogranicen internet,bespla pozive i poruke, Tidal i novi mobitel svake 2 godine za 170kn mjesecno. > Zadovoljna sam i definitivno cu produziti ugovor opet. I stvarno nemam nikakvih problema s njhovim internetom Kako sve to za 170kn? Ja sam godinama kod njih, isto unlimited opcija, 169kn, ali to je samo tarifa, pa na to ide još cijena uređaja.. Jeste tražili/dobili neki popust ili? Inače sa tele2 tj telemachom sam zadovoljna što se tiče interneta (a i općenito). Doma imamo tcom, malo iznad 300 kn, i u principu je ok, ali nekad pukne veza na par minuta, ništa često ali desi se. Malo je skuplje, ali to smo "morali" radi Arene i lige prvaka (i tu su nas opako zeznuli, ali to je neka druga tema)
2021 07 27
Meni Telemach odličan i imaju najjeftinije opcije. Nikad nikakvih problema sa internetom, koristimo unlimited obiteljski paket na pretplatu sa više brojeva mobitela i jedan od mobitela u paketu koristimo kao hot spot za kućni internet. a za svaki mob/broj možete birati koliko gb mjesečno. I nema ugovorne obveze, možete raskinuti kad god želite, osim ako kupujete mob uz otplatu. A otkada je Telemach preuzeo Tele2 i download je 3-4 puta brži. Ustvari 2-3 puta je bilo malo problema i umanjen nam je mjesečni račun. Homebox A1 smo jednom uzeli i vratili odmah slijedeći dan jer od ta 24 sata koliko je bio kod nas barem 12 sati uopće nije bilo interneta :)
2021 07 27
Telefon placam 1 kunu samo... bilo je raznih ponuda za produljenje ugovora al ne sjecam se jel sam ga uzela preko tele prodaje ili interenta... jer razlicite su vam ponude tj pogodnosti kad kupujete na internetu,u poslovnicama ili preko telefona! Isto, prvi ugovor sam potpisala oko Bozica i svake 2 godine produljujem ugovor u tom periodu kad su najvece akcije i popusti
2021 07 27
@Mikimaus1213, u A1 imam sve unlimited sa sasvim solidnim uređajem za 160kn. Doduše, 20kn je popust jer koristimo i u kući njihov paket. Može se, treba malo i "pregovarati".
2021 07 27
Zadnji put kad smo pregovarali odnosno rekli da nam drugdje daju bolje uvjete i pitali što nam oni mogu ponuditi, ženska nam je doslovno rekla "da, tamo vam je puno povoljnije", žicali smo popust u T com-u i na kraju prešli u Tele2. Eto tako je moje pregovaranje neslavno završilo i ja sam shvatila da se to ne radi. A nije mi palo napamet da se to ipak radi samo se ja ne znam cjenkati :D
2021 07 27
Kad im prijetite da ćete otkazati, a ugovor vam je pri kraju, onda će vas prebaciti odijelu koji se bavi tom problematikom. Moja tarifa u A1 košta 220 kn, ja je plaćam 110, sami su mi ponudili A home box je teško sranje, žali bože tih novaca
2021 07 27
@TinTina987, do nedavno su operateri imali i mogućnost davati popuste za prelazak u njihovu mrežu no to se već neko vrijeme ne smije. Ne znam koji zakon ili pravilnik to ne dozvoljava, no uvijek se može dogovoriti. Uglavnom, tada sam svake dvije godine mijenjala operatera.
2021 07 27
> sim3sim3: > Dakle, kod kuce imamo A1 i sto se mene tice ok je za moje potrebe al moj sin je jaaako razocaran jer on igra igrice neke zahtjevne i stalno se zivcira zbog interneta. Spominje neki ping nesto, ne kuzim 🤭 Taj ping igra neku ulogu kod zahtjevnijih igrica i više sudionika. Nisam gamer, ali sam koješta proučila od muke x-)
2021 07 27
> teehee: > @TinTina987, do nedavno su operateri imali i mogućnost davati popuste za prelazak u njihovu mrežu no to se već neko vrijeme ne smije. Ne znam koji zakon ili pravilnik to ne dozvoljava, no uvijek se može dogovoriti. Uglavnom, tada sam svake dvije godine mijenjala operatera. Ne smije se navodno ni zadržavati korisnika koji je odlučio pobjeći glavom bez obzira, pa to rade.
2021 08 01
Ugl, riješih svoj problem sa A1... Nakon poziva call službi, receno mi je da po svemu što sam navela, treba novi router i upućena sam u poslovnicu. U poslovnici nakon drame, rekli da treba samo nova kartica. Dali nam karticu , stavili novu i sve normalno radi.
2021 08 01