Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Najbolji parfemi

Znam da ovdje ima vas koji volite isprobavati parfeme pa se nadam da ćete se uključiti u temu. Zanima me koji bi po vama bio najbolji parfem iz Avona/Oriflame/Farmasi? Ako ima koja žena, a bavi se s tim naručivanjem, što se od tih parfema najviše naručuje? Također, može i neka preporuka za poznati parfem koji vrijedi isprobati, a može se kupiti u dm-u, Mulleru i da mu cijena nije veća od 400-500 kn?
2021 08 25
Meni je ovaj avonov najbolji parfem https://cf.shopee.ph/file/363d72b6b09fae443b5e6705045de31a, a i takav isti zuti je isto predivan. Za poznate parfeme ne znam, ali znam da u kiku ima dosta parfema kao kopija od poznatih po 30ak kuna. Tipa Black Emotion je navodno kopija Yves Saint Laurent Black Opium ,:)
2021 08 25
Ja se sjećam da sam jednom davno dobila Avonov Pure blanca parfem. Ajme žene koji je to fini miris bio!! Prozirna bočica i plavi čep. Osjetio se satima, a vjerojatno je cijenom za svačiji džep. Nisam sigurno jel ga ima još u ponudi al je zaista bio top top.
2021 08 25
Meni je ovo osobno najbolji Avonom parfem: https://www.notino.hr/avon/attraction-for-her-parfemska-voda-za-zene/ Stvarno se osjeti dosta vremena i nekoliko osoba mi je komplementiralo miris i nisu vjerovali da je iz Avona. Znam da su moje kolegice poludile za onim Rebel Avon parfemom i iako je ugodan miris, stvarno jako kratko traje. Ako nemate Avon tetu pri ruci uvijek ih možete preko Notina naručiti. Od parfmena u DM/Mulleru jedni od dražih su mi Bvlgary parfemi, imaju široku ponudu pa si nađete nešto za sebe (od floralnih, drvenih do orijentalnih mirisa), dugo traju i cijene su oko 300njak kuna i budu na sniženju. Njihove mirise smatram klasikom i nisam susrela da svi mirišu po njima kao što je slučaj s npr. Lancome La Vie Est Belle, Black Opiumom ili Armani Codeom.
2021 08 25
Meni se Avonovi ne sviđaju, nekako su mi svi kao razvodnjeni i bez veze, od Farmasija još nisam probala. Preferiram Notino za naručivanje.
2021 08 26
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a047108181128ff96d6e0a22dddc1c22.jpg)
2021 08 26
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d2b9a02360ce7cdbfa068fcecdc4a245.jpg) Ovaj, meni je supeer a kosta oko 200kn ima u Muller i Dm
2021 08 26
> Lunass: > Znam da ovdje ima vas koji volite isprobavati parfeme pa se nadam da ćete se uključiti u temu. > Zanima me koji bi po vama bio najbolji parfem iz Avona/Oriflame/Farmasi? Ako ima koja žena, a bavi se s tim naručivanjem, što se od tih parfema najviše naručuje? > Također, može i neka preporuka za poznati parfem koji vrijedi isprobati, a može se kupiti u dm-u, Mulleru i da mu cijena nije veća od 400-500 kn? Od Oriflamea bih svakako preporučila Giordani gold Essenza, kao i Amber Elixir, postojani su i najčešće se kupuju. Kod mene možete naručiti ako želite.
2021 08 26
avon little black dress je odlican. plavi perceive isto :")
2021 08 26
Meni je Elizabeth Arden super, cijena isto i, da, slažem se Bvlgari. :)
2021 08 30
Meni je Gloria Vanderbilt stvarno vrh.
2021 08 31
Meni su iz Avona super Today, Tomorrow i Attraction. I mislim da su sad bas super za jesen. Također preporučam da dizajnerske parfeme narucujete s notino i lijepa. Dobit cete 100 ml parfema za istu cijenu ko u mulleru za 30 ml.
2021 09 01
> Jeanne_: > Meni su iz Avona super Today, Tomorrow i Attraction. I mislim da su sad bas super za jesen. Također preporučam da dizajnerske parfeme narucujete s notino i lijepa. Dobit cete 100 ml parfema za istu cijenu ko u mulleru za 30 ml. A da li je ista kvaliteta tj osjeti li se da su slabiji ovi s Notina?
2021 09 06
Nomadic iz Oriflamea, bio je savrsen, da ga vrate kupila bih odmah zalihu ahh
2021 09 07
Bavim se prodajom Avon kozmetike, obožavam Attraction parfem, to je ujedno parfem i zbog kojeg sam se učlanila u Avon. Kupilice ga također obožavaju, isto tako često naručuju parfem "Far away".
2021 09 13
1 2 Sljedeći