Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

> supergirlR31: > dobro kaj ne vidite da ima opcija nakit > https://mojekrpice.hr/zene/modni_dodatci > ODMAH PRVA piše nakit :') :') :') :') > https://mojekrpice.hr/zene/modni_dodatci/nakit > Meni super zasad, pogotovo djecje kategorije i dom top :D Kako dođete do tog padajućeg izbornika? Na početnoj stranici kliknem na "Žene" i nakon toga "Modni dodaci", ali nakom toga nema dodatnog izbornika kako bih kliknula "nakit"
2021 09 16
A tagovi? Još uvijek su tu, dali ćete ih maknuti ili ostaju?
2021 09 16
E da, tehnološke stvarčice su sada dopuštene?? Mobiteli, slušalice, punjači, tableti? :) Jupiiiiiiiiiii :D pa ovo sam čekala oduvijek!!!
2021 09 16
odabirom kategorije djeca, i tražene veličine, ne daje mi prijašnje objavljene oglase već samo 3 nova oglasa. Kada pokušam izmjeniti svoje stare oglase daje mi mogućnost samo kao unos novog bez slika i ostalih podataka.
2021 09 16
Pregledom kategorije žene, unosom veličina 38, 39, 40 prikazuje samo cipele, a ne konfekcijske veličine odjeće. Jel netko vrši provjeru novih verzija krpica prije puštanja u produkciju ili vam testiranje vršimo mi?
2021 09 16
Prisiljena pregledavati cijelu kategoriju djeca, primjećujem da na polovici oglasa nisu navedene veličine.
2021 09 16
> Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > stiglo je vrijeme u kojem prelazimo na novi Meni tj novi raspored kategorija na našim Krpicama. Zbog uvođenja tih promjena Krpice neće raditi večeras od 23 sata do sutra u neko doba. Ujutro bi Krpice trebale biti spremne za korištenje. > Trebat će nam malo privikavanja kao npr i na ovaj moderniji izgled Krpica, ali nema veze jer tko se još uopće sjeća starih Krpica? o:) > Pozdrav svima, i javite mi ako nešto ne valja npr artikli nisu u kategoriji u kojoj bi trebali biti, veličine fale, ne fale itd. > :") U kategoriji djeca ne nalazim obucu, ne otvara mi velicine, a ako otvori ponudi mi samo par artikala. Bas zalim za starim krpicama 😞 Ovdije se sada nikako ne snalazim i ne pronalazim sta trazim.
2021 09 16
> supergirlR31: > dobro kaj ne vidite da ima opcija nakit > https://mojekrpice.hr/zene/modni_dodatci > ODMAH PRVA piše nakit :') :') :') :') > https://mojekrpice.hr/zene/modni_dodatci/nakit > Meni super zasad, pogotovo djecje kategorije i dom top :D Meni to ne prikazuje, pokusala sam se i odlogirat, sve pogasit, resetirat mobitel, kad pod zene odaberem modni dodatci, pa se to otvori i odem na padajuci izbornik, on je identican prijasnjem i opet mi stoji modni dodatci kao prvi izbor. 🙃 Ja sam na kraju bookmarkala Vas link, pa tako udem na nakit. Tako da, hvala 😃
2021 09 16
:kokice: Ovo će biti vrlo zabavno. x-) Btw, iako nije uopće bitno u ovom općem rasulu x-) , piše se "dodaci" a ne "dodaTci". x-)
2021 09 16
> Uljeshura: > :kokice: > Ovo će biti vrlo zabavno. x-) > Btw, iako nije uopće bitno u ovom općem rasulu x-) , piše se "dodaci" a ne "dodaTci". x-) Slažem se da u općem rasulu ovo i nije najbitnija stvar, ali - u hrvatskom jeziku su apsolutno ispravna oba oblika
2021 09 16
zasto mi sad moramo azurirati sve nase artikle zbog promjena koje su gore? zbog cega je netko mislio da je dvobroj na dječjoj odjeći bolja opcija. Sad moram listati hrpu stranica vise, gledat hrpu artikala koji me ne zanimaju i kliktati na svaki koji mi se svidi da vidim koje je zapravo velicine ili kontaktirat prodavaca da mi kaze koji je tocan broj artikla. azurirana verzija je katastrofa
2021 09 16
S obzirom da je ispravno i dodaci i dodatci, koristila sam dodaTci kad je već taj oblik i korišten od strane krpica. 😉
2021 09 16
Idem editirati neki artikl, sve prazno. Pa nemam ja te slike više na mobu da mogu sad opet stavljati. A opet slika neću. Dakle, stoji tako kako je, tko me nađe, super. Ionako nema upita ništa, pa mi svejedno.
2021 09 16
> dextroza: > > Uljeshura: > > :kokice: > > Ovo će biti vrlo zabavno. x-) > > Btw, iako nije uopće bitno u ovom općem rasulu x-) , piše se "dodaci" a ne "dodaTci". x-) > Slažem se da u općem rasulu ovo i nije najbitnija stvar, ali - u hrvatskom jeziku su apsolutno ispravna oba oblika Aha,ok, isprika. Ja sam stara skola. x-) Mi smo dobivali jedinice za ovo. ,:) x-)
2021 09 16
> joghurt: > zasto mi sad moramo azurirati sve nase artikle zbog promjena koje su gore? > zbog cega je netko mislio da je dvobroj na dječjoj odjeći bolja opcija. > Sad moram listati hrpu stranica vise, gledat hrpu artikala koji me ne zanimaju i kliktati na svaki koji mi se svidi da vidim koje je zapravo velicine ili kontaktirat prodavaca da mi kaze koji je tocan broj artikla. > azurirana verzija je katastrofa S ovim se apsolutno slažem!
2021 09 17
1 2 3 4 5 6 7 ... 10