Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Iskustva s Ryanairom

Bok curke, Ima li neka od vas iskustva s aviokompanijom Ryanair? Je li rezervacija sjedala preko jeftine karte sigurna, odgađaju li letove itd..? Hvala
2021 09 08
Ja sam nekoliko puta letila s njima i imam dobra iskustva. Sad tijekom korone su znali odgodit putovanje, ali vracaju novac ili vaucer. Placate prtljagu posebno kad kupujete kartu, sjedala rezervirate ovisno o paketu koji kupite, nekad je sjedalo ukljuceno u cijenu, a nekad nadoplatite, sami birate gdje sjedite. Obrok na letu nije ukljucen. Avioni im jesu malo tijesni, ali izdrzi se par sati. Ali rezervirajte direktno preko njih, a ne od nekog posrednika
2021 09 08
Hvala puno😁
2021 09 08
Meni su osobno dragi jer mogu kupiti kartu dan dva prije za male novce, s drugim aviokompanijama to ide mjesecima unaprijed za pristojnu cijenu. Po meni odlična vrijednost za novac, naravno nije luksuz, ali to nije problem za kraće letove. Treba naravno računati par sati unaprijed, jer trenutna situacija je takva da se stvari odgađaju, promet ne fukcionira kao prije pandemije, tako da ako vam se žuri ostavite lufta ! Nadam se da sam pomogla 😊
2021 09 25