Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Sukošan- pozitivno iskustvo

Pozdrav drage cure! Htjela bi sa vama podijeliti jedno vrlo pozitivno iskustvo. Naime, muž i ja smo htjeli odmor na otoku. U vrijeme kad je nama odgovaralo, nismo nigdje nasli smjestaj do 100€... Sve neke vile i bolesne cijene. Tako sam ja, jedan dan na faceu, naišla na oglas Turisticke zajednice opcine Sukošan i odmah me zaintrigiralo.. malo mjesto, palme, pjescane plaze! Našli smo apartmane, nista preluksuzno, dovoljno za odmor. Od samog dolaska tamo pa do kraja, ODUŠEVLJENI! Ljudi predivni, puno kafica, koktela i palmi! Gazdarica apartmana, blago receno kao prijateljica iako smo zenu prvi put u zivotu vidjeli! Pili s njom kavu ujutro dok nam je objasnjavala sto obavezno moramo vidjeti! Ma milina, bas smo se odmorili. Velika preporuka za ovo malo mjesto, a i za apartmane.. inace ne radim reklame ali ako nekog zanima neka mi se slobodno javi! (Apartmani kod Ane) uzivajte i zelim vam svima ovako dobar odmor kao nama!
prije 17 dana, 14:34
Nadam se da ste se odmorili i nauzuvali sa Vason imenjakinjom Anom! 😃
prije 17 dana, 20:04
Milas, ma nije ono na što aludiraš. Ovo je studentica iz RI. :') Ono što je meni neobično jest činjenica kako ne možeš naći app ispod 100€? Gdje tražiš? Našla sam ga usred ljeta, putem vrlo poznate stranice, za puno manju lovu, uz more. I ne pada mi na pamet reklamirati ga. Još da mi netko uleti u termin za sljedeće ljeto :')
prije 16 dana, 04:07
haha, teehee, ne znam hoćemo li moći sljedeće ljeto na more, uprav čitam neki test o turizmu na .... portalu (da ga ne reklamiram, jer ovdje se sad reklamiraju i burgeri s dostavom) pa taj neki važan profesor kaže: "Načelno možemo reći da je od dva turista poželjniji jedan koji troši dvostruko više, takav jedan dolazak više vrijednosti je nešto čemu bismo trebali težiti”, smatra Mikulić. Nakon ove izjave bih ga dobro natreskala. A još kaže Mikulić:" u nekim destinacijama imamo prevelik broj gostiju na premalom prostoru, čime se umanjuje turistički doživljaj." Dakle, cilj je da dođu gosti koji troše, plaćaju skuplje smještaje, jedu po finim restoranima (a ne na fast food kioscima). Nije cilj da se hrvatski puk dobro odmori, bućne u more i napuni baterije za rujan. Eto kako naši važni ekonomisti brinu o svom narodu. Boje se masovnog turizma gdje turisti troše većinom u trgovačkim lancima..
prije 16 dana, 21:01
@Sanja Naravno, niš' novo, i da nisu rekli moglo se zakljuciti gdje sve vodi. Unazad cca 4godine je krenulo nekom uzbrdo, nekom nizbrdo. Primjer je hrana.. Kao gurman vise skoro nikad i nigdje se ne najedem na moru, onak ili ostanem polugladna tj malo smirim glad. I da zanemarimo cijenu (koja je puno veca nego na kopnu) porcije su male! I pri tom uzmite u obzir da obilazim vise manje ista mjesta, nekad i iste restorane. Pitam se dokle to ide.. Sreca pa postoje ljudi - iznajmljivaci koji drze cijene ili mrvicu podignu ukoliko postoji stvarna opravdana potreba za tim, pa zasad i poneki restoran.
prije 16 dana, 21:41
Sonja, to je za plakanje. Svi bi se danas bavili turizmom, brza zarada svima se sviđa. Ali dio iznajmljivača brine samo o svojoj zaradi, a ne i da gost bude zadovoljan. Pa što će vama sapun za ruke, ionako ste cijeli dan na plaži. Tko normalan može biti cijeli dan na plaži???? Ta vaša gazdarica će iznajmiti sljedećem tko neće imati živaca za traženje drugog apartmana i boli je đon..
