Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poderana roba

Evo screen razgovora. Slika od haljine imam jos. Ukoliko je potrebno stavit cu. Mislim da bi bilo ok da izvrsi povrat novca.
2021 09 15
Pročitala sam njen odgovor na povratnu, pa kako ju nije sram. Bahata i bezobrazna. Inzistirajte, kontaktirajte admina i njene poznanike preko društvenih mreža, ako i dalje ne želi vratiti novce. Sretno!
2021 09 15
> Nathaniel13: > "Sve sa profila je ocuvano, bez rupica i flekica, bas onakvo kakvo bi i sama zeljela kupiti" > "Definitivno vam komentar nije na mjestu. Haljina je divna i potpuno nosiva, navedeno oštećenje je uz sam rub tila i potpuno ne vidljivo a ako vam baš smeta, uhvati se sa 2 poteza koncem. Moja curica ju je nosila takvu "oštećenu" i bila najljepša princeza u svatovima" > Ako nije navela u razgovoru da je haljina ostecena, i Vi niste pristali kupiti osteceno, KRIVA JE! > Uvaljala Vam je poderanu robu -.- > Ne odustajte, pišite, zovite, neka Vam izvoli vratiti novce. Nema opravdanja.
2021 09 15
Jako bezobrazno..pa mogla je ona onda sasit da se ne vidi...
2021 09 15
kakva bahata korisnicama, dobro da ste stavili da znamo s kim nikad nećemo imati posla
2021 09 15
Strasno je kad se necijem djetetu takvo sto uvali. Sigurna sam da bi i ona bila "sretna" da njena djevojcica takvo sto dobije..tuzno
2021 09 15
Prestrašno koji obraz ima ova prodavačica. Uvali vam poderanu haljinicu i to za nemalih 170kn i onda da je vi popravljate (nisam baš stručnjak u šivanju, ali čak i ja znam da se til ne može samo tako zašiti da se ne vidi!) i predlaže da prodate dalje i kupite drugu. Pa neka je onda ona proda dalje, neki se ne bi spuštali toliko nisko da prodaju poderane stvari. Bitno da ona prodaje "stvari bez oštećenja" 🙄🤦🏼‍♀️
2021 09 15
Baš me zanima njezino opravdanje za prešućivanje tih rupetina koje je propustila "uhvatiti koncem". Jesi li ju pozvala ovdje na temu? Sramota!
2021 09 15
Ma nisam ju pozvala. Slabo se i koristim ovakvim stvarima. Obicno kupim/prodam. Izmjenim podatke izvrsim uplatu/slanje. Zahvalim i to je to. Do sada sve pohvale za stranicu i zene s kojima sam suradivala. Ali ovo je zbilja neozbiljno i bezobrazno. Sto je najgore drugu haljinicu nisam nasla. Kako stvari stoje sutra cu morati nekoj snajderici da promjeni til ili da vidi sta se moze napraviti. Dok platim jos i popracak mogla sam kupiti novu.Nemam snage ni zivaca šiljiti za povrat jer vidim da doticna ignorira. Samo se evo iskreno nadam da na ovoj stranici nece prodati vise nista
2021 09 15
Katastrofa....pa zna li gospođa da se ne ide poderan na svadbu??!!
2021 09 15
> IvanaBilicPopic: > Ma nisam ju pozvala. Slabo se i koristim ovakvim stvarima. Obicno kupim/prodam. Izmjenim podatke izvrsim uplatu/slanje. Zahvalim i to je to. Do sada sve pohvale za stranicu i zene s kojima sam suradivala. Ali ovo je zbilja neozbiljno i bezobrazno. Sto je najgore drugu haljinicu nisam nasla. Kako stvari stoje sutra cu morati nekoj snajderici da promjeni til ili da vidi sta se moze napraviti. Dok platim jos i popracak mogla sam kupiti novu.Nemam snage ni zivaca šiljiti za povrat jer vidim da doticna ignorira. Samo se evo iskreno nadam da na ovoj stranici nece prodati vise nista Stavite ju onda barem na crnu lsitu, kontaktirajte admina...
2021 09 16
Crna lista i gašenje profila instantno!! Nepovjerljiv prodavač koji sa sigurnošću ukazuje na to da ce svakome uvaliti smece i naci opravdan razlog za svoj čin.
2021 09 16
> IvanaBilicPopic: > Ma nisam ju pozvala. Slabo se i koristim ovakvim stvarima. Obicno kupim/prodam. Izmjenim podatke izvrsim uplatu/slanje. Zahvalim i to je to. Do sada sve pohvale za stranicu i zene s kojima sam suradivala. Ali ovo je zbilja neozbiljno i bezobrazno. Sto je najgore drugu haljinicu nisam nasla. Kako stvari stoje sutra cu morati nekoj snajderici da promjeni til ili da vidi sta se moze napraviti. Dok platim jos i popracak mogla sam kupiti novu.Nemam snage ni zivaca šiljiti za povrat jer vidim da doticna ignorira. Samo se evo iskreno nadam da na ovoj stranici nece prodati vise nista pozovite ju ,treba znati da se o njoj raspravlja na forumu
2021 09 16
Posebno mi se tlak digne kad se netko ovako bahati sa dječjim stvarima! 🤮 da sam ja kupila haljinicu za svoju i netko mi uvali poderanu jer eto njeno dijete je takvu nosilo, ne mogu zamisliti! Može li se niže pasti nego laganjem/varanjem za dječje stvarčice?! Fujčina!
2021 09 16
1 2