Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja dizajnerskih stvari

> Nelanela97: > Al nije to samo na skupim stvarima, ima npr stavite obicne patike na prodaju za 50/100/200 kuna nebitno koja je cijena i neka zena napise ‘ Ja to nebi nosila ni da mi platis ‘ u komentar.. mislim cemu ta potreba🤦🏻‍♀️ Ma joj po fb grupama ima stvarno svega, to je leglo trasha. Uglavnom ih pratim samo iz zabave jer komentari su sve :D Hvala ti na odogovoru svakako
2021 09 05
Ja sam dosta stvari prodala na Veistaire Collective, ubiru malo veću proviziju ali dosta brzo prodam, tu imam dosta upita ali nitko u konačnici ne kupi, ili nude nerealne cijene ili se jave da nešto žele pa nestanu. Dosta sam dizajnerskih stvari kupila na krpicama i zadovoljna sam. Primjerice ako nešto hoću kupiti od skupljih stvari onda uvijek prvo provjerim ima li i na krpicama.
2021 09 06
Sve se može prodati, ovisi tko što kupuje, traži i može kupiti. Komentari nisu bitni, s njima se treba nositi u svakodnevnom životu. Pa svaka je žena prokomentirala neku drugu prijateljicu, kolegicu na poslu, a da ova druga to ni ne zna. 😁 Jedino što se komentari direktno vide pa to ispada nepristojno. Što se tiče ljubomore, ja nekako razmišljam kako tu i nema neke ljubomore, svatko na kraju kupi koliko može. Više se čudim tome kako netko sa solidnim primanjima ide u minuse kako bi kupio neku skupu torbu i što već ne, jer mu je lijepa i jer je popularna. I čudim se tome što u vrijeme potresa na Banovini, samo je određen broj ljudi dao podršku našim članicama, bila je otvorena tema pa se pisalo o tome.. A kad treba otvoriti temu netko tko je prevaren za par tisuća kuna zbog neke skupe marke - odjednom svi znaju gdje je forum: i onaj tko otvara temu i onaj tko želi komentirati. Tome se čudim 🤔
2021 09 06
Pitala sam prvenstveno da dobijem info gdje je najlakše/bolje prodavati neke skuplje stvari jer mi je to vrlo korisno ako želim nešto prodati za realnu cijenu, zar ne? Što se tiče Banovine, ja osobno nisam bila ni aktivna na Krpicama dosta godina, ali možda krpičarke nisu odgovarale tu jer su pomogle na drugim mjestima pošto se na sve strane skupljalo. Komentari možda nisu uvijek iz ljubomore, ali iz primitivizma definitivno da :D Briggite hvala na odgovoru, a koliko proviziju uzimaju, kako to funkcionira, da li ti se natipkati ukratko?
2021 09 06
Napisala sam općenito, ne morate se opravdavati, jer se nije odnosilo na vas direktno. Ali činjenica je da je bilo nekih članica koje su bez problema otvarale temu o tada nebitnim dizajnerskim stvarima, gdje što naručiti, a nisu mogle barem riječ podrške ostaviti na temi koja je tada bila aktualna o potresu i odnosila se na članice krpica. Hoću reći, sve treba imati svoju mjeru. Ružni komentari nisu znak pristojnosti, ali nekad to nema veze s ljubomornom, već čovjek postane nervozan zbog nekih stvari. Dok drugi kupuju dizajnersko, neki nemaju krov nad glavom. To sam se nadovezala zbog spomenutih komentara, ništa drugo.
2021 09 06
> Latarina: > Pitala sam prvenstveno da dobijem info gdje je najlakše/bolje prodavati neke skuplje stvari jer mi je to vrlo korisno ako želim nešto prodati za realnu cijenu, zar ne? > Što se tiče Banovine, ja osobno nisam bila ni aktivna na Krpicama dosta godina, ali možda krpičarke nisu odgovarale tu jer su pomogle na drugim mjestima pošto se na sve strane skupljalo. > Komentari možda nisu uvijek iz ljubomore, ali iz primitivizma definitivno da :D > Briggite hvala na odgovoru, a koliko proviziju uzimaju, kako to funkcionira, da li ti se natipkati ukratko? Vestiaire Collective uzima 25% prodajne cijene za bilo što između 170 i 2300 USD, pri čemu se postotak smanjuje s skupljim artiklima, a 17% za sve ispod 170 USD. Malo je veca provizija ali zato stavis vecu cijenu, oni ti odmah kada uneses cijenu napisu koliko ti dobijes ako se ta stvar proda pa odmah mozes i namjestiti cijenu koja ti odgovara.
