Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dozvoljeni i nedozvoljeni artikli

> Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > Za artikle koje možete i ne možete prodavati i dalje vrijedi pravilo o kategorijama - ako kategorija postoji, artikl smije biti postavljen, a ako kategorije nema, onda artikl brišemo. > Tako su nam sada dozvoljene igračke, role, klizaljke, namještaj isključivo za dječje sobe. > Knjige, zidne slike, kućanski aparati nisu dozvoljeni. > Tehnološki dodaci su stvari poput usb-a i slušalica, ali ne i mobiteli ili e-cigarete. Cigarete nisu nikako dozvoljene, ni lijekovi, alkohol i slični proizvodi. > Oglašavanje iznajmljivanja i dalje nisu dozvoljena. Molim vas da riješite moju žalbu.Vec 10 dana nema nikakvog odgovora!
2021 11 17
Obrisane su mi nove hulahopke vise puta,ocito nisu u dobroj kategoriji ili?
2021 11 19
> debela20: > Pozdrav, opet su mi i to po treću put nestale sve stvari za prodaju koje sam oglasila, ne razumijem... imaju kategoriju, ne stavljam slike s interneta?? i to sve nestane nakon nekoliko dana, ne razumijem sto se dogadja? Zna li netko zbog čega bi se to moglo događati i kome da se obratim? poslala sam poruku adminu, no nisam dobila odgovor.. hvala :( https://mojekrpice.hr/forum/t/112113/nove-krpice-pitanja-i-oodgovori?page=31
2021 11 20
> LadyLolly: > Ne samo da je istovremeno nešto Guess i Nike već je i iznošeno-jednom nošeno. Ako se vidi na fotki kako je tek uživo.. Neznam ima li tema za to. Stvarno nema smisla, svi trebamo biti iskreni o svojim oglasima. GOVORITE O MOM PROFILU?? NE ZNAM KOJI PROBLEM IMATE, VIDIM DA ISPOD SVAKOG MOG PITANJA PIŠETE NEŠTO.. HVALA DRAGIM LJUDIMA KOJI SU MI ODGOVORILI NA MOJA PITANJA JER SE NE SNALAZIM NAJBOLJE, A VI AKO VAM SE NE SVIĐA NEŠTO ŠTO PRODAJEM, JEDNOSTAVNO ZAOBIĐITE MOJ PROFIL.. OCJENE KOJE SU MI LJUDI OSTAVILI, GOVORE ZA SEBE :)
2021 11 28
> debela20: > > LadyLolly: > > Ne samo da je istovremeno nešto Guess i Nike već je i iznošeno-jednom nošeno. Ako se vidi na fotki kako je tek uživo.. Neznam ima li tema za to. Stvarno nema smisla, svi trebamo biti iskreni o svojim oglasima. > GOVORITE O MOM PROFILU?? NE ZNAM KOJI PROBLEM IMATE, VIDIM DA ISPOD SVAKOG MOG PITANJA PIŠETE NEŠTO.. HVALA DRAGIM LJUDIMA KOJI SU MI ODGOVORILI NA MOJA PITANJA JER SE NE SNALAZIM NAJBOLJE, A VI AKO VAM SE NE SVIĐA NEŠTO ŠTO PRODAJEM, JEDNOSTAVNO ZAOBIĐITE MOJ PROFIL.. OCJENE KOJE SU MI LJUDI OSTAVILI, GOVORE ZA SEBE :) Otišla sam na Vaš profil da vidim s kime razgovaram i uopće nisam govorila o Vašem profilu. Govorila sam o nekim artiklima koje sam vidjela a iz aviona izgledaju mucasto. Vaš profil mi se čak i jako sviđa. Nova sam i pratim forum, žao mi je ako je tako ispalo ali stvarno nisam govorila o Vašem profilu, da jesam prepoznala bi i odgovorila potvrdno, nebi imala problema s tim. 🤗 Moram malo bolje birati što i kako. Možda najbolje da se prebacim na priču od tri riječi tu valjda ne mogu nikoga uvrijediti. Osjećam se napadnuto, mogli ste me i u inbox to pitati. Lijep pozdrav.
