Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Izrada osobne, pitanje

Zna li itko može li se zahtjev za izradu nove osobne iskaznice predati u bilo kojoj policijskoj postaji? Ili baš mora biti prema mjestu prebivališta/boravišta? Za putovnicu mi je rečeno da može, no ne znam je li isti princip u pitanju za osobnu.
2021 08 03
Pozdrav, da mora se bas u pp u mjestu prebivališta/boravista, znam jer je prije par dana moja jedna kolegica isla pravit osobnu i nije mogla napraviti u drugoj pp nego je morala ici u pp gdje ima prebivalište...
2021 08 03
Hvala vam na odgovoru!
2021 08 04
Isto imam pitanje vezano za izradu osobne. Radila sam 2016. (bila punoljetna naravno), istekla je ovaj tjedan pa idem raditi novu. Treba li nova slika ili mogu povuci sa stare osobne? Nije mi se promijenio izgled itd.
2021 08 09
> leonchii: > Isto imam pitanje vezano za izradu osobne. Radila sam 2016. (bila punoljetna naravno), istekla je ovaj tjedan pa idem raditi novu. Treba li nova slika ili mogu povuci sa stare osobne? Nije mi se promijenio izgled itd. Treba Vam nova slika...cak ne bi smjela biti ista kao na staroj osobnoj, ali tu znaju progledati ako imate fizicki tu sliku (valjda ovisi i na koga naletite na salteru...)
2021 08 18