Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Najbolji parfemi

Avon attraction for her - izbor br 1 Avon far away gold Avon eve truth za ljeto odlican To su sve postojani mirisi za koje su me znali pitati koji je parfem, kupila ih u vise navrata Inace su mi dobri i avon luxe za zimu jer je jaci i mesmerize crni Ne kupujem vise nista iznad 100 kn. Ima i od oriflame dobrih ali nazalost nisam probala
2021 09 18
> xennab: > > Jeanne_: > > Meni su iz Avona super Today, Tomorrow i Attraction. I mislim da su sad bas super za jesen. Također preporučam da dizajnerske parfeme narucujete s notino i lijepa. Dobit cete 100 ml parfema za istu cijenu ko u mulleru za 30 ml. > A da li je ista kvaliteta tj osjeti li se da su slabiji ovi s Notina? Ne nije ista kvaliteta i nemoze bit...Mene je jučer baba na fejsu napala jer prodajem pola Lancom parfema za 200 kn 😅 Znači u Douglasu je taj parfem 50 ml 700 kn,a na notinu je 100 ml 600 kn..Mislim da vam to sve govori. Ljudi na notinu nadu iste parfeme duplo jeftinije i tjese se da su isti ali nisu 🙂
2021 09 18
Narucila sam si par parfema s Notina isti su mi ko i parfemi koje sam inace kupovala u Mulleru , preporucujem👍
2021 09 19
Najbolji Avonom parfem mi je Incandessence Lotus jeftin ali ne mirise jeftino mirise na svjezinu i jako je ugodan ...
2021 09 28
Parfemi s notina iste kvalitete ko iz mullera i douglasa. Provjereno nebrojeno puta. Dakle, isti, samo jeftiniji jer ne moram placat u cijeni parfema i tetu prodavacicu i najam prostora na Jelacic placu.
2021 11 19
> Jeanne_: > Parfemi s notina iste kvalitete ko iz mullera i douglasa. Provjereno nebrojeno puta. Dakle, isti, samo jeftiniji jer ne moram placat u cijeni parfema i tetu prodavacicu i najam prostora na Jelacic placu. Tako je. Osim toga na svakoj se boci moze provjeriti batch code.
2022 02 03
Od avona volim summer white sunset toaletne vode :)
2022 08 23
1 2