prije 16 dana, 22:15
> sonja90: > @Sanja > Naravno, niš' novo, i da nisu rekli moglo se zakljuciti gdje sve vodi. Unazad cca 4godine je krenulo nekom uzbrdo, nekom nizbrdo. > Primjer je hrana.. Kao gurman vise skoro nikad i nigdje se ne najedem na moru, onak ili ostanem polugladna tj malo smirim glad. I da zanemarimo cijenu (koja je puno veca nego na kopnu) porcije su male! I pri tom uzmite u obzir da obilazim vise manje ista mjesta, nekad i iste restorane. Pitam se dokle to ide.. Sreca pa postoje ljudi - iznajmljivaci koji drze cijene ili mrvicu podignu ukoliko postoji stvarna opravdana potreba za tim, pa zasad i poneki restoran. Sonja da si dosla kod mene :) demantirala bi to da se ne najedes na moru. I najedes i prejedes <3
prije 15 dana, 11:47
Hejj, studentica sam da, ali imam 27 godina i muža, krenula sam kasnije na faks, mislim da nije neki grijeh? Ugl suprug je imao tjedan dana godišnjeg jer radi i baš nismo mogli naci apartmane u dalmaciji ispod 100€ dnevno...Bili su neki da, za 70€, ali su bili jako udaljeni od mora. Ovdje doslovno preko puta, pa sam htjela samo preporuciti i podijeliti sa vama pozitivno iskustvo... A sto se tice straha da nam netko uleti sljedece godine u termin, pobrinuli smo se i za to i vec rezervirali :)... A vlasnica je bila toliko ugodna da je zasluzila reklamu. > teehee: > Milas, ma nije ono na što aludiraš. Ovo je studentica iz RI. :') > Ono što je meni neobično jest činjenica kako ne možeš naći app ispod 100€? Gdje tražiš? > Našla sam ga usred ljeta, putem vrlo poznate stranice, za puno manju lovu, uz more. I ne pada mi na pamet reklamirati ga. Još da mi netko uleti u termin za sljedeće ljeto :')
prije 15 dana, 12:19
> cici1950: > > sonja90: > > @Sanja > > Naravno, niš' novo, i da nisu rekli moglo se zakljuciti gdje sve vodi. Unazad cca 4godine je krenulo nekom uzbrdo, nekom nizbrdo. > > Primjer je hrana.. Kao gurman vise skoro nikad i nigdje se ne najedem na moru, onak ili ostanem polugladna tj malo smirim glad. I da zanemarimo cijenu (koja je puno veca nego na kopnu) porcije su male! I pri tom uzmite u obzir da obilazim vise manje ista mjesta, nekad i iste restorane. Pitam se dokle to ide.. Sreca pa postoje ljudi - iznajmljivaci koji drze cijene ili mrvicu podignu ukoliko postoji stvarna opravdana potreba za tim, pa zasad i poneki restoran. > Sonja da si dosla kod mene :) demantirala bi to da se ne najedes na moru. I najedes i prejedes <3 😂😂 Po kilazi su i te skupo placene porcije prevelike, al ne ide.. 😅 Dogovorit cemo jednom, hvala 😊
prije 14 dana, 23:02
> sonja90: > > cici1950: > > > sonja90: > > > @Sanja > > > Naravno, niš' novo, i da nisu rekli moglo se zakljuciti gdje sve vodi. Unazad cca 4godine je krenulo nekom uzbrdo, nekom nizbrdo. > > > Primjer je hrana.. Kao gurman vise skoro nikad i nigdje se ne najedem na moru, onak ili ostanem polugladna tj malo smirim glad. I da zanemarimo cijenu (koja je puno veca nego na kopnu) porcije su male! I pri tom uzmite u obzir da obilazim vise manje ista mjesta, nekad i iste restorane. Pitam se dokle to ide.. Sreca pa postoje ljudi - iznajmljivaci koji drze cijene ili mrvicu podignu ukoliko postoji stvarna opravdana potreba za tim, pa zasad i poneki restoran. > > Sonja da si dosla kod mene :) demantirala bi to da se ne najedes na moru. I najedes i prejedes <3 > 😂😂 Po kilazi su i te skupo placene porcije prevelike, al ne ide.. 😅 Dogovorit cemo jednom, hvala 😊 U mom aranzmanu se ne placa x-) .Mogla bi bar posjet .
prije 13 dana, 06:25