2021 11 28
Mene isto zanima zasto mi se konstantno brisu artikli Moje su slike Kategorije su oznacene kao i sve I dalje isto To sto slike izgledaju neke kao da su s neta Iz moje su galerije! Npr Stikle zara koje trazim su obrisane deset puta pa kako da ih nadjem uopce Nije žnj kategorija da ne znam oznacit artikl 😔
2021 11 30
ne smijete objevljivati TRAŽIM oglase. Ide tema na forumu za to.
2021 11 30
Nisam znala Ocito se vise nista ne smije 🤷🏼‍♀️ Ajde de Hvala na info Mogao mi je Admin objasniti Moguce da neko u nesto nije upucen > VeraM36: > ne smijete objevljivati TRAŽIM oglase. Ide tema na forumu za to.
2021 12 01
Korisnice koje na forumu otvaraju posebne teme kako bi prodavale kauče, blendere, cigarete, mačju hranu i još štošta...što misliti o njima??
2021 12 02
Mačju hranu?? Cigarete? Što to nije preprodaja i kažnjivo... Dok postoji matket place, njuškalo, aukcije i tko zna što još, mislim da će većina dijeliti mišljenje slično Vašem. Uostalom forum je nepregledan od toga, mislim da bi forum trebao služiti za poklanjanje kupona za popust, poklanjanje općenito, zabavu, promoviranje nekih novih domaćih dizajnera, proizvođača kozmetike, savjeta gdje što valja ili ima na popustu.. Ovo prodajem kauč ili posebna tema za neke gluposti koje možeš guglati mi je bezveze na krpicama ili bilo kojem drugom forumu.
2021 12 02
> LadyLolly: > Mačju hranu?? Cigarete? Što to nije preprodaja i kažnjivo... > Dok postoji matket place, njuškalo, aukcije i tko zna što još, mislim da će većina dijeliti mišljenje slično Vašem. Uostalom forum je nepregledan od toga, mislim da bi forum trebao služiti za poklanjanje kupona za popust, poklanjanje općenito, zabavu, promoviranje nekih novih domaćih dizajnera, proizvođača kozmetike, savjeta gdje što valja ili ima na popustu.. > Ovo prodajem kauč ili posebna tema za neke gluposti koje možeš guglati mi je bezveze na krpicama ili bilo kojem drugom forumu. je, svašta sam već vidjela, ima posteljine, stolaca, taburea, kalkulatora, iqosa....svega se nađe...vidim da se i brišu te teme, ali znaju i dugo stajati na profilu..tako da forum gubi svoj pravi smisao, forum bi trebao služiti za razmjenu mišljenja i iskustava i za zabavu..to je kao i u svakodnevnom životu, ako pooštriš kazne, ljudi se odjednom krenu pridržavati i odjednom svi znaju pravila..
2021 12 02
Zašto se jednostavno ne stavi kategorija: TEPISI Postoji ''Tapiserije prostirke i otirači'', što je otirač drugo nego mini tepih?! Ne znam kome smetaju tepisi da se ne bi ovdje mogli prodavati? Pa to je isto tekstilni dekor za interijer.
2021 12 12
Meni ne smeta samo da ne bude označen sa zara, gap, haljina, hlače i ostalo što jedan tepih nije 😂
2021 12 12
> LadyLolly: > Meni ne smeta samo da ne bude označen sa zara, gap, haljina, hlače i ostalo što jedan tepih nije 😂 Zara prodaje isto svoje tepihe, na Zara Home 🙊
2021 12 21
Oglasi za mobitele se nesmiju oglasavati na profilu, utipkam u trazilicu mobitel izbaci mi 20 oglasa prodaje mobitela, a moj ste obrisali, a drugima niste. Jel nas pojedince imate na piku ili drugi imaju privilegije??? Hvala! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/20e4047bb8fec3421cdf0c9cab1801ac.jpg)
2021 12 24
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10