2021 09 06
> Lunass: > Napisala sam općenito, ne morate se opravdavati, jer se nije odnosilo na vas direktno. > Ali činjenica je da je bilo nekih članica koje su bez problema otvarale temu o tada nebitnim dizajnerskim stvarima, gdje što naručiti, a nisu mogle barem riječ podrške ostaviti na temi koja je tada bila aktualna o potresu i odnosila se na članice krpica. > Hoću reći, sve treba imati svoju mjeru. Ružni komentari nisu znak pristojnosti, ali nekad to nema veze s ljubomornom, već čovjek postane nervozan zbog nekih stvari. > Dok drugi kupuju dizajnersko, neki nemaju krov nad glavom. > > To sam se nadovezala zbog spomenutih komentara, ništa drugo. Svejedno nema potrebe za takvim komentarima ljudi, neka zadrze za sebe, ja tudi novcanik niti zabadan nos niti komentiram. Sto mene briga ko ce sto kupiti, nisam ja kriva sto neki imaju vise para da prijuste sebi nesto a ja ne, necu ja sigurno sad ici njima pisat ispod slika i oglasa odakle vam to, boze sacuvaj itd itd. Jedna cura je prodavala golden goose patike koje su kao šporke same od sebe( tako napravljene ), i zene su je toliko izvridale i iznapadale da je adminka morala reagirat i obrisat oglas da ju nebi nastavile vridat🥴 Poanta je da su neke zene bas zlobne i gledaju kako samo da ponize nekog.
2021 09 06
Ja sam ovdje kupila par dizajnerskih torbi i odjevnih komada, tako da ne vidim razloga da i tu ne oglasite. Što se tiče zlobnih komentara, neka Vas ne diraju, ne znam zašto si ljudi uopće daju za pravo komentirati nečije kupovne navike, a niti ne poznaju tu osobu npr. Osobno radim 300h mjesečno i ako mi dođe da kupim 5 LV torbi kupit ću bez da me takne što će mi netko reći na to, jer znam koliko mog školovanja/truda/posla stoji iza mojih sadašnjih kupovnih navika. Također ću uvijek radije kupiti ovdje dobro očuvane stvari prosto zato jer ih onda mogu kupiti više iako nikada nisam otišla u minus ili gladovala radi krpica :D
2021 09 07
Balkan style, kod nas je normalno sve komentirati, od tuđeg izgleda, tjelesne težine, partnera, novca, osobnosti, načina odijevanja, sve. A u 90% slučajeva komentari imaju negativnu konotaciju, rijetko tko će reći "Vidi kako ima krasnu torbu, baš lijepo što si je priuštila nešto što voli" itd. Sve treba ukalupit, uzet kalup kao za kolače i ajmo svi biti prosjek i svi biti isti. Žalosno.
2021 09 07
Ja sam uspjela prodati dosta skupih stvari ovdje.. npr LV speedy 35 torba od frendice prodavala ju za 4000 kn i prodana je doslovno u 5 minuta i tako stvarno većina skupih stvari je otišla jako brzo
2021 09 07
> Nelanela97: > Al nije to samo na skupim stvarima, ima npr stavite obicne patike na prodaju za 50/100/200 kuna nebitno koja je cijena i neka zena napise ‘ Ja to nebi nosila ni da mi platis ‘ u komentar.. mislim cemu ta potreba🤦🏻‍♀️ Ma hajde jos na stvarima koje se prodaju mogu takve konentare probaviti, ali na stvarima koje se poklanjaju pa ostavljaju gnjusne komentare, odmah mi se kosa na glavi digne. Npr. danas zena stavi u grupu Sharing is caring da poklanja staklenke za zimnicu jer njoj skupljaju prasinu na tavanu, a ispod se zena javi sa komentarom da ona nikada nebi stavila hranu u nesto sto stoji na tavanu jer nema toga sto bi opralo takvo smece.
2021 09 09
> Nelanela97: > > Desinićka: > > > Nelanela97: > > > Meni sve luksuzne stvari su se prodale po depopu i ostalim stranim stranicama. > > > Nekidan sam bas stavila skupe patike na prodaju na mojim krpicama al na facebooku i zene su me doslovno ponizavale i ostavljale mi nepotrebne komentare i misljenja, morala sam iskljucit komentare na oglasu, i onda su mi ostavljale kao onaj ‘ha ha’ smajlic umisto lajka, znaci uzas. > > Sto su komentirale? Ne kuzim sto se tu ima ismijavati, svasta. 🙄 > Nebi ste virovali kakvih sve ljudi ima🤦🏻‍♀️ Neki ljudi si previse daju za pravo i onda pisu ‘ Sigurno vam je otac politicar pa si kupujete to, sramota!!! ‘ ili ‘ Hahaha boze sacuvaj ‘ ili ‘ Tolike pare za odvratne patike ‘ i obavezno napisu ‘ To je vjerovatno fejk ‘ itd. Ljubomora u kombinaciji s neodgojenošću. Točno razumijem zašto cure iznerviraju ovakvi komentari. Gledaš svoja posla, a onda ti uleti nekakva pametnjakovićka bez ikakve druge namjere nego da te popljuje. Nije da bih plakala zbog takvih komentara, ali da bi naživciralo, bogme bi. Nevjerojatno koliko su neke žene priproste i misle da će ponižavanjem drugog uzdići sebe. Fuj
2021 09 10
1 2