Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Suradnje na krpicama

Pozdrav, Zanima me kakvo je vase misljenje o primopredaja? Ja ih ne radim jer mi se 2 cure nisu pojavile niti javljale na mob dok sam ih cekala… i stoji mi na profilu da ne radim, javi se jucer cura za badic da vidi da ne radim primopredaje ali da ide danas na more i da ima auto i moze bilo gdje doci predvecer. Ok, dam joj adresu mislim si stvarno ce doci, rekla sam od 19-21h da moze doc, cekam ja kuci, nisam obavila stvari koje sam mogla za to vrijeme, cura se uopce ne javlja; jutros posalje poruku na mk da je bila umorna da pol tog nije stigla i da se srusila spavat. Ok… stvarno veliki bezobrazluk, jer ako ih ne radim a napravila sam iznimku za tebe da nisi mogla doci niti poslati navecer poruku 🤯 najrade bi joj takvu negativnu spicila
2021 07 30
Pozdrav, Ovo što ste Vi doživjeli je stvarno bezobrazluk, mislim da ih nakon par takvih iskustava ni ja više ne bih radila, ali moja su evo suprotna, imala sam jako puno primopredaja, sve je uvijek prošlo u najboljem redu, nitko nije ne-došao, jedna je djevojka kasnila, ali je nazvala, ispričala se, i došla skroz do moje adrese kasnije da ju ne čekam. Više mi je bila problem udaljenost dok sam živjela u Zagrebu, a recimo na skroz smo drugim krajevima grada, bez automobila i sl., pa da izbjegnemo gužve javnog prijevoza ili trošak taksija slale smo Tiskom.
2021 07 30
da i ja sam imala neugodno situaciju isto radije ne bih preuzimanje ali u ovom slučaju ja sam bila kupac a kupila sam sandale koje je trebalo isprobati jer je tvrdila da odgovaraju većem broju ,...blizu živimo i cura je rekla nakon posla u 5..pa mi rekla da zaista ne želi čekati (padala je kiša) u 5 da se nađemo kako ne bi izvisila..ja kažem nema problema ,uvijek dodjem ranije ..onda mi je 30 minuta prije napisala da će to donjeti njen dečko jer je ona na sastanku ...ajd OK ... a 10 minuta prije dogovora dok sam ja već bila na dogovorenom mjestu - javila mi je da se dečku neda palit auto za 30-40 kn koliko je bila stvar ...strašno - nisam ostavila negativnu iako sam trebala
2021 07 30
Radila sam primopredaje, i dok sam bila kupac je sve super bilo, sve curke su bile presimpaticne. U drugom slucaju kada se kupac meni javio ili kada je bila zamjena u pitanju 99% nebi dosli ili bi izmisljali. Za takve suradnje nisam ostavljala nista ali u buducnosti hocu jer iako nije doslo do ''suradnje'' ja to smatram kao da je poslan paket a korisnica ga nije preuzela. Jos uvijek radim primopredaje jer smatram da ima ljudi koji nemaju ili ne zele placati 20kn da im se posalje u drugi dio grada, a vecinom gledam da meni bude usputno i da ne poremetim cijeli dan.
2021 07 30
ja sam imala loših iskustava sa primopredajama ali ih svejedno preferiram zbog problema sa poštom/tiskom. Ali sada sam ipak malo promijenila pravila za njih pa ih radim isključivo u blizini doma tako da ako se netko ne pojavi ne gubim puno vremena. -Obično tražim da mi kažu neki vremenski okvir od sat vremena i da mi jave na mobitel ako neće moći doći u to vrijeme. Na taj način ako se ne pojave unutar dogovorenog sata, ja idem dalje po svojim obvezama :")
2021 07 30
Dogodilo se par puta da smo se dogovorili okvirno za primopredaju pa se druga strana prestala javljati, ali to mi je isto kao i uzimanje podataka pa neplacanje. Radim primopredaje i rado cu izaci u susret da kupac ne placa postarinu dodatno jer uostalom i ja kao kupac pitam za primopredaju ako smo u istom gradu.
2021 07 31
> ivaa5564: > Pozdrav, > Zanima me kakvo je vase misljenje o primopredaja? Ja ih ne radim jer mi se 2 cure nisu pojavile niti javljale na mob dok sam ih cekala… i stoji mi na profilu da ne radim, javi se jucer cura za badic da vidi da ne radim primopredaje ali da ide danas na more i da ima auto i moze bilo gdje doci predvecer. Ok, dam joj adresu mislim si stvarno ce doci, rekla sam od 19-21h da moze doc, cekam ja kuci, nisam obavila stvari koje sam mogla za to vrijeme, cura se uopce ne javlja; jutros posalje poruku na mk da je bila umorna da pol tog nije stigla i da se srusila spavat. Ok… stvarno veliki bezobrazluk, jer ako ih ne radim a napravila sam iznimku za tebe da nisi mogla doci niti poslati navecer poruku 🤯 najrade bi joj takvu negativnu spicila Pa zar se niste taj dan ranije cule da potvrdite primopredaju? (U ova dva prva slucaja) Ja se uvijek javim ranije pa ako mi se dogodi da mi se nitko ne javlja, ne bi se ni pojavila...
