Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Nepravilno držanje kod tinejdžera

Moja kćer (12 godina) je u godinu dana narasla 10 cm i sad vidim nepravilno držanje. Molim preporuke za privatnog dječjeg fizijatra u Zagrebu. Hvala
prije 29 dana, 12:30
Pozdrav! Mi smo imali odlično iskustvo s doktoricom Žutelija-Fattorini. Tada (prije otprilike 4 god.) je radila u Klaićevoj bolnici, a danas ima privatnu praksu u poliklinici Fattorini. Došli smo po preporuci poznanice koja je med.djelatnik i ostali smo više nego ugodno iznenađeni, tim više što je naš problem prijašnjim liječnicima bio minoran i uglavnom su "odmahivali rukom". Doktorica je stručna i temeljita te iznimno ljubazna i pristupačna. Nama je ostala u jako dobrom sjećanju, posebice jer je (tada) radila preko HZZO-a. Vjerujem da je danas i u privatnoj ordinaciji jednako kvalitetna.
prije 29 dana, 20:45
Važno je da vježbe koje dobije radi prema preporuci, najbolje je svaki dan, moja je to, naravno, zanemarila. Viđala sam neke djevojke s mamama na pilatesu, tako 12-15 godina, kažu mame da su im liječnici preporučili pilates, tako da je i to opcija, ali mora, naravno, netko prvo pogledati leđa, mi smo išli kod ortopeda preko uputnice i bili smo kod njega samo taj jedan put.
prije 29 dana, 07:48
> sanjaurban: > Važno je da vježbe koje dobije radi prema preporuci, najbolje je svaki dan, moja je to, naravno, zanemarila. Viđala sam neke djevojke s mamama na pilatesu, tako 12-15 godina, kažu mame da su im liječnici preporučili pilates, tako da je i to opcija, ali mora, naravno, netko prvo pogledati leđa, mi smo išli kod ortopeda preko uputnice i bili smo kod njega samo taj jedan put. Da slažem se i moja je imala nepravilno držanje zbog preranog razvoja i puberteta.Upisala sam ju na zumbu, i išla je na odbojku i to joj je stvarno pomoglo,Ako voli sport ili ples obavezno ju upišite .Moja kćer ima sada 18 i stvarno nema problema sa držanjem tijela i ostalim ,sretno😀
prije 29 dana, 09:57
> sanjaurban: > Važno je da vježbe koje dobije radi prema preporuci, najbolje je svaki dan, moja je to, naravno, zanemarila. Viđala sam neke djevojke s mamama na pilatesu, tako 12-15 godina, kažu mame da su im liječnici preporučili pilates, tako da je i to opcija, ali mora, naravno, netko prvo pogledati leđa, mi smo išli kod ortopeda preko uputnice i bili smo kod njega samo taj jedan put. Ja sam kompjuteraš i ne razumijem se u medicinu, pa me zanima zašto neki idu za pregled kralježnice kod ortopeda, a drugi kod fizijatra???
prije 28 dana, 16:12
> Meda81: > Pozdrav! Mi smo imali odlično iskustvo s doktoricom Žutelija-Fattorini. Tada (prije otprilike 4 god.) je radila u Klaićevoj bolnici, a danas ima privatnu praksu u poliklinici Fattorini. Došli smo po preporuci poznanice koja je med.djelatnik i ostali smo više nego ugodno iznenađeni, tim više što je naš problem prijašnjim liječnicima bio minoran i uglavnom su "odmahivali rukom". Doktorica je stručna i temeljita te iznimno ljubazna i pristupačna. Nama je ostala u jako dobrom sjećanju, posebice jer je (tada) radila preko HZZO-a. Vjerujem da je danas i u privatnoj ordinaciji jednako kvalitetna. Hvala ti na ovoj preporuci. Pogledala sam stranice poliklinike Fattorini i čini se dobra poliklinika specijlizirana baš za probleme tinejdžera...pa ću vjerojatno kod njih dogovoriti pregled.
prije 28 dana, 16:14
> marbil: > > sanjaurban: > > Važno je da vježbe koje dobije radi prema preporuci, najbolje je svaki dan, moja je to, naravno, zanemarila. Viđala sam neke djevojke s mamama na pilatesu, tako 12-15 godina, kažu mame da su im liječnici preporučili pilates, tako da je i to opcija, ali mora, naravno, netko prvo pogledati leđa, mi smo išli kod ortopeda preko uputnice i bili smo kod njega samo taj jedan put. > Ja sam kompjuteraš i ne razumijem se u medicinu, pa me zanima zašto neki idu za pregled kralježnice kod ortopeda, a drugi kod fizijatra??? Ja se razumijem još manje, ali tako nas je doktorica poslala. Prvo je gledao stopala i poslao je da hoda po ordinaciji gore-dolje 2 puta...
prije 28 dana, 22:21
> marbil: > > Meda81: > > Pozdrav! Mi smo imali odlično iskustvo s doktoricom Žutelija-Fattorini. Tada (prije otprilike 4 god.) je radila u Klaićevoj bolnici, a danas ima privatnu praksu u poliklinici Fattorini. Došli smo po preporuci poznanice koja je med.djelatnik i ostali smo više nego ugodno iznenađeni, tim više što je naš problem prijašnjim liječnicima bio minoran i uglavnom su "odmahivali rukom". Doktorica je stručna i temeljita te iznimno ljubazna i pristupačna. Nama je ostala u jako dobrom sjećanju, posebice jer je (tada) radila preko HZZO-a. Vjerujem da je danas i u privatnoj ordinaciji jednako kvalitetna. > Hvala ti na ovoj preporuci. Pogledala sam stranice poliklinike Fattorini i čini se dobra poliklinika specijlizirana baš za probleme tinejdžera...pa ću vjerojatno kod njih dogovoriti pregled. Nema na čemu. Sretno!
prije 28 dana, 09:44
Ja sam iz svog iskustva (imam skoliozu) išla kod ortopeda dr. Tomislav Đapić, radi na Šalati no ima i privatno svoju ordinaciju/polikliniku gdje prije, brže i bolje dođete na red, on Vas pregleda i mogu reći da je sjajan! meni je dao preporuku da idem privatno fizijatrici na vježbe :) i leđa su mi se ispravila odnosno skolioza se smanjila
prije 27 dana, 17:17