Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Osijek preporuke?

Bok cure :) Studirala sam u Osijeku, ali nisam bila ondje dobrih 5 godina pa sam malo zahrđala, a dolazim u subotu. Zanima me gdje se može fino jesti? sjećam se jedino Rustike i Kod Ruže na Tvrđi. I gdje se mogu popiti super kokteli? Hvala lijepa☺️
2021 08 17
> Poisene: > Bok cure :) > Studirala sam u Osijeku, ali nisam bila ondje dobrih 5 godina pa sam malo zahrđala, a dolazim u subotu. > Zanima me gdje se može fino jesti? sjećam se jedino Rustike i Kod Ruže na Tvrđi. > I gdje se mogu popiti super kokteli? > Hvala lijepa☺️ Imate Cingi Lingi Carda na ulazu u Bilje i meni je El Paso isto super ❤️🥰
2021 08 18
Super vam je i restoran Corner nalazi se na Jugu 2, a sto se tice koktela super je Trica nalazi se kod Hotela Osijek :")
2021 08 19
Hvala puno cure ☺️
2021 08 19
Slažem se sa Čingi Lingi,pravi baranjski specijaliteti ☺ imate na Dravi restoran Galija, na brodu, ukusna hrana i predivan ambijent i pogled 🙂 ako se odlučite za slatko, onda preko puta pravnog fakulteta u Roscher na vafle ili palačinke, i Petar Pan u tvrđi za kolače 🤗
2021 08 19
> Poisene: > Hvala puno cure ☺️ Ako želiš nesto novo i fensy i skupo definitivno Crna Svinja!!!!
prije 3 dana, 18:47