Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Aparatic, retainer, pomak zuba!

Pozdrav cure, dali ima koja iskustva ili zna dali mogu retainerom vratit iskrivljeni zub? Naime nakon nosenja aparatica sam pola godine nosila retainer, a drugu polovicu ne. Retainer stane na zube al na tu stranu di mi se zub pocea vracat neide do kraja skroz. Pa bih volila cuti vase iskustvo dali se moze zub ispraviti pomocu retainera?
2021 08 25
kada stavis retainer, na tu stranu di ti se zub vraca stavi nesto mekano i zagrizi polako da ti retainer stane na tu stranu. ako ne ide, onda ti se ful pomaklo pa ces morat ortodontu :/
2021 08 27
> puppy123: > kada stavis retainer, na tu stranu di ti se zub vraca stavi nesto mekano i zagrizi polako da ti retainer stane na tu stranu. ako ne ide, onda ti se ful pomaklo pa ces morat ortodontu :/ Evo jesam, i fali 1mm do kraja. 🤷‍♀️ Ne zvuci toliko strasno, al vidi se inace pomak 🙄
2021 08 27
A sto kad retainer pukne
2021 09 10
> JOJIĆ-JO: > A sto kad retainer pukne Odeš, platiš i naprave ti novi.
2021 09 13
Ja nosim puknuti jel je pola pola neče valjda ništa biti zubi su okej mozda milimetar krivo nm veze
2021 09 18
E da i šta nakon dvije godine kako s retainerom onda svaku drugu noć koliko dugo ne valjda cijeli život
2021 09 18
> JOJIĆ-JO: > E da i šta nakon dvije godine kako s retainerom onda svaku drugu noć koliko dugo ne valjda cijeli život retencija je dozivotna, moguce je vracanje zubi ako ga ne nosis tipa svaku drugu noc
2021 11 03