2021 07 31
Cule smo se taj dan isti, kad je trebala doc ujutro se javila da bi dosla navever tj predvecer I nakon toga se nije javljala > Desinićka: > > ivaa5564: > > Pozdrav, > > Zanima me kakvo je vase misljenje o primopredaja? Ja ih ne radim jer mi se 2 cure nisu pojavile niti javljale na mob dok sam ih cekala… i stoji mi na profilu da ne radim, javi se jucer cura za badic da vidi da ne radim primopredaje ali da ide danas na more i da ima auto i moze bilo gdje doci predvecer. Ok, dam joj adresu mislim si stvarno ce doci, rekla sam od 19-21h da moze doc, cekam ja kuci, nisam obavila stvari koje sam mogla za to vrijeme, cura se uopce ne javlja; jutros posalje poruku na mk da je bila umorna da pol tog nije stigla i da se srusila spavat. Ok… stvarno veliki bezobrazluk, jer ako ih ne radim a napravila sam iznimku za tebe da nisi mogla doci niti poslati navecer poruku 🤯 najrade bi joj takvu negativnu spicila > Pa zar se niste taj dan ranije cule da potvrdite primopredaju? (U ova dva prva slucaja) Ja se uvijek javim ranije pa ako mi se dogodi da mi se nitko ne javlja, ne bi se ni pojavila...
2021 07 31
Ja sam imala neka stvarno grozna iskustva s primopredajom, i to su situacije kad bih autom išla u drugi dio grada da osobi olakšam, a na kraju osoba bude turbo bezobrazna i nezahvalna. Nakon toga sam odustala od primopredaja, eventualno pristanem ako je oosba spremna doći u moj kvart po artikl, a ja znam da ću taj dan biti doma i nemam u planu ići negdje drugdje.
2021 07 31
sa ovog sajta samo super pozitivna iskustva sa primopredajama zasad i kao kupac i kao prodavač.
2021 07 31
> harley01: > Ja sam imala neka stvarno grozna iskustva s primopredajom, i to su situacije kad bih autom išla u drugi dio grada da osobi olakšam, a na kraju osoba bude turbo bezobrazna i nezahvalna. Nakon toga sam odustala od primopredaja, eventualno pristanem ako je oosba spremna doći u moj kvart po artikl, a ja znam da ću taj dan biti doma i nemam u planu ići negdje drugdje. Pa meni je logicno da ce se kupac prilagoditi prodavatelja jer mu on ipak cini uslugu, a ne obrnuto. Ja uvijek pitam prodavatelja gdje rade primopredaju pa ako mi je bas nezgodno, onda cu radije platiti slanje tiskom.
2021 07 31
ja sam imala vecinom pozitivna iskustva, ali i nekoliko negativnih. najcesce potvrde mi vrijeme i mjesto pa se ne pojave. od prodaje odustajem kad mi traze da dolazim u drugi grad ili kad se uvrijede jer ne mogu u ponuđeno vrijeme zbog posla, neki se zaista ponasaju kao da drugi nemaju obaveze kroz dan. meni je laske platiti postarinu nego da jurim na drugi kraj grada i vise novca potrosim na prijevoz
2021 07 31
Meni je to bas zezancija, imam vise negativnih iskustava nego pozitivnih, stvarno cijenim svoje vrijeme pa me ljute natezanja oko dogovora, kašnjenje i slično. Nakon par godina na krpicama odlučila sam da primopredaje jednostavno nisu za mene i od tad imam zbilja samo predivne suradnje, ako netko inzistira zbog troskova poštarine na primopredaji počastim ga postarinom i problem riješen ☺️
2021 08 01
> Desinićka: > > harley01: > > Ja sam imala neka stvarno grozna iskustva s primopredajom, i to su situacije kad bih autom išla u drugi dio grada da osobi olakšam, a na kraju osoba bude turbo bezobrazna i nezahvalna. Nakon toga sam odustala od primopredaja, eventualno pristanem ako je oosba spremna doći u moj kvart po artikl, a ja znam da ću taj dan biti doma i nemam u planu ići negdje drugdje. > Pa meni je logicno da ce se kupac prilagoditi prodavatelja jer mu on ipak cini uslugu, a ne obrnuto. Ja uvijek pitam prodavatelja gdje rade primopredaju pa ako mi je bas nezgodno, onda cu radije platiti slanje tiskom. E neka ste Vi meni objasnili. Znam, ali bi to bile situacije kad bi mi se javila neka studentica, mama s bebom, netko tko je samo tu turisticki i ne snalazi se po gradu, itd., i kad bi me zamolili za to. Ja bih u takvim situacijama izlazila u susret, ali sam naucila svoju lekciju.
2021 08 03
Drago mi je da jesam.
2021 08 03
1 2 Sljedeći