Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

Mislim da bi u kategoriji DOM - bila idealna potkategorija BOŽIĆNO - svi mi smo ludi (ili bar neki) za božićnim dekoracijama, pa bi tu sve bilo na jednoj hrpi
2021 09 17
Ja ne mogu odabrati artikl za usluge koje sam kupila. Bezveze potrosen novac
2021 09 17
Nije mi jasno, kad već ima toliko puno primjedbi na ovaj KAOS, da li to netko kompetentan uopće čita i poduzima išta?
2021 09 17
> Leonluna666: > Nije mi jasno, kad već ima toliko puno primjedbi na ovaj KAOS, da li to netko kompetentan uopće čita i poduzima išta? Baš ovo je užas .
2021 09 17
Postavljanje novih artikala još ne radi ni uređivanje starih.
2021 09 18
Ni meni, ne mogu staro urediti ni staviti novi.
2021 09 18
Jel ovo neki sprd? Ako je svaka cast, dobro ste nas svih zeznili. Od toliko najavljivanih promjena i ono malo sta je bilo dobro ste ukinili. Clan san od pocetka krpica i ovo sta ste dosad napravili nije za sramotu nego da vas se automatski ukine, izbrise i da se dovedu moderni, ambiciozni ljudi koji ce za pocetak napravit aplikaciju a ne da jos u 21. stoljecu ulazimo putem web preglednika. Potpuno su nestale sve iole normalne i pregledne kategorije a ostavili ste mizernih 5 kategorija jer da, ako trazim kozmetiku naci cu je pod 'zena' kao i stikle i haljinu ali i robu za dicu jer zene i dica su jedno te isto zar ne? 🤣. Vrlo interesatno, ulogirala sam se nakon 100 godina samo da vidim te puste najavljivane promjene i moram Vam stvarno cestitat. Vi ste jos nesposobniji nego sta ste bili. 👌🏼
2021 09 18
> Garavusa: > Jel ovo neki sprd? Ako je svaka cast, dobro ste nas svih zeznili. Od toliko najavljivanih promjena i ono malo sta je bilo dobro ste ukinili. Clan san od pocetka krpica i ovo sta ste dosad napravili nije za sramotu nego da vas se automatski ukine, izbrise i da se dovedu moderni, ambiciozni ljudi koji ce za pocetak napravit aplikaciju a ne da jos u 21 stoljecu ulazimo putem web preglednika. Slažem se! Ne do Bog da moram odgovoriti preko mobitela na neku poruku, moram se tri puta prijaviti da se pošalje :/
2021 09 18
> embrace: > E da, tehnološke stvarčice su sada dopuštene?? Mobiteli, slušalice, punjači, tableti? :) > Jupiiiiiiiiiii :D pa ovo sam čekala oduvijek!!! ja sam razumjela drukčije.....gdje piše za elektroniku?? Na prvoj stranici ove teme stoji NE....možda sam nešto propustila, iako, taj komentar Admina se čini nedovršen..
2021 09 18
Bila sam na srpskoj stranici, sve mi se čini puno strože, može se imati samo jedan profil: https://mojekrpice.rs/forum/t/568480/clanovi-sa-vise-profila Također, pravila za blokiranje- tko postavi temu u krivi podforum, ide na blok.. https://mojekrpice.rs/forum/t/321395/blokiranje-na-forumu-info Također, ovakva slična tema gdje nas obavještava Admin o promjenama- tamo je Admin zaključao komentare, uopće ga ne zanimaju nikakva mišljenja, naši Admini pitaju za mišljenja.. Izgled sajta- čini mi se isti..kategorije, podkategorije...
2021 09 18
Još ništa od stavljanja novih artikala
2021 09 19
> VeraM36: > Još ništa od stavljanja novih artikala Kako ništa? Ja sam upravo stavila artikl, a mogu i uređivati stari- na laptopu, nisam isprobavala na mobu..
2021 09 19
Ove kategorije su za mene jako lose ! Mene zanimaju izriciti designeri i njihovi produkti . Kad zelim nesto stavim ime designera i trazila sam po kategorijama , modni dodatci, torbe i novcanici, etc. Sada trebam pogledati gomilu nepotrebnih artikala tipa ... patika, majice .... a zelim kupit torbu, na stranici je gomila krivo tagiranih stvari i dalje . Isli ste mijenjati kategorije koje su po meni bile bas odlicne.Smatram da se ste se prvo trebali pozabaviti sa pogresno tagiranim artiklima ! Ne svida mi se uopce niti mi icemu koriste ove promjene . Kada dobijem upit o artiklu ili odgovor na moj upit i dalje mi ne dolazi na mail da imam poruku , ispadam bezobrazna ako se ne ulogiram svaki dan i pogledam . Ni meni nece da ucita artikal niti mogu stavit sliku , preko moba . nego slikaj pa download pa stavi preko laptopa ....stranicu ste unazadili . mogu jos samo cekat da se vratimo na dial up
2021 09 19
5 puta učitavam slike u oglas, ispunjavam kategorije, pišem opis, stavljam cijenu, promjenim 2 različita pretraživača i oglas neće učitati! Odlična promjena!
2021 09 19
> Tralala0060: > 5 puta učitavam slike u oglas, ispunjavam kategorije, pišem opis, stavljam cijenu, promjenim 2 različita pretraživača i oglas neće učitati! Odlična promjena! Ista stvar !
2021 09 19
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10