Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Najbolji parfemi

Znam da ovdje ima vas koji volite isprobavati parfeme pa se nadam da ćete se uključiti u temu. Zanima me koji bi po vama bio najbolji parfem iz Avona/Oriflame/Farmasi? Ako ima koja žena, a bavi se s tim naručivanjem, što se od tih parfema najviše naručuje? Također, može i neka preporuka za poznati parfem koji vrijedi isprobati, a može se kupiti u dm-u, Mulleru i da mu cijena nije veća od 400-500 kn?
prije 28 dana, 13:28
Meni je ovaj avonov najbolji parfem https://cf.shopee.ph/file/363d72b6b09fae443b5e6705045de31a, a i takav isti zuti je isto predivan. Za poznate parfeme ne znam, ali znam da u kiku ima dosta parfema kao kopija od poznatih po 30ak kuna. Tipa Black Emotion je navodno kopija Yves Saint Laurent Black Opium ,:)
prije 28 dana, 13:43
Ja se sjećam da sam jednom davno dobila Avonov Pure blanca parfem. Ajme žene koji je to fini miris bio!! Prozirna bočica i plavi čep. Osjetio se satima, a vjerojatno je cijenom za svačiji džep. Nisam sigurno jel ga ima još u ponudi al je zaista bio top top.
prije 28 dana, 14:32
Meni je ovo osobno najbolji Avonom parfem: https://www.notino.hr/avon/attraction-for-her-parfemska-voda-za-zene/ Stvarno se osjeti dosta vremena i nekoliko osoba mi je komplementiralo miris i nisu vjerovali da je iz Avona. Znam da su moje kolegice poludile za onim Rebel Avon parfemom i iako je ugodan miris, stvarno jako kratko traje. Ako nemate Avon tetu pri ruci uvijek ih možete preko Notina naručiti. Od parfmena u DM/Mulleru jedni od dražih su mi Bvlgary parfemi, imaju široku ponudu pa si nađete nešto za sebe (od floralnih, drvenih do orijentalnih mirisa), dugo traju i cijene su oko 300njak kuna i budu na sniženju. Njihove mirise smatram klasikom i nisam susrela da svi mirišu po njima kao što je slučaj s npr. Lancome La Vie Est Belle, Black Opiumom ili Armani Codeom.
prije 28 dana, 17:22
Meni se Avonovi ne sviđaju, nekako su mi svi kao razvodnjeni i bez veze, od Farmasija još nisam probala. Preferiram Notino za naručivanje.
prije 27 dana, 07:07
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a047108181128ff96d6e0a22dddc1c22.jpg)
prije 27 dana, 07:38
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d2b9a02360ce7cdbfa068fcecdc4a245.jpg) Ovaj, meni je supeer a kosta oko 200kn ima u Muller i Dm
prije 27 dana, 08:56
> Lunass: > Znam da ovdje ima vas koji volite isprobavati parfeme pa se nadam da ćete se uključiti u temu. > Zanima me koji bi po vama bio najbolji parfem iz Avona/Oriflame/Farmasi? Ako ima koja žena, a bavi se s tim naručivanjem, što se od tih parfema najviše naručuje? > Također, može i neka preporuka za poznati parfem koji vrijedi isprobati, a može se kupiti u dm-u, Mulleru i da mu cijena nije veća od 400-500 kn? Od Oriflamea bih svakako preporučila Giordani gold Essenza, kao i Amber Elixir, postojani su i najčešće se kupuju. Kod mene možete naručiti ako želite.
prije 27 dana, 10:54
avon little black dress je odlican. plavi perceive isto :")
prije 27 dana, 11:58
Meni je Elizabeth Arden super, cijena isto i, da, slažem se Bvlgari. :)
prije 23 dana, 16:09
Meni je Gloria Vanderbilt stvarno vrh.
prije 22 dana, 06:32
Meni su iz Avona super Today, Tomorrow i Attraction. I mislim da su sad bas super za jesen. Također preporučam da dizajnerske parfeme narucujete s notino i lijepa. Dobit cete 100 ml parfema za istu cijenu ko u mulleru za 30 ml.
prije 21 dan, 10:10
> Jeanne_: > Meni su iz Avona super Today, Tomorrow i Attraction. I mislim da su sad bas super za jesen. Također preporučam da dizajnerske parfeme narucujete s notino i lijepa. Dobit cete 100 ml parfema za istu cijenu ko u mulleru za 30 ml. A da li je ista kvaliteta tj osjeti li se da su slabiji ovi s Notina?
prije 16 dana, 11:58
Nomadic iz Oriflamea, bio je savrsen, da ga vrate kupila bih odmah zalihu ahh
prije 15 dana, 13:08
Bavim se prodajom Avon kozmetike, obožavam Attraction parfem, to je ujedno parfem i zbog kojeg sam se učlanila u Avon. Kupilice ga također obožavaju, isto tako često naručuju parfem "Far away".
prije 9 dana, 16:00
1 2 Sljedeći