Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Sve za opremu kućanstava

Pozdrav, Cure di se isplati kupiti sve za popuniti kuhinju (useljenje,nova prazna kuhinja) Ako netko nesto prodaje da mu netreba neka se javi trazim i peglu,dasku za peglanje,usisivac itd... Hvala
2021 08 29
Ja sam u ikei kupila tanjure, 3.90 kn komad, imaju i jeftine salice i jos neke sitnice. Sa posuđem za kuhanje nisam bas zadovoljna, to je bolje uzeti nesto kvalitetnije
2021 08 30
Ikea, ma i za kuhanje bude super ako ne uzmete baš najjeftinije. Ali recimo stvari koje su povoljne i super (pogledajte i recenzije na ikeinoj stranici): - gnječilica za češnjak - spiralna gnječilica za pire - povoljna wok tava (oko 69 kn je, fina duboka, dobra za sve, mi ju koristimo doslovno svaki dan, ne lijepi se, peri deri) - silikonske špatulice - šalice za kavu, čaše klasične, čašice za rakiju 😂 - pjenjače - tanjuri, ali obični bijeli ili u boji (ne mat) - najjeftiniji set noževa od 3 komada (40 kn možda) - vatrostalne posude za pečenje (15-20 kn) - velika zdjela za salatu metalna ili staklena (ima i predivnih drvenih, ali nisu toliko povoljne) - ono za rezanje pizze je tipa 5 kn i oštro i top I na kraju, moja finalna preporuka kad je već prazna kuhinja su prozirne podloge koje sami skrojite i stavite na dno svakog ormarica/ladice. Olakšavaju čišćenje unutrašnjosti kuhinje nenormalno, izvadite, njih pobrišete, vratite, a sama kuhinja vam ostaje super čista 🤗
2021 08 30
Jysk, Kik i Pepco znaju imati povoljne kuhinjske potrepštine.
2021 08 30
Pepco zna imati odlične stvari za male pare,tipa: velike kvalitetne šalice za 8kn, paket čaša od 6 komada za 18kn, dvije kuhinjske krpe po 9kn, velika staklena zdjela za 14kn, dosta tog pribora za pečenje kolača zna bit do 10,15kn. I slažem se s ovim podlošcima koji zlata vrijede u čišćenju. 🙂 E i posude staklene za tipa šećer,sol su po 7kn, a izgledaju kao da je svaka po 50 bila 😂
2021 08 30
Sve već navedeno (Ikea, JYSK, Pepco). Što se kuhinjskih krpa tiče moj apsolutni favorit su ove: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8443a7a231b8e339e642e6e6512f6097.jpg) Odlično upijaju, ne ostavljaju mucice. Probala sam i sa skupljima, no ove su ispale kvalitetnije.
2021 08 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4e7a5e18e99b32394517163f6e37645c.jpg) Prodajem, samo 100kn ako nekome treba za opremu kuhinje 😉
2021 08 30
meni je IKEA sve na svijetu ,:) i uvijek je preporučam
2021 09 02
U ikei cu sve kupiti na kraju osim suda za kuhanje, hvala vam
2021 09 05