Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Engleski jezik - online instrukcije/poduka

Drage sve, potaknuta šarolikim forumskim temama, odlučila sam i ja objaviti svoj oglas za instrukcije iz engleskog jezika. Magistra sam pedagogije (mag. paed.) i edukacije engleskog jezika (mag. educ. philol. angl.), nedavno diplomirala na FFZG-u i dajem online (Zoom/Skype) instrukcije iz engleskog jezika za osnovnu i srednju školu (pomažem i s pripremama za državnu maturu) te fakultet. Također dajem poduke odraslima željnima znanja. Kao studentica sam bila odlikašica, dobitnica nekoliko sveučilišnih i fakultetskih nagrada za izvrsnost u studiju i znanstveni rad, s višegodišnjim iskustvom u radu u školama stranih jezika (pa tako i u vođenju tečajeva jezika online i uživo – već dulje vrijeme vodim online tečajeve jezika u jednoj od najstarijih škola stranih jezika u Zagrebu) te u vođenju individualnih (i online i uživo) instrukcija s polaznicima raznih uzrasta i jezičnih kompetencija. Iza sebe imam mnoštvo zadovoljnih polaznika iz svih dijelova Hrvatske, što odraslih, što djece i studenata. Kada je riječ o poučavanju, cilj mi je učeniku kroz zanimljive aktivnosti i igre predočiti i pojasniti gradivo. Ako Vam nekad zatreba pomoć s engleskim jezikom u vidu instrukcija, poduke ili prijevoda, slobodno se javite u inbox pa komunikaciju možemo nastaviti e-mailom ili putem mobitela. ☺️
prije 18 dana, 13:24