Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

MANIPULATOR

Cure drage pomagajte..u vezi sam 2,5 godine. Na pocetku med i mlijeko, ljubav samo takva, a nakon god dana pocele se stvari mijenjati. Ugl, da ne opisujem sve u detalje, krenula sam na psihoterapiju, i opcenito me zanima psihologija te sam dosla do zakljucka da je on klasicni manipulator, al onaj iz udzbenika, sa svim mogucim stavkama. Problem je taj sto se zbog toga cesto svadjamo. Ja mu pokusavam objasnit da je manipulator i da ja znam to. Stalno pokusavam vratit onu ljubav s pocetka no naravno bezuspjesno. Ne znam kako da ga prestanem voljeti, uvijek me uspije nagovorit, vratit sto god. Svaki put se u meni pojavi neka nada da ce bit drugacije, bolje, ali nije...😕 znam da moram to prekinuti, pogotovo radi svog zdravlja. Samo bih htjela vidjeti ako ima tko slican primjer, da se bar malo 'utjesim' da nisam jedina. Hvala
prije 26 dana, 17:31
Zamijenite ga nekim "budućim". Nije jedini. Život je prekratak da ga trošimo na ljude koji nas ne zaslužuju. Kraj. Točka.
prije 26 dana, 19:42
Nikako niste jedini, toga ima na svakom koraku, i takve osobe su izluđujuće, nećete nikada izaći sa njime na kraj, niti će biti drugačije. To je narcisoidni poremećaj.Treba prekinuti svaki oblik komunikacije, na društvenim mrežama, whatsapp, viber, blokirati broj, jer će Vas iznova kontaktirati. I nakon prekida se proces nastavlja jer treba iznova graditi osjećaj vlastite vrijednosti i samopouzdanja...pozitivna stvar je što ćete sada znati za ubuduće i čim nanjušite takve osobe bježati glavom bez obzira da se više nikada ne ponovi
prije 25 dana, 04:56
Godinama sam bila u takvoj vezi i ne možeš nikako izaći...stalno se vracaš, a nisi slaba osoba.. Pusti ciklusi, stalno vrtnja u krug.. Mnogo ljudi to prolazi ali ne priča o tome. Meni su pomogli članci s web stranice The Little Shaman. Postoje i videa, titlovana na engleski. Svakako preporučam!! Sretno! https://hubpages.com/@sindelle
prije 2 dana, 06:45